Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzim v útulném apartmánu v centru Šumavy až pro 4 osoby

4,5 / 5 Apartmán Stožec EMA Šumava (mapa) 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Anastasiya

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný apartmán pro 3 osoby na 2 noci od 24. do 26.11. A jak by vypadal konečná cena, kdybychom využili nabídku ze slevomatu pro 2 osoby a přidali 1 dospělou osobu? Velmi děkuji za odpověď.

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den! Tento termín je zatím volný. Příplatek za další dospělou osobu by byl 100 Kč na noc. V případě zájmu se ozvěte na telefon 733 671 784. Díky za zájem!

Pavlína

Dobrý den a termín 2.-4.11.18? Děkuji

Apartmán Stožec EMA

Díky za zájem, tento termín je zatím volný. Mám ho rezervovat? 733 671 784

Pavlína

Dobrý den, ano omlouvám se, v rychlosti jsem zaměnila otazník za vykřičník.

Apartmán Stožec EMA

Ano, tento termín je obsazený. O jiný zájem nemáte?

Pavlína

Prosím termín 27.-30.10. je obsazeny! Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, jedná se o dotaz? Pěkný den

Jajka

Dobrý den, máte prosím ještě volno v termínu 2.-4.11.? Předem děkuji za odpověď

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den! Ano tento tento termín je stále volný. Mám vám ho blokovat? Díky za zájem! pp

Jajka

Dobrý den, máte prosím ještě volno v termínu 26.10.-28.10? Předem děkuji za odpověď

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, tento termín je plný. Ale budeme rádi, když si vyberete nějaký další. pp

Barbora Novotná

Dobrý den, mohla bych přijet se psem – rasa Flat Coated Retriver?je vychovaná, hodná. Termín pobytu víkend v listopadu, 1 osoba. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, možnost ubytování se psem je možný, ale potřeba je domluvit se s recepcí. Pěkný den

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, tento termín je volný. Takové šikovné psy vítáme. Budeme rádi, když se rozhodnete a opravdu přijedete. PP

Ěva

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda máte volný apartmán v termínu 26.10–28,10,2018.Byli bysme 2 dospělí a 2 děti 8 a 15 let.
Děkuji za odpověd

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, tento termín je bohužel obsazený. O jiný zájem nemáte?

Soňa Zamastilová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte volné kapacity v termínu 27.-30.10. pro dva dospělé a jedno pětileté dítě? Pokud ano, jaký voucher je nutné k takové kombinaci osob zakoupit? Děkuji

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, chápu to správně, že máte zájem o tři noci?

Emil Gaži

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dítě ve věku 11 let. Nikde jsem se tady nedočetl, jestli si musím koupit pobyt pro 4 osoby nebo stací pro 2 osoby a nahlásit dítě. Děkuji

Apartmán Stožec EMA

Dobrý den, v tomto případě je to na dohodě. Prosím zavolejte nám v odpoledních hodinách na číslo 733 671 784. Dě­kujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru