Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Sada cestovních tašek a organizérů pro přehledné zabalení na cesty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Genzerová

Dobrý den,když dnes objednám cestovní organizéry,doručíte mi je do vánoc?
Moc děkuji za odpověď.

Módní šperky

Dobýr den, posílám je denně, doporučuejem zasilkovnku pro včasné doručení

Michal

Dobrý den,

když dnes objednám i zaplatím 2ks, stihnete doručit do Vánoc?

Díky za odpověď.

Módní šperky

Dobýr den, posílám je denně, doporučuejem zasilkovnku pro včasné doručení

Hana Šarounová

Dobrý den,
jaká je váha sady cestovních organizérů?

Módní šperky

Dobrý den,

přibližně 200 g, sada je opravdu lehká

olga

prosím , nevím zda jsem vše zadala jak má být i osobní odběr ostrava jih, Výškovická salon šatů, pokud ne prosím poslat na tu adresu, děkují

Módní šperky

Dobrý den, bohužel podle křestního jména to nepoznáme

Jiřina Kovářová

Dobrý den, pokud si dnes tj. 7.6. organizéry do kufru objednán a kartou ihned zaplatím, kdy mi zboží doručíte? Zkoušela jsem si je objednat a předpokládaná orientační dodávka byla 17.6.2019. To je pro mě pozdě. Já odjíždím na dovolenou 15.6.2019, takže bych to potřebovala dodat rozhodně dříve.

Módní šperky

Dobrý den, všechny barvy máme skladem a odesíláme zboží každý den

Daniela Stloukalová

Děkuji za odpověď, Honzo. zkoušel jste nákup z mobilní aplikace a nebo z web stránek?webová aplikace se chová jinak. tam NENÍ nákupní košík. maximálně mohu koupit od jednoho zboží více kusů,ale není možnost variability
 děkuji

Módní šperky

Dobrý den, doporučuji vložit jeden kus Vámi vybrané barvy a následně se ještě vrátit krokem zpět a dát druhou barvu do košíku a až následně objednávku ukončit.

Daniela Stloukalová

dobrý den,když chci přes mobilní aplikací koupit dva kusy,mělo by stačit jedno poštovné. jak to ale udělám?
 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den, Honza

Hana

Dobrý den, dají se organizéry vyprat v pračce? Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, nejsou určeny do pračky, materiál lehce přetřete hadříkem.

Květuše Rottová

Dobrý večer.Jak mám postupovat při objednávce v košíku.Chci si objednat sadu cestovních organizeru.Mám 200kreditů v košíku a nevím jak je uplatnit.Píše mi že když si objednám zaplatím pouze 29 Kč ale v košíku mi to stále píše 229Kč poradte jak na to.Nebo mohu objednat přes vás Děkuji

Módní šperky

Dobý den, zkuste se obrátit přímo na slevomat přes e-mail či telefonu, určitě Vám poradí co a jak. Napadá mne jedině, že kredit může být určený například na cestování a nikoliv na zboží, ale to je pouze můj odhad.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru