Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vytvořte si stolní nebo nástěnné A3 fotokalendáře

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 23 259 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Pavel Henneberg

Dobrý den,
měli jsme u Vás objednané celkem 4 kalendáře, a to 1 ks z 9.12. pod číslem 0090709 a 3 ks z 10.12. pod číslem 0092232. Splnili jsme podmínky sloučení objednávky, přesto nám byl dnes doručena pouze 1. objednávka s dobírkou 129,– Kč a druhá zakázka 0092232 doručena nebyla. Dnes se mi ani nepodařilo stav objednávky ověřit. Bude mi tedy doručena po Vánocích s další dobírkou 129,– Kč?

Computer MCL Brno

Vaše vouchery nejsou od Slevomatu, Objednávku 0092232 máte osobně u nás v Modřících. Zkuste si to zkontrolovat.

Gabriela Veselska

Dobry den, 11.12 jsem poslala objednavku s 8 kalendari a jsou stale ve vyrobe. Zde na slevomatu byla garance dodani do Vanoc, mam to na zasilkovnu, o cemz teda pochybuju, ze to budu mit dnes. Cislo objednavky je 0094216. Nyni vam volam uz 23 minut a nikdo to nebere, byla sem 9 v poradi. Vcera sem taky nekolikrat volala a neustale 10 v poradi. Je to pro me dulezite, dat ty kalendare pod stromecek.
Dekuji za odpoved.
Veselska

Computer MCL Brno

Dobrý den, Garance byla do 10.12 Vaše kalendáře jsou přesto hotové. Jen netuším zda k vám doputovali.

Aneta bikárová

Dobrý den,

u objednávky č. 0093322, mi už byly doručené kalendáře, ale fotokniha nikde a u kontroly objednávky je poslední změna 17.12.2018 a je pořád ve výrobě. Myslela jsem, že produkt mi dorazí s kalendáři za jedno poštovné.
Nicméně jak to s vypadá s fotoknihou?

S pozdravem Bikárová A.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Objednávky jste nám začala posílat 10.12.2018 22:50:46 a k nám dorazily až 11.12. Snažili jsme se, ale knihu jsme nestihli vyrobit včas. Proto jsme vám poslali alespoň ty kalendáře.

Petra

Snažila jsem se tři dny dovolat a nikdo mi neodpovídá na žádný telefon (stále jsem desátá v pořadí) ani na e-maily. Na dodání mi dost záleží. Prosím alespoň tady o odpověď. Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud budete sledovat Vaše objednávky na našem online ověření uvidíte číslo balíčku.

Petra

Dobrý den,

také jsem objednala tři produkty, u kterých byla garance dodání do Vánoc. (0092347, 0092310 a 0092306). Nevím, zda s dodáním mohu ještě počítat.

Computer MCL Brno

Dobrý den, Ano byly odeslány.

ssmmiisseekk

Dobrý den,

mám dotaz ohledně doručení kalendářů – objednávala jsem u Vás 4 ks. Zadávala jsem před 10.12. (kde garantujete dodání do vánoc) a píšete, že sdružujete zakázky automaticky zadané do 24h, což jsem též splnila.
Ale přišla mi zpráva že jeden kalendář (0090523) je dokonce už k vyzvednutí v zásilkovně a druhý že je ve výrobě (0090643). Jak je to tedy s dalšíma dvěma (0090684 a 0090611) a s tím sdružováním zásilek? To budu pokaždé platit tu dobírku, která se měla sloučit? To je o 300 kč více, než jsem s tím počítala a to není zrovna málo :(!
Chápu, že je před Vánoci a máte toho asi dost, ale tohle mi přijde nefér.
Předem děkuji za odpověď., jak je to s dodáním a dalšími zakázkami.
Odkaz v mailu na sledování zakázek mi nefunguje.

Computer MCL Brno

Zkuste obnovit stranku nebo jiny prohlížeč.

Veronika Kaspříková

Děkuji Vám za odpověď. Jsme lidi, domluvíme se ;-) Děkuji Vám za vysvětlení. Přeji pěkné Vánoce. Kaspříková

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, Hezké svátky a Štastný Nový rok :)

Martina

Dobrý den,
prosím o změnění platby poštovného z převodem na dobírku. Zakázka číslo 0093902. Děkuji Dobrovolná

Computer MCL Brno

Zavolejte k nám prosím zítra dopoledne. 602 71 00 96. Uvidíme co se dá udělat. Ale prosím v rozmezí 8:00–11:00 hod.

Veronika Kaspříková

Dobrý den, měla bych dotaz k zakázce. Sleduji její vyřizování na zaslaném odkazu. Poslala jsem na vytištění dohromady 6ks kalendářů během 10.12. (zakázka č. 0092138, 0092143, 0092155, 0092265, 0093254, 0093353), splnila jsem všechny požadavky na sloučení do jedné zásilky, zvolila jsem si zásilkovnu. A teď když kontroluji stav zakázky, tak tam mám k úhradě 2× 99Kč. Nechápu to. Máte uvedeno, že na jedno poštovné lze poslat 4ks, od 5 kusů je poštovné 149Kč, ale není uvedeno, že toto platí jen u České pošty a ne u zásilkovny. S poštovným 149Kč jsem počítala, ale 198Kč už je celkem dost. Můžete mi to prosím prověřit? A pokud by to nebyl problém, tak bych raději zvolila Českou poštu za 149Kč a všechny kalendáře najednou (Českou poštou mi snad přijdou mezi svátky, pobočku zásilkovny budu mít v čase 23.12–5.1. zavřenou). Děkuji :-) Přeji pěkné a hlavně poklidné Vánoce. Kaspříková

Computer MCL Brno

Dobrý den.
To je z naší strany daň za to, že chceme aby lidé dostali své dárky včas. Proto jsem rozhodl o odeslání i nekompletních zakázek. A to se týká i vašeho případu. Ale pokud Vám opravdu přijdou dvě platby, vyřešíme to spolu později v rámci dalšího jednání. Jinými slovy mi po vánocích mi zavolejte a já vám to poštovné vrátím zpět. Berousek 602 71 00 96

Lucie Kyšková

Dobrý den.

Také Vás poprosím o změnu platby poštovného, aby jsme platili na dobírku místo převodem. Nikde na stránce to bohužel nelze. Jedna se o číslo objednávky 0092087, 81,78,76,88,8­4. Děkuji za vyřízení.

Computer MCL Brno

Opraveno

Pavla

Dobrý den, 6.12. mi přišla informace, že je objednávka 0083310 ve výrobě a do dnešního dne nemám zprávu, zda je již připraveno k vyzvednutí.
Mám zvolen „osobní odběr“, ale nestíhám si již objednávku vyzvednout (nečekala jsem, že výroba tak potrvá). Potřebuji tedy změnit na zaslání na zásilkovnu (s dodáním do Vánoc!)
Zásilkovna
U tatínků
Jugoslávských partyzánů, 636/20
Praha 6/16000

Prosím o zaslání informací, jak mohu uhradit a zaslání objednávky co nejdříve.

Děkuji, Lukášová

Computer MCL Brno

Dobrý den

Byly nalezeny následující zakázky
Zakázka ks Stav Aktualizováno Platba Dodání Sledovací číslo K úhradě
0083310 1 Připraveno k vyzvednutí Modřice 12.12.2018 06:30:27 hotově Osobně Nedostupné
to máte na webu již od 12,12.

Kateřina K.

Dobrý den,
dne 4.12. jsem objednala 3 kalendáře, 6.12. mi přišel e-mail, že byly odeslány do výroby, kde jsou dosud. Kontrolovala jsem č. objednávek (0083752, 0083759, 0083763) i na vašem webu, bohužel stále jsou ve výrobě. Potřebuji je vyzvednout ideálně do středy. Prosím o kontrolu a info zpět. Děkuji moc.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
objednávky jsou již hotové a můžete si je vyzvednout u nás v Modřicích.

Bikárová Aneta

Dobrý den, prosila bych u objednávky č. 0093322 (1 x fotokniha, 2× kalendář) změnit platbu za dopravu předem na dobírku (zásilkovna). Děkuji Bikárová

Computer MCL Brno

Opraveno.

Radim Vlk

Dobrý den, mám dotaz na objednávku číslo 0087306 (celkem 8 kusů stolních kalendářů). Objednávali jsme už 6.12. a stále jsou kalendáře ve výrobě. Můžete prosím ověřit skutečný stav objednávky? Do pátku bychom je potřebovali mít doma.
Děkuji Radim Vlk

Computer MCL Brno

Dobrý den.
Chtěli jste zaplatit převodem.13.12 jsme vám poslali zálohovou fakturu. Tu jste nikdy neuhradil. Protože jsou vánoce, rozhodl jsem za vás, že Vám to pošleme na dobírku. (Je to v rámci našich obchodních podmínek)
Dál už pak na našich stránkách mužete dohledat
Byly nalezeny následující zakázky
Zakázka ks Stav Aktualizováno Platba Dodání Sledovací číslo K úhradě
0087306_4 1 Předání přepravci 16.12.2018 21:37:44 převodním příkazem Česká pošta DR9951175055C 114 Kč
0087306_3 1 Předání přepravci 16.12.2018 21:37:44 převodním příkazem Česká pošta ↑ ↑
0087306_2 5 Předání přepravci 16.12.2018 21:37:44 převodním příkazem Česká pošta ↑ ↑
0087306_1 1 Předání přepravci 16.12.2018 21:37:44 převodním příkazem Česká pošta ↑ ↑
Zakázky sloučené do jedné zásilky jsou označeny znakem ↑.

no a aby ten náš život nebyl zase až tak jednoduchý, tak česká pošta přeformátovala své odkazy, tak od nás ten odkaz momentálně nefunguje (Trekovací číslo) ale funguje na stránkách pošty.
Jinými slovy dnes to od nás odchází.

kamila krcmarova

Mnohokrat dekuji a preji prijemne proziti vanocnich svatku!!

Computer MCL Brno

I vám :-) hezké a klidné vánoce.

kamila krcmarova

Dobry den,
Taky se mi nepodarilo odeslat objednavku drive nez 10.12.😞
Dala jsem platbu predem a ted ctu ze doporucujete radeji dobirku, nekde jsem zahledla ze mate ucet u fio banky, takze by prevod byl okamzity, ale nevim jak rychle se vam platby paruji.. pokud je rychlejsi vyuzit platby na dobirku prosim o zmenu
Predem dekuji
Krcmarova
Email kesumat@seznam.cz

Computer MCL Brno

Dobrý den

Máte to opravené

Pavlína S.

Dobrý den, prosím o info, kdy se budou odesílat objednávky č. 0092877 a 0092821? Objednávky jsem odeslala 10.12., tzn. garance doručení do Vánoc, ale vzhledem k tomu, že doručení takto před Vánoci trvá okolo 3–4 dnů, tak jsem předpokládala, že v tuto dobu už budou předávány kurýrovi, ale jejich stav je stále „ve výrobě“ Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, pravda je, že jste to udělala 10.12.2018 19:33:14 ale k nám došla spousta objednávek. Vaše objednávka se balí k expedici. Nedokážu Vám říct přesně jestli ji pošleme zítra nebo začátkem týdne.

Jitka P.

Dobrý den, když dnes zakoupím vouchery a zaplatím online kartou a pošlu kalendáře na zpracování (asi 3) stihnete vyrobit a poslat ještě do Vánoc?
Děkuji.

Computer MCL Brno

Upřimně řečeno nevím. Pokud bude osobní odběr, tak by to snad šlo.

Pavlína

Vidím, že tudy cesta nevede – zeptám se tedy jednoznačně: 1. Kdy mohu od Vás očekávat email s linkem na ověření stavu zakázky o němž se zmiňujete na voucheru? Posílala jsem Vám tyto zakázky: 0083450 již 3.12 a 0091683 pak 9.12. Dosud nemám jak sledovat stav zakázky, protože link, který mi od Vás nepřišel emailem k dané zakázce je jinak na Vašich stránkách nefunkční – protože není kam zadat číslo zakázky. 2. Kdy budou tyto mé zakázky vyrobeny? Děkuji.

Computer MCL Brno

Omlouvám neviděl jsem číslo objednávky. Mrknu na to

Zavolejte mi prosím na 602 71 00 96. Emaily chodí automaticky samy. Pokud ho nemáte je možná spadlý ve spamu nebo objednávka ve skutečnosti nebyla odeslána. Nebo zavolejte na 602 570 555 což je technická podpora.
Já budu na telefonu opět až večer, protože pracuji přes noc.

Pavlína

Pane Berousku, možná stačí trochu číst, nicméně co nestačí je odkaz, který je zcela nefunkční a to jak ten „ke čtení“ u voucheru, tak ten Vámi odeslaný v odpovědi níže… proto se dotazuji touto formou, to je přeci logické. Až mi pošlete funkční link na sledování zakázky, pak budu spokojena určitě nejen já ;-)

Computer MCL Brno

Mě to ale funguje
Byly nalezeny následující zakázky
Zakázka ks Stav Aktualizováno Cena Platba Dodání Sledovací číslo
0079111 1 Objednávka stornována 29.11.2018 22:40:41 hotově Osobně
0079067 1 Objednávka stornována 29.11.2018 22:40:38 hotově Osobně
0074797 1 Objednávka stornována 23.11.2018 12:26:26 na dobírku Česká pošta
0031596 1 Již odesláno/vyzvednuto 04.12.2018 10:42:11 0Kč * na dobírku Česká pošta DR9951061685C
Pozn.: Všechny objednávky přijaté do 24h od první objednávky jsou automaticky sloučeny, pokud jsou odeslány ze stejného programu na stejné objednací údaje (jméno, email, adresa, platba, způsob dodání).
 

  • Uvedená cena nezahrnuje případné poštovné.


Jsou to naše testovací zakázky, aby nedošlo k nedorozumění
Computer MCL Brno

Já opravdu nechci být nezdvořilý, ale na váš dotaz zde není možná žádná konkrétní odpověď.

Pavlína

Dobrý den, dne 3.12.2018 jsem Vám do výroby odeslala kalendáře u nichž mám uveden osobní odběr. Jak se dozvím, kdy budou hotové? Informujete vůbec nějakým způsobem nebo mohu někde svou objednávku dohledat v jaké je fázi výroby? U voucherů zde na Slevomatu už mám uvedeno, že jsou uplatněny a mám hodnotit zakázku…ale já stále nevím, jak to s ní vypadá? Děkuji za bleskovou informaci, mám u Vás ještě další kalendář a fotoknihu u níž garantujete dodání do vánoc. Ráda bych znala termíny svých zakázek, ale ani dovolat se k Vám nedá! Děkuji Pavlína

Computer MCL Brno

Dobrý den

Ono stačí trochu číst. :-)
Stav Vaší objednávky sledujte zde:

https://www.mclab.cz/kontakt/

Jinak Vám konkrétněji nemohu odpovědět protože neznám číslo zakázky
Hezký večer Berousek

Nikola Koubková

Dobrý den, moc prosím o změnu poštovného na dobírku u objednávek 0094218 a 0094220. Moc děkuji, NK

Computer MCL Brno

Opraveno :-)

Nikola

Ještě jednou dobrý den, reaguji na vaši odpověď. Bylo by tedy možné u objednávek udělat změnu a dát platbu na dobírku? Pokud to nejde, tak budou dárky až povánoční, ono se nic nestane, ale bylo by fajn to mít už na Vánoce..moc děkuji, NK

Computer MCL Brno

Bylo, ale nevím číslo objednávky

Nikola

Dobrý den, teprve jsem odeslala data ke zpracování dvou kalendářů. Je ještě možnost kalendáře dostat před 24/12 a nebo myslíte, že se to nestihne? Zvolila jsem platbu předem, ale nikde nebyly údaje k platbě, mám tedy čekat, až mi zašlete nějaké pokyny? Moc děkuji, NK

Computer MCL Brno

Dobrý den. Převodem to si skoro garantujete, že to nestihneme. Faktura se vystavuje až po dokončení výroby, protože zakázky se u nás sdružují a proto nevíme dopředu cenu.

Jiřina

Dobrý den , vytvořila jsem si velký měsíční kalendář, zadala všechny potřebné údaje , ale žádný potvrzovací email mi nepřišel. Tak teď nevím , zda je vše v pořádku , nebo je něco špatně ? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den
Zkuste to tady
https://www.mclab.cz/kontakt/#
je tam vše aktualizované každou hodinu. Jinou informaci vám ani nejsme schopni poskytnout.

PS Včera byla technická odstávka elektronické komunikce

Aleš Glanc

Dobrý den,
stihnete vyrobit a doručit 2ks stolního kalendáře do Vánoc, pokud objednám nejpozději zítra 11.12.2018?
Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, No co vám mám napsat ?? Budeme se snažit. Když to nevyjde co pak ??

Jana

Dobrý den, chci se zeptat, co si konkrétně musím stáhnout či co všechno aktualizovat, když mám Váš program MCL stažen již z loňska v PC a chci vytvořit fotokalendář 14-denní S30? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den
No možná bude lepší stáhnout si ho znovu. Aktualisace je u nás velmi častá a opravdu netuším jako verzi máte.

Pavlína

Dobrý den, vycházela jsem z toho, že stihnete vyrobit kalendář do vánoc, pokud Vám zašlu objednávku do 10.12 (tak jste měli původně u akce uvedeno), nyní na Vašich stránkách čtu, že je to pouze pro objednávky doručené do 8.12. Můžete mi prosím tedy odpovědět, zda moje objednávka (1× fotokalendář S20), který Vám odešlu dnes – zítra, budu mít vyrobený do vánoc, pokud si jej osobně vyzvednu? Děkuji Pavlína

Computer MCL Brno

Určitě ano. :-)

Lenka

Dobrý den,
vytvářím u Vás 6 kalendářů a píšete, že poštovné bude od 5 kusů 149 Kč, je tato částka již včetně dobírky? (Na stránkách máte uvedeno, ať lidé již raději berou vše na dobírku). Pokud není, lze ji k této dopravě přiobjednat? Jestli to nejde, tak kolik a kam mám poslat? Ať mohu poslat co nejdříve.
Děkuji a hezký den,
 Lenka

Computer MCL Brno

Dobrý den, S tím si nelamte hlavu. Zřejmě Vám to pošleme za 149 Kč, pokud by tam byl příplatek tak max. 20 Kč

Ivush Složilová

Dobrý den,
vytvářím kalendář a fotky se mi v online aplikaci (ve stažené to bylo ještě horší) i v náhledu ukazují strašně rozmazané a nekvalitní, i když jsou to kvalitní fotky, ostré, focené zrcadlovkou. Je to jen při vytváření a na tisk to nemá vlív? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano je to tak jak píšete. Náhled je jen náhled.

Veronika K.

Dobrý den, prosím o radu. Vytvářím v programu fotokalendáře A3 na výšku. Mám použito to dvouřádkové kalendárium dole na stránce a chci se zeptat, zda je možné mít to kalendárium podloženo bílou barvou jako tomu bylo loni. Protože jakmile dám na stránku pozadí, kalendárium je nevýrazné a je tedy omezená možnost volby pozadí, aby bylo kalendárium čitelné a přehledné. Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobry den, poslete mi prosim email s fotkou toho kalendare na marketa@mcl.cz, pokusim se tam pruhlednost pridat. S pozdravem, Marketa Dokoupilova

Marcela S

Dobrý den,
mám voucher na kalendář S15, S20, postupuji dle videa,nápovědy,ale nezobrazuje se mi lišta s nástroji, šablonami, nemám jak upravovat, vložit více fotek na stránku atd.Nemohu to nikde nalézt.
Můžete mi prosím poradit?
Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, upravovat lze jen u variabilních šablon. Na stránkách máme informaci uvedenou. Jakou máte prosím šablonu. Fixní šablony lze upravovat jen v programu.

Pavel Grim

Dobrý den, je možné poslat listy pro kalendář A3 ve formátu PDF nebo EPS? Pokud ano, jakou formou tyto listy zaslat?

Computer MCL Brno

Dobrý den, můžete nám odeslat pdf na tisky@mcl.cz . Tisková data jsou A3 plus spady 2mm na všech stranách.

Martina

Dobrý den, objednala jsem si u vás 3 čtrnáctidenní kalendáře, na které jsem uplatnila nějaké kredity. Zjistila jsem ale, že by pro mě byly lepší týdenní kalendáře. Šlo by použít voucher a zbylou částku doplatit? Nebo by se musela vytvořit nová objednávka? Děkuji moc za odpověď. M.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano určitě je to možné. Do objednávky k voucheru uveďte prosím informaci, že případný rozdíl doplatíte.

Gabriela

Hezký den, po 10ti telefonátech cca. min 10 min visící na telefonu… bez spojení!
bych se vás ráda zeptala, jak je to s předvánočním doručením? Píšete objednávky do 10.12. (předpokládám, že asi včetně), ale doba dodání je 14 dní??? Tak to asi do 24.12. sotva budu mít… Předem děkuji za info, ať raději objednám u konkurence, než být pak vytočená a bez dárku.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud splníte lhůtu doručení objednávky budeme Vaši objednávku odesílat 17.12 – 19.12.

Lenka Pufferová

Dobrý den, v loňském roce jste v akci nabízeli Rodinný kalendář S25. Bude i letos v akci? Velmi se nám doma osvědčil.
Děkuji a přeji hezký den LP

Computer MCL Brno

Dobrý den,
na kalendář S25 můžete využít voucher na kalendář S15/s20

Lenka Holešová

Dobrý den, od 22.11. mám u vás vytištěné kalendáře..Nikde jsem nepochytila že se poštovné platí předem proto jsem jejich nedoručení začala řešit až od 28.11. kdy nedorazili.Žádná faktura mi nepřišla, ani do spamu, na mejly neodpovídáte, telefony nikdo nebere (5× 25minut jsem se snažila dovolat během pátku a dneska od 8.00) potřebuji urgentně zaslat číslo účtu kam poslat 89Kč za zásilku, aby mi kalendáře přišly.Případně zaplatím přímo v zásilkovně.Už jsem opravdu zoufalá z celé situace.Mejl i telefon máte v mé objednávce č. 0072153 a 0072154 Děkuji Holešová Lenka

Computer MCL Brno

Dobrý den,
kontrolovala jsem Vaše objednávky. Zálohová faktura Vám byla odeslána na e-mail dne 21.11.2018. Zá­lohovou fakturu jsem Vám zrušila a předala jsem Vaše objednávky k dnešnímu odeslání. Balíček tedy budete mít na Zásilkovně během 2 – 3 dní.

Simona

Dobrý den, kupovala jsem voucher na vytvoření kalendáře a to přes online platbu. Voucher byl bez problému přijat. Stále jsem ale zmatená, jestli budu ještě něco platit, když jsem platila zde na slevomatu. Zvolený mám osobní odběr.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Opravdu netuším proč jste zmatená :-) 1 Voucher rovná se jeden kalendář.
Pokud chcete nám ještě něco platit, bránit se nebudu, ale není to třeba. :-)
Hezký večer

Petra Štruncová

Dobrý den,

jde i letos kalendář S15 na výšku udělat půlka fotografie a druhá polovina kalendář se jmény?

Děkuji za odpověď Štruncová

Computer MCL Brno

Dobrý den,
určitě tento kalendář máme. Podívejte se prosím na naše šablony. Jistě si vyberete.

Martina

Dobrý den, chtela bych se zeptat. Zda je u 14 denního kalendáře možnost pouze 1 fotky uprostřed místo dvou, děkuji za odpověď , M.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programu i v online aplikaci si můžete vložit jen jednu fotografii. V online aplikaci prosím využijte rozšířenou editaci.

Eva

Dobrý den,
spárují se objednávky do jednoho poštovného na jednu adresu v případě odeslání každého produktu z jiného počítače? Čísla objednávek tedy asi nebudou navazovat?
Děkuji za Vaši odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
objednávky se nám automaticky slučují pokud objednávky zašlete z jednoho účtu a na stejné objednací a dodací údaje. Objednávky je potřeba odeslat do 24 hodin.

ivana

Dobry den, zakupila som si voucher a pri nahravani fotek mi stale skace ze je spatne rozliseni, fotky su od profesionalnej fotografky mozte mi prosim poradit ako to vyriesit?su to takmer vsetky fotografie

Computer MCL Brno

Dobrý den. Protože se tento dotaz ozývá relativně často zkusím to jednoduše popsat. Je přece jedno kdo a na jaký fotoaparát to vyfotil. Důležité je v jakém rozlišení máte tu fotku k dispozici, jak byla do počítače uložena.. Jinými slovy jaká je jeho tisková velikost. Protože obrázek můžu chtít mít 1×1cm nebo 10×10metru. No a to je právě ten tajemný výraz DPI. Což už je ale na delší vysvětlování. Naštěstí je tu internet a ten ví vše. Tedy např.
https://www.milujemefotografii.cz/jake-rozliseni-je-nutne-pro-tisk
 zde.

Hana Vovsová

Nemohu najít v desktopové verzi možnost změnit vzhled kalendářových dnů – chtěla bych je dát do jednoho řádku, aby bylo co nejvíce místa na fotky. Děkuji za odpověď,

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programu si můžete zvolit z dostupných šablon. Aktualizujte si prosím program. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Hana Vovsová

Dobrý den,
snažila jsem se ve stažené verzi zmenšit kalendář – aby to byla jen čísla bez rámečků (ideálně do jednoho řádku), ale tuto možnost jsem nenašla. Poradíte mi?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programu i v online aplikaci máte možnost volby šablon kalendářů. V případě, že potřebujete poradit, kontaktujte nás telefonicky prosím.

Lenka

Dobrý den, pokud bych si chtěla objednat víc kalendářů, asi 13ks nástěnných, poštovné by bylo těch 149kč? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
pokud budete mít 13ks kalendářů, budete platit poštovné 149Kč.

Beáta Kratochvílová

Dobrý den, právě, že chci poslat 3 kalendáře na jednu adresu, tak se chci zeptat jak to mám udělat? Děkuji Kratochvílová.

Computer MCL Brno

Stačí je poslat v rozmezí 48 hodin a musí tam být stejná adresa.

Beáta Kratochvílová

Dobrý den, chtěla bych 3 kalendáře, každý jiný na jednu adresu. Mám udělat 3 objednávky nebo jak udělám jednu. Děkuji Kratochvílová.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Pokud každá na jinou adresu, musíte mít 3 objednávky a na každé tu konkrétní adresu. Vše se děje automaticky, tak Váš případný požadavek na rozeslání na různé adresy by nejspíš zapadl v procesu.

Radek

Dobrý den, máme zájem o slovenský kalendář. Lze na vaší adrese www.fotoknihy-mcl.sk také uplatnit voucher? Děkuji

Computer MCL Brno

Ano, nám je to celkem jedno jestli je kalendář český nebo slovenský :-)

Jan Kohout

Dobrý den,
je možné na voucher objednat o kalendář variantu S21 (čtvercový)? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den, Úplně vám asi nerozumím, ale pokud máte na něco voucher a chcete něco jiného, je nám to celkem jedno. Jen musíte k voucheru napsat, že to tak chcete. Pokud by byl rozdíl v ceně ( samozřejmě po slevě) doučtujeme to při předání.

Milan Uher

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by na 14 denní kalendář šla dát jen jedna velká fotka,namísto dvou malých. Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. V desktopové verzi určitě. V Online také, ale je třeba přepnout na „rozšířená editace“
viz např. Kalendář stolní 14denní S30
Variabilní pouze ČESKÝ kalendář – po kliknutí na „rozšířená editace“ je možnost změny formátu a počtu fotografií

Zuzka Adámková

Dobrý den, je možnost dávat do stolního kalendáře fotky na výšku, tak aby byly celé vidět? Dle šablony mi nelze upravit fotka tak, aniž by tam nebyla ořezaná něčí hlava. Díky za radu, nemohu v programu najít.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programu i v online aplikaci můžete fotografii zúžit nechat úzkou (tedy na výšku) jen jednu nebo přidat dvě fotografie na stránku. V online aplikaci pro rozšířenou editaci kalendáře klikněte na tlačítko rozšířená editace (nahoře).

MS

Dobrý den, v nabídce Slevomatu formát S12 nevidím. Kolik stojí?
Děkuji ještě jednou

Computer MCL Brno

Dobrý den,
kalendář S12 je k dispozici v akci https://www.slevomat.cz/akce/1355448-fotokalendare-z-vlastnich-fotografii . Cena kalendáře je 169Kč.

Markéta

Dobrý den, nabízíte také nástěnný kalendář na výšku A4? Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Ano, je to S12

Denisa Jedličková

Dobrý den, je od vás možno s určitým datům ve stolním kalendáři natisknout poznámky? Například předtisknout narozeniny aj.?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do kalendáře si můžete dle Vašeho přání přidat k danému datu textové pole, do kterého si můžete zapsat poznámku.

Kateřina Kaljkovićová

Dobrý den, zakoupila jsem 4 vouchery,udelala 1 objednavku se vsemi 4 kalendari,kde jsem vypsala i cisla vsech voucheru,bohuzel se mi nedari objednavku odeslat, vzdy to nahlasi chybu pri nahravani. Poradite mi,prosim,jak objednavku odeslat?

Kateřina Kaljkovićová

Jen doplnim svuj predesly dotaz – kazdy kalendar je jiny. Velmi dekuji za radu,nerada bych prisla o vouchery a vytvorene objednavky. Prisel mi 1.email s cislem objednavky,ale data nahrat nejde. Dekuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
prosím kontaktujte nás na e-mail info@mcl.cz nebo telefonicky, abychom problém mohli vyřešit. Potřebujeme více podrobností.

Zdenča Teclová

Dobrý den, zaregistrovala jsem se u Vás, koupila voucher, udělala kalendář ale čekám na fotky od fotografa tak jsem si kalendář uložila. večer po přihlášení uložený kalendář nikde. Kde bych ho našla? Nechce se mi dělat ho znovu.Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
na našich stránkách je tlačítko pokračovat v uložených projektech. Jedná se o tento odkaz: https://vstup.tisknawebu.cz/branding/mclab/

Daniela

Dobrý den, omylem jsem zakoupila velký nástěnný měsíční kalendář A3 místo 14 denního stolního kalendáře, který jsem chtěla. Jsou za stejnou cenu. Lze je vyměnit??

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano to lze, jen nám u čísla voucheru doplníte informaci, že se nejedná o omyl.

Jana

Dobrý den prosím o informaci proč není v programu na tvorbu kalendáře – formát A3 na šířku S20 dekuji za informaci

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ale je, lépe se podívejte
Formát A3 na výšku N15 (S15)

Tereza

Dobry den,
psala jsem vcera vecer ohledne prihlaseni do sveho uctu. Pokud se odhlasim, hodi me to na tuto stranku- https://vstup.tisknawebu.cz/. Z teto stranky se ovsem nelze prihlasit, pise to, ze ucet neexistuje. Vytvorila jsem si ucet novy, takze jsem zjistila, ze se lze prihlasit pres tuto stranku- https://vstup.tisknawebu.cz/Branding/Mclab/ . Ovsem po odhlaseni me to opet hodi na https://vstup.tisknawebu.cz/ a odsud se opet nelze prihlasit. Zkuste se na to podivat.
Ja uz pomoc nepotrebuju, pres druhy odkaz se do sveho uctu uz dostanu, ale treba ma nekdo podobny problem a pomuze mu to.
Vrtelova

Computer MCL Brno

Dobrý den,
děkujeme za upozornění. Vše necháme prověřit.

Tereza

Dobry den,
muzete mi prosim dat nejaky „primy“ odkaz na prihlaseni do sveho uctu na vasich strankach? Kdyz se prihlasim pres kalendare ( http://fotoknihy-mcl.cz/kalendare-2/), nemuzu po prihlaseni najit sve jiz „rozdelane“ kalendare. Snad mi rozumite.
Dekuji, Vrtelova

Computer MCL Brno

Rozumím. Zavolejte nám zítra. Bez emailové adresy to nejde.

ZF

Dobrý den, bohužel nemůžu najít v nabídce kalendář A3 na šířku – původně S20, údajně je totéž jako N20, ten najdu prosím přesně kde… ? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v programu i v online aplikaci naleznete kalendáře N20/S20. V online aplikaci to naleznete na stránce zde http://fotoknihy-mcl.cz/kalendare-2/ . Pokud budete mít problém, kontaktujte nás prosím přímo na e-mailu info@mcl.cz nebo telefonicky.

Petra Hajnová

Dobrý den, pokud objednam.voucher ma kalendář a po jeho obdržení jej vytvořím stihne mi kalendář přijít do Vánoc?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
dodání do Vánoc garantujeme u objednávek, které obdržíme v pořádku do 10.12.2018.

Vlaďka

Dobrý den, jde prosím u kalendáře velikosti A3 dát dvě fotky na jednu stránku? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano je to možné. Ve staženém programu si můžete vkládat i více fotografií na stánku.

Michaela

Dobrý den, chtěla bych objednat 5 fotokalendářů, ale každý s jinými fotografiemi na jedno poštovné. Mohu při objednávce na Slevomatu zadat rovnou 5 ks, nebo to musím objednat po 1 ks zvlášť? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Dobrý den, můžete si zakoupit rovnou 5ks. Obdržíte 5 různých čísel, které poté vložte do objednávek na fotokalendáře.

Kristina Machová

Dobrý den,
chtěla bych objednat 5 kalendářů, ale nikde se mi nezobrazuje přidání částky za Zásilkovnu, jako tomu je jinde. Jak postupovat? Děkuji

Computer MCL Brno

Dobrý den. Nevím co máte přesně na mysli, ale při odesílání objednávky kalendářů si budete volit dopravu a tam zvolíte zásilkovnu.

Jana

Dobrý den, chtěla bych 4 zcela stejné kalendáře jak mám postupovat? zakoupím 4× voucher a stačí ho jednou vytvořit a pak k objednávce nějak dodat že ho chci 4×? Děkuji za info

Computer MCL Brno

Dobrý den. Ano přesně jak píšete.

Petra Janusová

Dobrý den, jak mám v online verzi vytvorit nekolik kalendaru, abych mohla vyuzit jen jedno postovne na vice voucheru? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den, ano pokud to pošlete v rozmezí 48 hodin sdružujeme to automaticky

Veronika Šlápotová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli v kalendáři budou i pozadí z minulých let. Nikde je v novém programu nemůžu nalézt. Popř. jestli jdou někde stáhnout, dáte mi prosím odkaz? Mám už několik fotoknih a fotokalendářů ve stejném stylu a ráda bych pokračovala. Děkuji za odpověď

Computer MCL Brno

Dobrý den,
můžete nás kontaktovat na info@mcl.cz o jaké pozadí přímo máte zájem.

Helena Andělová

Dobrý den, za stolní kalendář, když dodám fotky, tak zaplatím 189? Ráda bych ho darovala. Děkuji za odpověď Andělová

Computer MCL Brno

Dobrý den. Kalendář si ale musíte vytvořit sama. K tomu slouží programy na našich stránkách. Nebojte je to snadné.
https://www.facebook.com/ComputerMCL/videos/245155376163035/
Kalendář můžete mít hotový za méně než 2 minuty.

Katka

Dobry den. Muzete dolu na tvrde desky pod listy u stolniho kalendare napsat text. Potrebovala bych kalendare, jako darky za skolu. Tedy napsat jmeno a adresu skoly. Dekuji za odpoved. Katka H.

Computer MCL Brno

Můžeme. Dělá se to tak, že se to natiskne na samolepicí papír a pak se ty proužky na podstavec nalepí. Ale to se domluvíme až se to bude realizovat. Za MCL Berousek

Viktor Tomšíček

dobrý den,je v nabídce měs.kalendáře možnost v programu zvolit slovenskou mutaci?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
v kalendářích které jsou označeny písmenem N (například N15) si můžete zvolit jazyk dle nabídky. V případě, že máte zájem o jiný slovenský kalendář, navštivte naši slovenskou stránku www.fotoknihy-mcl.sk

Štěpánka Eretová

Dobrý den,
je možné si objednat 30ks kalendáře?
Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano je to možné. Bohužel je nutné zakoupit 3× 10ks. Pokud budete mít problém, kontaktujte podporu nebo přímo nás na info@mcl.cz.

Jana Chromá

Dobrý den, lze mít u nástěnného kalendáře více fotek na stránce? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Ano. V desktopové verzi můžete cokoliv.

Alzbeta Ferenczova

Dobry den , chcela by som vytvorit kalendar zo starych cierno bielych fotiek, Je mozne to neak spracovat ? nemam ich v digitalnej forme

dakujem

Computer MCL Brno

Dobrý den. Musíte si je převést do digitální formy. To můžete třeba naskenovat nebo je jednoduše ofotit na digitalni fotoaparát nebo telefón. Třeba.

Jitka Hesova

Dobrý den, není mi jasné jak zvolím způsob dopravy? Mam zaslat částku navýšenou o zvolenou dopravu?
Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den. Způsob dopravy volíte při odeslání objednávky. Uhradíte jí při převzetí, případně bankovním převodem po dokončení výroby.

David

Dobrý den,
Pro 5 a více kalendářů v jedné zásilce (tj. nad 2 kg) uvádíte poštovné 149Kč. To platí i pro Zásilkovnu, nebo jen Českou poštu?

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano, cena platí i pro Zásilkovnu.

Hana Vávrová

Dobrý den
mohla bych v nástěnném měsíčním kalendáři na výšku zmenšit fotky, abych pod ně mohla každý měsíc něco napsat? Děkuji za informaci

Computer MCL Brno

Dobrý den,
ano tato možnost lze využít ve staženém programu.

Petra

Dobrý den, zakoupila jsem si 14-ti denní stolní kalendář S30, ale nenalézám ho v nabídce ani po aktualizaci programu. je ekvivalentní kalendáři S31? Děkuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
kalendář S31 je jiný. Zkuste si prosím program aktualizovat ještě jednou. Pokud budete mí s kalendářem stále problém, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo přes e-mail (info@mcl.cz).

Jája Fuková

Dobrý den, ve staženém programu není ani po aktualizaci k dispozici kalendář S20, lze využít na tento voucher kalendář MAJKA? Děkuji za odpověď.

Computer MCL Brno

Ano můžete použít Majku. Ale N20 je ekvivalentní S20. N20 má libovolný rozsah nastavení datumu a jazykových mutací.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru