Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Naučte se masírovat – 3hodinové kurzy masáží napříč celou republikou

4,6 / 5 Masáže Jan Šel (6 poboček) Hradec Králové  (mapa) 147 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Tomas Danek

Dobry den, pokud si na kurz „Relaxacni masaz“ privedu partnerku na prakticky nacvik masaze, je to stejne jako u partnerske masaze? Plati se take za 2 osoby? Diky za odpoved!

Masáže Jan Šel

Dobrý den Tomáši, ano, platí se za každého účastníka kurzu. Takže pokud příjdete dva, je zapotřebí zaplatit kurz dvakrát. Přeji hezký den. Honza.

Jan

Dobrý den , nemam žádné zkušenosti a rád bych se naučil masírovat . Je nějaký kurz pro začátečníky teď v listopadu nebo v prosinci. Nejlépe v Českých Budějovicích. De­kuji

Masáže Jan Šel

Dobrý den, právě jsem se vrátil z Českých Budějovic, kde o víkendu probíhaly mé kurzy. Další termíny se konají 9.3. a 10.3. Pokud chcete jsou tam ještě volné místa, tak se můžete přihlásit. Případně vám rád doporučím mé oblíbené online kurzy. Podle video kurzů se naučilo masírovat už přes 4.000 lidí a určitě to zvládnete i Vy. Pokud máte další dotaz budu rád, když mi napíšete :)

Monika L.

Dobrý den, kolik lze očekávat termínů na kurz masáže hlavy v Praze mezi Vánocemi a koncem platnosti voucheru (31.3.)? Předem děkuji

Masáže Jan Šel

Dobrý den Moniko, příští týden budu vypisovat nové termíny na celý rok 2019, jak pro Prahu, tak další města. Mrkněte se prosím na web www.jansel.cz v sekci živé kurzy a určitě si vyberete z nabízených termínu. Minimálně jeden spíše dva kurzy budou, případně není problém se domluvit i na pozdější termín, jak vám to bude vyhovovat. Budu těšit na vaši rezervaci :) krásný den Honza.

Iva Zářecká

Dobrý den.
Ráda bych se zeptala,jaké jsou termíny pro Hradec Králové a jestli by byl kurz vhodný jako vánoční dárek pro dvanáctiletého kluka.Syn rád masíruje,tak bych chtěla,aby se naučil něco nového…díky za odpovědi,Zářecká.

Masáže Jan Šel

Dobrý den, v Hradci Králové máme kurz 13.1.2019 od 10:00 a to kurz Nauč masírovat sám sebe, ve 14:00 Indická masáž hlavy. 12. 1. 2019 máme Relaxační masáž a Partnerskou masáž. Vašemu synovu bych doporučoval Nauč masírovat sám sebe nebo Indickou masáž hlavy.

Jana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda budou ještě nějaké termíny pro masáže v Praze v období leden – březen 2019? Měla jsem zájem dát partnerskou masáž jako dárek k Vánocům, ale nenašla jsem žádný termín v příštím roce. Děkuji.

Masáže Jan Šel

Dobrý den, určitě na příští rok 2019 kurzy budou, zrovna pracujeme na vypisování termínů, takže Vám můžeme zaručit, že v období leden – březen partnerská masáž se určitě konat bude. Krásný den

Lebduskova

Dobry den mela bych zajem Praha Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Stačí si tedy kurz vložit do košíku a zaplatit. Poté si jen vyberete termín a pak už stačí jen přijít :) Pěkný den

Věra

Dobrý den, já jsem nepochopila z vaší odpovědi paní Dundálkové, zda oba dohromady platí celkem 500 Kč. Takže přijdeme dva na jeden voucher?
Děkuji za vysvětlení.

Masáže Jan Šel

Krásný den Věro,
1 voucher je na 1 osobu. Takže pokud by jste chtěli přijít dva, potřebujete dva vouchery.

Monika Ondrašíková

Dobrý den, chci se zeptat kolik tak bývá lidí na jednom kurzu (konkrétně masíruj sám sebe). Děkuji

Masáže Jan Šel

Dobrý den,
10 osob. Když účastníci kurzu nemůžou, tak i méně.

Monika Ondrašíková

Dobrý den, máte již nějaký rozpis kurzů v Ostravě? Děkuji

Masáže Jan Šel

Ahoj Moniko, právě tento víkend probíhaly kurzy v Ostravě :) Jinak mrkni na náš web jansel.cz, kde jsou vypsáný všechny termíny po celé ČR a to i pro Ostravu. Termíny najdete v sekci „ŽIVÉ KURZY“ O jaký kurz máte zájem Moniko? Děkuji Honza.

Tereza Dundálková

Dobrý den,
partnerská masáž stojí pro pár 500,– nebo platí každý 500,– ? Děkuji za odpověď :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, v ceně je 1× místo v kurzu Partnerské masáže :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru