Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dobrota do ruky: 2× fish & chips z restaurace NORDSEE v Praze i Brně

4,6 / 5 Nordsee (4 pobočky) Praha  (mapa) 1 641 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Zdeněk Zahálka

Dostal jsem od vás avizo, že mám u vás nějakou částku kterou mohu uplatnit do 26.10. lze to použít na NORDSEE ??? Koupil bych pokazy 4× ?
děkuji Zahálka Zdeněk

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, kredity, které máte na účtu, můžete využít na cokoliv :) Pěkný den

Václav

Dobrý den. Je možné si odnést jídlo s sebou? U Vašich dřívějších nabídek tato možnost bývala. Děkuji předem za odpověď, Václav.

Nordsee

Dobrý den, ano samozřejmě, Jídlo připravíme podle přání zákazníka buď pro konzumaci na provozovně, a nebo s sebou.
Děkujeme za dotaz a přejeme dobrou chuť. Tým Nordsee

Fialová

Dobrý den,ryba je bez kostí? Fialová

Nordsee

Dobrý den, tyto rybí kousky jsou vyráběny z pečlivě vykostěných tresek, tedy dovolíme si tvrdit, že naše Fish&Chips neobsahují kosti. Jsou to ale opravdové kusy rybího masa, nic semletého, takže garantovat to na 100% nemůžeme. Nemáme ale od zákazníků žádnou odezvu, že by některý z nic narazil na kost. Hezký den a dobrou chuť, tým Nordsee

Štěpánka

Dobrý den, pokud bude akce i někdy příště, uvažujete i o variantě po 1 osobu?
Děkuji.

Nordsee

Dobrý den, zatím jsme o variantě pro jednu osobu neuvažovali. Bereme to od Vás jako podnět k zamyšlení, za který děkujeme. Tým Nordsee

Jana Aksmanová

dobrý den, do kdy prosím vás voucher platí ?? J.

Nordsee

Dobrý den, platnost voucheru je do 30.11.2018. Dě­kujeme za dotaz a přejeme dobrou chuť. Tým Nordsee

Alena

Platí jen pro Smíchov?

Nordsee

Dobrý den, ne, nabídka platí pro všechny provozovny v ČR. Děkujeme za dotaz a přejeme dobrou chuť. Tým Nordsee

Dája

Dobrý den, když potřebuji variantu pro jednu osobu, dá se zakoupit tato varianta a uplatnit třeba dva dny po sobě? Nemám s kým zajít, protože nikdo v mém okolí ryby nejí a já ryby miluji. Děkuji za odpověď a případné řešení.

Nordsee

Dobrý den, bohužel nelze, Voucher lze uplatnit jen tak, jak je popsán v akci, tedy najednou 2× fish&chips. Děkujeme za pochopení. Tým Nordsee

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru