Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 100 fotografií vyvolaných v rozměru, který si vyberete

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Praha - Libeň  (mapa) 4 009 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Urbanec

Dobry den, yla by moznost zaslat fotky postou nebo PPL treba do Brna? Nebo je nutne si fotografie vyzvednout na jedne z vašich poboček?

s pozdravem Urbanec

Lagoon Foto

Dobrý den, zasíláme zásilky na výdejní Místa Zásilkovny po celé ČR nebo na Vámi uvedenou adresu kurýrem GLS, DPD nebo GEIS, způsob dopravy a adresu doručení si uvedete do objednávky fotografií, R. Beranová

Oľga Sokolová

Dobrý deň, vouchery na vyvolanie fotografií 10×15 už máte vypredané, dalo by sa však vyvolať fotky v tomto formáte aj na voucher pre fotky 9×13? Ďakujem za odpoveď.

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, můžete použít vouchery na 9×13 a rozměr fotografií si zvolíte až v objednávce, R. Beranová

Květa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je problém, když mám některé fotografie s menší kvalitou než 1MB na fotku? Např.725 kB. Děkuji moc.

Lagoon Foto

Dobrý den, není problém z takových dat zpracovat fotografii, jen musíte počítat se zhoršenou kvalitou, ale uvedených 700 kB pro 10×15 by mělo stačit, pro 30×45 již nikoliv. R. Beranová

adriana

Dobrý den, pokud bych si objednala 2 vouchery, je možné v jedné objednávce zadat 200 ks fotek a najednou zadat 2 kódy voucherů? Nebo se musí zadávat objednávka každá zvlášť po 100 ks. Děkuji za odpověď.

Lagoon Foto

Dobrý den, zadejte vše najednou do jedné objednávky, takto budete hradit jen 1× doplatky. R. Beranova

Veronika

Dobrý den, u fotografií 30×40 cm je tisk na perleťový papír. Je možné tento formát tisknout i na matný?

 Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, uveďte tento požadavek zřetelně do poznámky v objednávce, R. Beranová

Lada Dlubalová

Dobrý den, v nabídce je pouze formát 10 × 15, lze počet až 100 fotografií nakombinovat ve formátu 10 × 15 a 9 × 13 ? Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den , ano, lze kombinovat, rozměr si zvolíte v objednávce fotografií. Při výrobě fotografií se vždy řídíme až objednávkou. R. Beranova

Lenka

Dobrý den. bude nabídka na Slevomatu stále ještě k dispozici 24.12.? Děkuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, termín trvání nabídky není určen dopředu, R. Beranová

GaniecováM

Dobrý den,objednala jsem a zaplatila.. Nepřišel mi žádný voucher … co s tím …

Lagoon Foto

Dobrý den, obraťte se prosím na zákaznickou linku Slevomatu nebo si zkontrolujte spam zdali tam nejsou vouchery, R. Beranová

Aleš

Dobrý den, pokud dnes objednám, tak stihnete mi to do 21.12. doručit?

Lagoon Foto

Dobrý den, pokud přepravní službou, tak ne, pouze osobní vyzvednutí ve Vsetíně, R. Beranová

Michaela

Dobrý den,
pokud si objednám fotografie na prodejnu, tisknou se přímo tam a budou tedy do Vánoc nebo nikoliv? (Objednala jsem již včera 13.12.)
 Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, výroba je ve Vsetíně. Nyní je několikanásobně více zakázek, neodhadnu zdali se Vaše zakazka stihne zpracovat , rozvoz na prodejny bude ve čtvrtek. Beranova

Andrea

Lze ještě objednat s dodáním do Vánoc přes zasilkovnu?dekuji

Lagoon Foto

Dobrý den, je mi líto, ale nikoliv, máme plnou kapacitu strojů a nestihneme zakázku zpracovat do pondělí, kdy je poslední den na podání zásilek pro doručení do Vánoc, R. Beranová

Malkétka Márčí Najvárková

Dobrý den,
lze nějakým způsobem kombinovat více formátů fotografii? Především 10×15 a 13×18?
 Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, je mi líto, ale nikoliv. Kombinovat lze rozměry 9×13 a 10×15 kde je cena voucherů stejná. R. Beranová

Nikola

Dobry den, stale mi nikdo neodpovedel na muj dotaz. V sobotu se mi odecetly penize za 3 balicky, ale doted mi neprislo zadne potvrzeni ani zadny kod vouceru.

Lagoon Foto

Dobrý den, kontaktujte zákaznickou linku Slevomatu nebo si zkontrolujte spam , Beranová

Kateřina

Dobrý den, bude k ceně pripočítaný manipulační poplatek? Děkuji

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, R. Beranová

Nikola

Dobrý den, včera jsem si objednala 3× 100ks fotografii, zaplatila jsem, ale kódy mi zatím nepřišly. Je to tím, že jsem to odeslala v sobotu a kódy přijdou až v pondělí?

Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, vouchery jsme vám již zaslali na e-mail. Pro jistotu jsem je nechal teď zaslat znovu. Kdybyste je nemohla najít, podívejte se do složky Spam, atd. Hezký den :)

Erika

Dobrý den, píšete: garance dodání do Vánoc je na kompletní objednávky zaslané do 10.12.2018 – znamená to, že mohu zaslat ještě v pondělí 10.12., anebo musím objednávku odeslat nejpozději do nedělní půlnoci, abych měla garanci jistou?
Děkuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, termín platí do pondělní půlnoci , R. Beranová

Iveta

Dobrý den, mohla bych vyřešit objednání a vyzvednutí fotek přímo na pobočce ?

Lagoon Foto

Dobrý den, objednávky přijímáme přes fotosběrnu na www.lagoonfoto.cz, vyzvednutí hotových fotografií je možné na našich prodejnách. Data můžete přinést do laboratoře ve Vsetíně, R. Beranová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru