Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Twisto rozdává 500 Kč a spoustu výher

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Emma Pospíšilová

Nenechte se napálit. Jedná se o spotřebitelský úvěr :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Emmo, Twisto.cz je pohodlná možnost, jak si pořídit věci, služby i zážitky, aniž byste za ně museli platit hned. Prostě objednáte na jeden klik a za zboží zaplatíte až po jeho doručení. První fakturu nejpozději však do 14 dnů od dodání, další do měsíčního zúčtovaní (maximálně 45 dní). Všechny informace si může uživatel poté dohledat také na www.twisto.cz :) Pěkný den

Kateřina Bartušková

Dobrý den, založila jsem si Twisto přes ten odkaz a žádné kredity se mít nepřičetly, jak se to možné?!

Twisto

Dobrý den, připsání kreditů není automatický proces. Kredity vám budou v nejbližší době přičteny :) Děkuji

Karel Rott

na twisto je napsáno koupit, ale není tam částka.

Slevomat.cz

Dobrý den, Karle, jedná se o speciální nabídku při které získáte 500 kreditů, když se registrujete na Twisto. Po kliknutí na tlačítko „Koupit“ se Vám zobrazí bližší informace. Přeji krásný den.

Karin Kavcová

Dobrý den, jsou nějaké podmínky pro pravidelné používání účtu po jeho založení?

Twisto

Dobrý den Karin. Twisto účet můžete využívat jak často chcete. Je jen na vás, zda jej budete používat každý den nebo jednou za půl roku. Twisto účet bez karty (tarif online) je zdarma, nehradíte tedy žádný měsíční poplatek. :) V případě, že byste si poté ještě chtěla objednat platební kartu, jsou na výběr další tarify (standard a premium), které jsou již zpoplatněny. Zde posíláme i odkaz na náš ceník : https://www.twisto.cz/typy-uctu/

Lenka

Dobrý den, těch 500 kreditů se dá uplatnit za jakých podmínek? Najednou, při jakém minimálním nákupu? Nebo lze použít na více nákupů?
 Děkuji

Twisto

Dobrý den, užití kreditů se řídí podmínkami Slevomatu. Nicméně kredity můžete využít i na více nákupů :) Děkuji

Jana

Píšete, že za registraci Twisto karty v akci do 14:10 2018 dostanu 500 kreditů použitelných na cokoli. V dalším odkaze je uvedeno, že voucher se neuplatňuje. Jak tomu mám rozumět? Jana

Twisto

Dobrý den Jano, za registraci dostanete 500 kreditů na váš účet na Slevomatu. Kredity dostanete automaticky za schválenou registraci, takže není potřeba jakékoliv další činnosti abyste zmíněné kredity na účet dostala :) Děkuji

Karel Hospodářský

jsem tu zaregistrovaný už přes rok a nikdy jsem nic nedostal

Twisto

Dobrý den Karle, abyste získal nějaký bonus navíc, bylo potřeba se registrovat v době, kdy zrovna probíhala nějaká akce :)

Kristýna Havlová

Dobry den,

proc potrebujete okopirovanou obcanku? a nestaci vam jen rodne cislo?

Twisto

Dobrý den Kristýno. Doložení scanu OP se řídí zákonnou povinností, proto jej pro aktivaci Twisto účtu vyžadujeme. Děkujeme za pochopení.

Jana Hořínková

Dobrý den, před dvěmi dny jsem si založila Twisto účet přes tento odkaz na slevomatu, ale nebyly mi připsány žádné kredity. Jak si je mám vyzvednout?
 Děkuji

Twisto

Dobrý den, kredity se připisují automaticky do 2 pracovních dnů. Pokud je přesto nemáte, napište nám prosím na dotaz@twisto.cz
 Děkuji

Tyler Orlík

Zdravim,
prave jsem se registroval svuj Twisto ucet.Kdy probehne losovani a vyhry??
Dekuji.Kde se to dozvim?

Twisto

Dobrý den, slosování proběhne 18. 10. 2018. Výherci budou kontaktování prostřednictvím e-mailu. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru