Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Stolní nebo nástěnné kalendáře z vlastních fotek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Marketa Kubartová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč nejde objednat ročního nástěnného kalendáře A3 více jak 10 kusů. Potřebovala bych 15 kusů. Děkuji Kubartová

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

na jeden nákup je počet omezen na deset. Můžete si však udělat dvě objednávky a zbylých pět kusů můžete doobjednat.

S pozdravem, Brabcová Klára, CDSM.cz

Monika Hyvnarová

Dobrý den, kolik kalendářů je možné zaslat na 1 poštovné? děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den pané Hyvnarová

do 20 ks kalendářů je možné zaslat za 1 poštovné.

S přáním příjemného dne CDSM

Monika Hyvnarová

Dobrý den,
kolik kalendářů je možné zaslat na 1 poštovné?
a jsou opravdu šablony pro rok 2019 funkční? píše mi to „rozšířené atributy jsou nekonzistentní“

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, prosím o informaci, o kterou šablonu se konkrétně jedná a dále Vás chci poprosit o Váš email a telofonní číslo.
CDSM.cz Surá Jitka

Renata Čermáková

Ano, ja tomu rozumim, ale kalendar, ktery mate na fotografiich (a na vasich strankach ho mate pod oznacenim SKN-24) si po zakoupeni voucheru neobjednam, protoze ho nenabizite. Takze nechapu, proc ho na fotografiiich nabizite.

Centrum digitálních služeb Mino

Vážená paní Čermáková,

zakupte si voucher na týdenní kalandář a vytvořte si požadovaný kalendář SKN-24. Ve třetím kroku objednávky nám to jen poznamenejte do poznámky, že jsme se takto domluvili.

S přáním příjemného dne CDSM

Kamila Handlová

Prakticky všechny… Ted se mi podarilo natahnout jednu, ale je tam jen hlavní stránka a leden 2019 , ostatní měsíce už nic.. Tak já nevim, asi na to nemám nervy a hlavně čas. Neříkám ale, že je problém u Vás. I kdyz – není to zrovna „use friendly“ , předtím než jsem vznesla dotaz už jsem s tím chvíli bojovala.. Škoda..

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

velice se omlouváme za komplikace, bylo by nejlepší, kdybste nám na info@cdsm.cz poslala printscreen obrazovky, abychom přímo viděli, co Vám program píše.
Jestliže Vám náš program nevyhovuje, je možné si kalendář vytvořit i online na našich stránkách, kde vkládáte jednotlivé fotografie na stránky kalendáře.

Budeme se těšit na zaslání printscreenu, abychom tento problém vyřešili a Vy si mohla kalendář vytvořit.

S pozdravem, Klára Brabcová, CDSM.cz

Kamila Handlová

Dobrý den, nejde mi nainstalovat žádná šablona pro rok 2019, konkrétně s hláškou – rozšířené atributy jsou nekonzistentní – kód 255– nevím, jestli je chyba na mé straně či nikoli ? Každopádně program vypnutý mám a celkově jsem postupovala podle návodu. Děkuji, KH

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, prosím o informaci o jakou konkrétně se jedná šablonu, jelikož my je máme zkontrolované a fungují.
Předem děkuji Surá CDSM.cz

Renata Čermáková

Dobry den, zaujala me vase nabidka kalendare z uvodni fotografie (SKN-24), ktery ovsem pres Slevomat nekoupim. Nechapu proc ho na fotkach nabizite, kdyz si ho tu poridit nemohu . . .

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

na slevomatu je možné zakoupit si pouze voucher, který potom uplatníte v objednávce, kterou si vytvoříte na stránkách www. cdsm.cz.

S přáním příjemného dne CDSM

Michaela Šofrová

Dobrý den, šablona pro rok 2019 nejde nahrát. U čtvrtého kroku není vidět žádný návrh alba a tím pádem to nejde vytvořit.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, kontaktujte nás prosím na tel čísle 474 720 154
Surá Jitka CDSM.cz

Lucie Partynglová

Dobrý den, nejde mi stáhnout šablona pro rok 2019, všude mi to dělá jen rok 2018. Dále bych se chtěla zeptat, jak v kalendáři udělám víc fotek na jednu stranu. Celkově s tím programem si moc nevím rady. Děkuji.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den paní Partynglová,

šablony na rok 2019 by měly být během tohoto týdne k dispozici. Je možné použít jkeště šablony roku 2018 a do poznámky ve třetím kroku objednávky uvést, že se jedná o rok 2019. My pak kalendář upravíme bez poplatku.

Fotografie přetáhněte z pravé strany na stránku kalendáře a zmenšete podle potřeby.


S pozdravem CDSM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru