Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámská, pánská i dětská trička s potiskem, která zabodují nejen o Vánocích

4,6 / 5 4tee 627 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ondřej Štěpánek

Děkuji za odpověď a ještě jedna otázka.. prosím vás, jak objednám triko 2×, když chci každé jiné? Tady to nejde.. když bych to objednal zvlášť, tak zaplatím poštovné stejné?

4tee

Dobrý den, vyberte druh (pánské/dámské) a motiv, jaký se vám líbí, následně zvolte velikost a produkt vložte do košíku. Tuto akci opakujte i pro výběr dalšího kusu. Vámi vybrané zboží naleznete v košíku, kde ho poté závazně objednáte. S pozdravem Petra

Ondřej Štěpánek

Dobrý den, jsem tu z těch velikostí zmatený asi tak, jako většina.
Mohu se zeptat, co byste mi doporučila za velikost, když nosím běžně M-L a přítelkyně má obvod přes prsa asi 84 cm a je vysoká asi tak 173 cm? Moc děkuji předem za odpověď, Štěpánek.

4tee

Dobrý den, záleží na tom, zda máte tričko rád volnější, či více na tělo. Podle mě by vám stačila velikost M. Co se týče dámského provedení, sama mám 84cm přes prsa, ale beru si velikost S. Samozřejmě závisí na tvaru postavy. Dle tabulky odpovídá 84cm velikosti L, tuto velikost bych zvolila, paní je vysoká alespoň ji nebude krátké. S pozdravem Petra

Simona

Dobrý den,
je možné, že by u dámských triček odpovídala Vaše XL velikost velikosti M, i když je zde upozornění brát o číslo větší? Běžně kupuji M, ale podle zadaných mír v tabulce to moc nesedí a trochu se bojím objednat XL. Jde mi především o obvod přes prsa.

4tee

Dobrý den, tričko vybírejte podle velikostní tabulky tak, aby vám seděla v oblasti hrudníku. S pozdravem Petra

Terezka Kaňová

Dobrý den,chci se zeptat budete mít někdy nabídku trička toho soba Rudolfa v bílé pro muže ? Ta hnědá barva nevypadá moc hezky upřímně ale jestli nebudete mít tak se spokojit s tou hnědou barvou.

4tee

Dobrý den, vašemu požadavku rádi vyhovíme. Do poznámky u objednávky napište, že chcete bílou barvu pánského trička Sob Rudolf a my vám ho vyrobíme. S pozdravem Petra

Beáta Čejková

Dobrý den,
je možné si u vás na provozovně objednané tričko vyzkoušet a kdyžtak ještě vyměnit za jinou velikost, pokud by mi objednané tričko nesedělo? Děkuji

4tee

Dobrý den, ano vyzkoušení a případná výměna u nás provozovně je možná. S pozdravem Petra

Dana Šmejkalová

Dobrý den, plánujete rozšířit dětské velikosti i na menší děti? Pro nás konkrétně 92/98. Děkuji

4tee

Dobrý den,
v tuto chvíli menší velikosti neplánujeme. Uvidíme v příštím roce. S pozdravem Petra

Peter

Dobrý den chci se zeptat na potisk textilu

4tee

Dobrý den,
nevím, co konkrétně máte na mysli. S pozdravem Petra

Tvrdíková

Dobrý den,
můžete mi, prosím, napsat, jakému věku cca odpovídají dětské velikosti S – XL?
 děkuji

4tee

Dobrý den,
velikostní tabulku přiřazenou k věku naleznete v textu pod výběrem triček.
Velikost S odpovídá 7–8 let, M/9–10 let, L/11–12let, XL/12–13 let.
Děkuji Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru