Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Deka z vlastních fotografií

4,6 / 5 Sablo Praha  (mapa) 583 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Vendula Šebestová

Hezký den. ,chtěla bych se zeptat jaky mám vložit kód voucheru když žádný nemám ?Nebo musím nejdřív uhradit slevnenou částku a poté dostanu ten kód ?

Sablo

Dobrý den, ano nejprve musíte uhradit slevovému portálu platbu následně obdržíte voucher, který uvedete do poznámky k objednávce.
Děkujeme

Lukáš Šrámčík

Dobrý den,
chci se zeptat, jaké bude poštovné, objednám-li si 3 ks těch menších dek? Už se mi stalo, že mi chtěli napočítat poštu za každý kus zvlášť (ne u vás), tak se raději ptám. Děkuji

Sablo

Dobrý den, poštovné se platí vždy jen jedno pokud budete mít více kusů tak je tam příplatek za každý další kus + 10,–Kč
Tedy za 3 kusy = 120,–Kč + 10,–Kč + 10,–Kč
Aby se účtovalo jen jedno poštovné je důležité mít vše v jedné objednávce.
Děkujeme

Kateřina

Dobrý den, uvádíte, že původní cena je 1499Kč ale na vašich webových stránkách je u této varianty gramáž deky 370g ale v nabídce na Slevomatu jen 190g. Jak to tedy je? Jedná se o jinou deku?

Sablo

Dobrý den, všechny naše deky jsou stejné jedná se pouze o překlep.

Děkujeme

Jana

Dobrý den,

Chtěla bych dát tento dárkový poukaz k Vanocům, je možné zařídit delší platnost poukazu?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, prodloužení platnosti voucheru bohužel není možné. Voucher je možné využít do 18. 12. 2018. Pěkný den

Vladka

Dobrý večer,
kdyžbdeku potřebuji mít u sebe 6. 12.2018, kdy nejpozději musím zaslat návrh?
Děkuji
 V.

Sablo

Dobrý den, doporučujeme odeslat objednávku alespoň 21.12.2018
Děkujeme

Marie Starynska

Dobrý večer.prosim do kdy platí tato nabídka?Dekuji

Sablo

Dobrý den,
Trvání akce:
9. 10. 2018 — 27. 11. 2018
Platnost voucheru:
9. 10. 2018 — 18. 12. 2018

Vladka

Je možné kombinace černobílé a barevné fotografie?
 Děkuji

Sablo

Dobrý den, ano je to možné.

Děkujeme

Tereza Vížďová

Dobrý den,
mám menší problém, při tvorbě deky je potřeba odsouhlasit podmínky užití, při kliknutí na tyto podmínky se však zobrazí stánka s nápisem HUPS, stránka nebyla nalezena. A kolik fotografií mám nahrát pro vlastní koláž s neomezeným množstvím fotografií? Zkoušela jsem nahrát 15 fotek, ale nejde mi kliknout na: Použít.
Moc děkuji za info, hezký den
 T.V.

Sablo

Dobrý den, rádi bychom Vás poprosili o zavolání na infolinku 733 74 24 24. Kolegové Vám tam poradí lépe než tu v diskuzi.
Děkujeme moc

Lenka

Dobrý den. A barvu deky si jde také vybrat? Děkuji.

Sablo

Dobrý den,

spodní barva je vždy bílá. Horní stranu s fotografiemi si můžete barvu zvolit vy.

Děkujeme

Marie Zavadilová

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat,jestli už máte zkušenosti s dekou z naskenovaných fotografií.
Bohužel mám totiž většinu fotek vyvolaných a ne v pc.
 Děkuji

Sablo

Dobrý den,

ano spousta zákazníků používá naskenované fotografie. Nemusíte se bát kvality výsledek vypadá výborně. Jediné co je důležité skenovat fotografie ve vysokém rozlišení.

Děkujeme

Lucka Hrabovska

přeji hezký den, chci se zeptat kolik fotek se dá nahrát na deku

Sablo

Dobrý den, fotografií je možné nahrát neomezeně.

Děkujeme

Danda

Dobrý den
Lze nahrat fotky na obě strany,nebo jedna strana je bez fotek.?
Děkuji za odpověď

Sablo

Dobrý den,
s Voucherem to bohužel není možné. To byste si museli objednat přímo na našich stránkách a za dvojnásobnou cenu. Děkujeme za Váš dotaz

ZuKo

Dobrý den, je možné zhotovení i v „černobílé“, tzn. nebarevné variantě?

Sablo

Dobrý den,

určitě je to možné.

Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru