Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

3denní relax u Brněnské přehrady: snídaně nebo polopenze a wellness

4,5 / 5 Hotel Rakovec Brno (mapa) 79 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martin Wagner

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli budete nabízet další podobnou akci na ten 3 denni pobyt s výletem na lodi jako několik málo dni zpět , uteklo nám to o par hodin , děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne.
Hezký den, David :)

Sabina

Dobrý den, chtěla jsem se informovat ohledně dostupnosti o víkendu 15. 2. – 17. 2. pro 2 osoby? Děkuji, Gazárková Sabina

Slevomat.cz

Dobrý den, Sabino, pro co nejpřesnější informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo hotel recepce@hotelrakovec.cz
+420 515 908 6­24. Hezký den :)

Lenka Suchánková

Dobrý den, jaká by byla cena za 4-denní pobyt pro dva? Případně s polopenzí?

Lenka Kovaříková

Dobrý den , budete mít i lednu nějakou nabídku na tři dny a kolik by to stálo pro jednu osobu Děkuji Kovaříková

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, nabídka je platná až do 31. 5. 2019. V případě individuální poptávky pro jednu osobu můžete kontaktovat přímo hotel. Pěkný den

Jan Moudry

Dobry den mate prosim volno v obdobi od 8.11. do 11.11.??Prosim odpoved do emilu a cenu za 4 denn pobyt pro 2.Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, omlouváme se, že se nám nepodařilo zajistit komunikaci. V případě stálého zájmu se obraťte na: recepce@hotelrakovec.cz , +420 515 908 6­24. Pěkný den

Šárka

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat:
1× vstup do privátního wellness centra na 90 minut s lahví sektu (finská sauna, bazén, parní sauna a vířivka) pro oba

Mě by zajímalo, jestli v tomhle případě, jde jít do bazénu i mimo privátní vstup (veřejně).
A jestli jde voucher uplatnit o víkendu. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, v ceně voucheru je zahrnut pouze 1× vstup do privátního wellness centra na 90 minut s lahví sektu (finská sauna, bazén, parní sauna a vířivka) pro oba. Co se týče ověření dostupné kapaciti, kontaktujte hotel e-mailem na recepce@hotelrakovec.cz nebo na tel. 515 908 624. Před zakoupením voucheru si ověřte dostupnost vámi vybraného termínu. Spolu s rezervací si zamluvte i čas využití wellness na telefonu 774 790 793. Hezký den, Simča :)

Grygagarová Jana

Dobrý den, mate prosím volno v období Silvestra? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, voucher nelze bohužel využít ve dnech 24. 12. 2018 – 3. 1. 2019. Pěkný den

Terezka Kholová

Dobrý den, máte prosím volno v termínu od 16.11. do 18.11. (2 osoby s polopenzí)? Děkuji.

Petra

Dobrý den. Máte prosím vás volno v termínu od 9. do 11. listopadu? Děkuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru