Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Luxusní dámská jízda v Karlových Varech – Březová s wellness hýčkáním

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Wellness hotel Green Paradise Karlovy Vary (mapa) 312 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michaela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat za jak dlouho mi přijde voucher, který jsem si objednala a který jsem platila hotově na pobočce Moneta. A jestli mi přijde na email. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Lenka

Doplnění předchozího dotazu: v nabídce restaurace na webu jsem našla jedno jediné vegetariánské jídlo, a to je studený salát. V sekci „vegetariánské“ máte jídlo s parmezánem, což je sýr, který není vegetariánský z principu jeho výroby. Takže bych ráda dotaz doplnila zda je v restauraci možné objednat nějakou operativně složenou kombinaci, která bude splňovat vegetariánské požadavky? Překvapuje mě, že takový typ hotelu ještě nemá v nabídce nějaké kvalitní vegetariánské pokrmy …

Lenka

Dobrý den, mám dva dotazy – za prvé jestli je v nabídce při objednání polopence i vegetariánské jídlo (jiné, než smažák nebo studený salát) a za druhé jestli skutečně je župan a pantofle do wellness za poplatek, jak píše jedna paní v recenzi. Děkuji předem.

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den,
kontaktujte prosím naši recepci.
Rádi Vám žádané odpovědi poskytneme.
Hotel Green Paradise / tel. +420 352 695 272

Vendy

Dobrý den,
Je možné vzít přítele, nebo se nabídka vztahuje pouze pro dámy?

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den,
samozřejmě je Váš přítel také v rámci tohoto balíčku vítán.
Těšíme se na rezervace.
Hotel GREEN PARADISE

Eva B.

Dobrý den, chtěly bychom přijet s kamarádkou, obě máme tříměsíční miminko. Musí se na procedury chodit v páru, nebo můžeme dostat jiné časy, tak, aby jedna z nás na pokoji vždy hlídala miminka a druhá mohla jít relaxovat? Děkuji za odpověď.

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den,
procedury je samozřejmě možné absolvovat i samostatně dle Vašich požadavků. Pro více informací kontaktujte prosím přímo hotelovou recepci. / 420 352 695 272

Lenka

Dobrý den,
chtěla bych jet se svou 14ti letou dcerou,potřebuji vědět zda budou výhody i pro ni.

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den, pro více informací kontaktujte prosím přímo hotelovou recepci. / 420 352 695 272

Petra

Dobrý den, je možno uplatnit i pro 3 osoby? když doplatíme 50% ceny voucheru? Plánujeme pobyt s kamarádkami a je nás 5. Tak bych chtěla vědět, zda to jde nějak udělat.

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den,
kontaktujte prosím naši recepci.
tel. 352 695 272
Vše společně doladíme.
S pozdravem
Recepce Hotelu GREEN PARADISE

Klára Šum

Dobrý den,
zajímalo by mne, jak je to s parkováním?
Děkuji za odpověď

Wellness hotel Green Paradise

Parkování je u hotelu a je zdarma. Hezký den přeje recepce Hotelu GREEN PARADISE

Terezka Kinkorová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ještě volno pro 2 osoby v termínu od 26.10– 30.10. 2018 ? děkuji

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den, v tomto termínu máme již plně obsazeno. Ohledně volných kapacit kontaktujte prosím přímo hotelovou recepci /+420 352 695 272

Jana

Dobrý den,potřebuji fakturu přes FKSP,dá se domluvit přes slevomat nebo rovnou s vámi?děkuji za odpověĎ

Wellness hotel Green Paradise

Dobrý den,
kontaktujte prosím naši recepci a na dalším postupu se domluvíme.
Děkujeme.
Hotel GREEN PARADISE / tel. 352 695 272

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru