Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vše pro vaše krásné vlasy: nový střih i s možností barvy nebo melíru

4,4 / 5 Kadeřnictví Evita Brno  (mapa) 60 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Klára Komprdová

Dobrý den,
nejsem si jistá, zda mám tu správnou délku vlasů. K voucheru je napsáno po uši. Jak zjistím, zda si voucher mohu koupit? Mám vlasy krátké, ke krku.

Kadeřnictví Evita

Dobrý den, délka se vypočítává od vrchní části hlavy kdy vlasy nepřesahují přes uši.

Daniela Marková

Dobrý den, mám dlouhé vlasy do půli zad a chtěla bych jen střih bez barvy. Balíček už je vyprodán. Je ještě nějaká možnost toto využít?

Děkuji, Marková

Kadeřnictví Evita

Dobrý den,pokud je balíček vyprodán, službu můžete využít jen dle ceníku kadeřnictví…
 Vita

Renata

Dobrý den, chtěla bych melír, k tomu bych potřebovala ještě dobarvit odrosty – jaký by byl doplatek k voucheru (melír)? Délka vlasů cca po lopatky. Děkuji za informaci.

Kadeřnictví Evita

Dobrý den, doplatek by byl 600 Kč.
Vita

Kája

Dobrý den,

ráda bych koupila voucher jako dárek kamarádce – myslím si, že většinou si nechává dělat tón v tónu, mám tedy zakoupit kupon na melír nebo barvení – nechci, aby pak na místě doplácela.. Pokud je to tedy vůbec možné v rámci této akce. Děkuji za info.

Kadeřnictví Evita

Dobrý den, v případě techniky barvení ton v tónu byste musela zakoupit 2 vouchery, na barvu i melír…
 Vita

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru