Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Zážitková vyjížďka na koni s jezdeckou školou Macek

4,7 / 5 Macek - Jezdecká škola Český Brod  (mapa) 129 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jan Hanousek

Dobrý den chci se zeptat, na voucheru je napsáno že se jezdí od 2 lidí. Na kolik lidí se vztahuje tento jeden voucher? Předem děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, tato nabídka obsahuje 60 minutovou vyjížďku na koni s jezdeckou školou Macek pro jednu osobu. Pěkný den

Kristýna Marešová

Dobrý den, dle názorů co jsem si pročítala mi to přijde, že voucher kupují spíš lidi co na koni neseděli. Proto se chci zeptat, zda je možné voucher zakoupit když jezdit umíme a tudíž bychom instruktáž nepotřebovali a nebo je lepší spíš prostě zavolat a objednat si hodinu vyjížďky bez voucheru? Jde mi to, že bych raději využila plnou hodinu jízdy a svižnější. Poslední zkušenost s jednou farmou byla, že nám paní nevěřila že jezdíme, že jím to říká kde kdo a šli jsme pak po louce krokem s dětma.
 Děkuji

Macek - Jezdecká škola

Dobrý den, hodinový voucher je na procházku do sadu, ve skupině, krokem, jak je popsáno. Jak je v akci napsáno: Pokud jste zkušenější jezdci, doporučujeme si pořídit dva vouchery. Užijte si tak dvouhodinovou vyjížďku v rychlejším tempu i s klusáním a cvalem. Tedy za 2 vouchery je možné jet na delší vyjížďku. Okruh, který se chodí při hodinové akci jezdíme pouze v kroku. Děkuji za pochopení. Markéta

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru