Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Převod VHS kazet v délce až 240 minut na DVD nebo Flash disk

3,8 / 5 . 100 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Jana Semi

Dobry den, mam kazetu 8 z videokamery, prehravate take toto medium na DVD?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, převod je možný pouze u VHS kazet. Pěkný den

Michal

Dobrý den,
rád bych nechal přepsat několik VHS (asi 8kusů 3 – 4hod. kazet) na flashku. jaká je požadovaná kapacita flashky?
např. pro orientaci na jednu 4 hodinovou kazetu? Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, pokud budete chtít nechat přepsat 8 kusů VHS, je potřeba zakoupit 8 voucherů (1 voucher= 1 VHS). Pro podrobnější informace se obraťte: omniavideo2015@gmail.com , +420 739 372 2­77. Pěkný den :)

Lenka Brücknerová

Dobrý den, pokud mám více videokazet, ale celkova doba videa nepresahne 240minut stačí mi zakoupit 1 voucher?
Děkuji za odpověď

Omnia Video

Dobry den,ohledne nakladnosti softweru je 1voucher/ 1vhs.Dekujeme za pochopeni

Václav

Byl jsem za vámí v Milovicích a žadna firma na tomto čísle není.

Omnia Video

Dobry den,na zvonku doplneno.Omlouvame se.Muzete me kontaktovat i na mob.cisle 739372277.Predani osobne jde po domluve. Se je uvedene v akci,pod provozovnou a jak uplatnit vouchery.Dekujeme za pochopeni.

Ivana Koukalová

Dobrý den, ráda bych si nechala převést u vás na DVD čtyři VHS kazety po 180 min. Platí voucher na 169 Kč jen při převodu pouze jedné kazety nebo mohu mít na každou kazetu cenu 169 Kč v jedné objednávce zaslané poštou? Tedy zakoupit čtyři vouchery a použít je v jedné objednávce. Děkuji.

Omnia Video

Dobry den,ano muzete pouzit 4 vouchery v jedne objednavce.S poz­dravem Buriankova Radka

Jana

Dobrý den,
uvádíte možnost přepsání na flash disk. Tuto variantu bych upřednostnila.
Mám do balíčku s videokazetou přidat také flash disk?
Předem děkuji za odpověď.

Omnia Video

Dobry den,ano prosim prilozte flash disk s dostatecnou kapacitou mista.Tedime se na spolupraci.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru