Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zimní dovolená v Bavorském lese: all inclusive light a až 3 děti zdarma

4,3 / 5 Predigtstuhl Resort *** Německo (mapa) 158 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Matýsek Holub

Dobrý den,
mám dotaz na volné kapacity v termínu od 2.3–10.3.2019 5 nocí, 2dospělí a děti 7 a 10 let. děkuji

Predigtstuhl Resort ***

DObrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Prosím, pošlete mi Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Odjíždím dnes do zahraniční, tak jsem zatím vyžádala a kolegyně Vás pak na základě toho bude informovat. Děkuji Monika

Průha

Dobrý den, byl by volný termín od 28.1 do 31.1 2019? Dva dospělí + 1 dítě

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, nejrychleji a nejpohodlněji zjistíte možnosti a volné termíny ubytování zavoláním přímo do hotelu na telefonní číslo. Hezký den :)

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den pane Průho,
děkujeme za Vaši poptávku. Již ji eviduji, ale aktuálně vybavuji poptávky, které poslali klienti před Vámi. Vybraný termín musím vyžádat a budu Vás co nejdříve informovat. Pěkný den!Monika

Petr Tobiáš

Dobrý den.Je volný termín na 4 dny pro 2dospělé osoby+dítě 11let v termínu 9.-19.3.2019?Lze platit fakturou z FKSP?Má dítě pobyt zdarma při platbě 2dospělých?Děkuji za odpověď.

Predigtstuhl Resort ***

Vážený pane Tobiáši,
děkujeme za Vaši poptávku. Ano, v uvedeném termínu bych volno ještě měla. Platba přes FKSP je možná. Co se týká termínu, tak musím upozornit, že v tomto termínu je možné, že vleky již nebudou v provozu. Loni končili sezónu kolem 12.03., ale těžko říct, jak tomu bude letos. Pokud byste měli nějaké další dotazy nebo zájem o rezervaci termínu, tak mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. děkuji Monika

Monika Košková

Dobrý den, máte volnou kapacitu 1.2.-4.2.2019 pro 2 osoby a dvě děti 3 a 5 let?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den Monika K.

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den,
na základě Vašeho e-mailu jsem termín již vyžádala. Děkuji za strpení. Pěkný zbytek dne! Monika

Bohuslav Keleman

Dobrý den mel bych zájem o pobyt. Nástup by byl 19.4.2019 odjezd 22.4.2019 tzn 4 dny 3 noci. 2 Dospělí 1 dítě(9 let) cena 1 dospělé osoby 4690 krát 2.Otázka zni je volny pokoj děkuji

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Ano, volno je. V případě zájmu prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz a provedla bych rezervaci. Následně se pak kupují vouchery.
Pěkný den! Monika

Ewelina Waszak

Zdravím,
jaké jsou volné termíny v lednu? A jaká by byla konečná cena pro…
3× dospělí
1× dítě 5let
1× dítě 12let
1× dítě 16let
Děkuji Waszak

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den, děkuji za Vaši poptávku. Ano, termíny bych volné v lednu měla. Potřebujete 2pokojový apartmán? Na kolik nocí? Prosím o upřesnění informací na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je volný termín v období od 10. 2. do 15. 2. na 5 nocí pro 2 dospělé a 2 děti (6+9 let)?

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den Andreo,
děkuji za Vaši poptávku. Zkusím prověřit. Pošlete mi Vaši poptávku ještě na mail monika@sky-tours.cz. děkuji Monika

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Andreo, tak mám již zprávu, že k dispozici by byl 2pokojový apartmán. V případě, že byste měli o termín zájem, tak prosím o zprávu a ihned bych rezervovala. K dispozici je volný poslední apartmán, tak je třeba dát vědět co nejdříve.
Cenová kalkulace:
Cena na osobu a 5 nocí: 5 890 Kč/ pobyt
Příplatek za 2pokojový apartmán: 1 160 Kč/ platící osoba
Celkem rodina 2+2 děti do 11,9 let: 14 100 Kč/ pobyt na 5 nocí.
Děkuji Monika (monika@sky-tours.cz)

Patrik Rollo

Dobrý den, měl bych zájem o tuto zimní rekreaci v termínu od 25.2.2019–1.3.2019. Počet osob 2 dospělí a 1 dítě 10 let. Máte prosím ještě volný tento termín. Děkuji P. Rollo

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den pane Rollo,
děkuji za Vaši zprávu a poptávku. Momentálně tam mám rezervaci. Pokud se uvolní, tak bych mohla nabídnout 2pokojový apartmán. Prosím, kontaktujte mě na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Petra

Dobrý den jsou jesre nějaké volné termíny na únor 3denji pobyty?

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den,
prosím o upřesnění počtu osob na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Šnebergerová

Dobrý den,
máte v termínu 24.1 – 27.1.2018 volné tři apartmány? Děkuji Šnebergerová

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Šnebergerová, děkujeme za Vaši poptávku. Máte na mysli 1pokojové nebo 2pokojové? Děkuji za upřesnění na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit Monika

Iveta Brožovská

Dobrý den, prosím zda máte volný 2pokojový apartmán v termínu od 4.2. 2019 pro 2 dospělé a 2 děti (3 a 10 let)? Děkuji za odpověd. Brožovská

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Brožovská,
děkuji za Vaši poptávku. Vybraný termín mám již na zpětné prověření. Pokud byste měla zájem, tak prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz a zkusila bych na hotelu ještě vyžádat. Děkuji a budu se těšit. Monika

Monika Kovaříková

Dobrý den, měli bychom zájem hned od 6.1.2019 na 6 dní pro 2 dospělé a 2 děti(11 a 16 let) ve 2 pokojovém apartmánu, je to možné? Děkuji Kovaříková

Predigtstuhl Resort ***

Vážená paní Kovaříková,
děkuji za Vaši poptávku a potvrzuji dostupnost v poptávaném termínu. V případě, že byste měli zájem o rezervaci, tak prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Pavlína Gavlaszová

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt na 5 nocí pro 2 dospělé a 1 dítě 11 let v době jarních prázdnin ( 2.3. – 10. 3. 2019). Předem děkuji za informaci, zda máte ještě volný pokoj. S pozdravem Pavlína G

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Pavlíno,
děkuji za Vaši zprávu a poptávku. V uvedeném termínu mám 1pokojové apartmány již na zpětné prověření. Prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz a zkusila bych vyžádat. Děkuji a budu se těšit. Monika

Lucie Andrlová

Dobrý den, byl prosím ještě volný pokoj na 5 nocí někdy od 16.2. do 23.2.?
Děkuji za odpověď.

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Andrlová,
vybraný termín mám již vyprodaný a obávám se, že bude již vyprodaný zcela. Je tam opravdu hodně poptávek. Mohu zkusit vyžádat. Když tak mi napište na mail monika@sky-tours.cz a já zkusím vyžádat. Pěkný den! Monika
P.S.: ještě mě napadá, že bych Vám jako alternativu mohla nabídnout hotel Almberg, který také na Slevomatu nabízíme.

Světlana Barešová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li je možné si u Vás zamluvit termín dle Vašich možností pro 3 osoby plus 3 dětí (5,3,3) ideálně ve společném apartmánu na 7–8 dní. Vzhledem k věku dětí ideálně začátek března.Ale neznám klimatické podmínky a tak nechám dle Vašeho uvážení. Děkuji za odpověď .
S pozdravem

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Barešová,
děkujeme za Vaši poptávku.
Bohužel mám v Predigtstuhlu apartmány pro max. 2+3 děti. Museli byste tedy mít 2 apartmány a apartmán musí být vždy obsazen min. 2 plně platícími osobami… Ideálně mi napište na mail monika@sky-tours.cz a já bych Vám případně poslala cenovou kalkulaci. Pěkný den! Monika

Jana Ledvinová

Dobrý den, měli byste volno pro dva dospělé a jedno dítě, sedm let, v termínu od 10.3. do 15.3. 2019? Děkuji Ledvinová

Predigtstuhl Resort ***

Vážená paní Ledvinová, děkujeme za Vaši poptávku. Ve vybraném termínu bych volno ještě měla. V případě, že byste měla zájem o rezervaci, tak mi napište na monika@sky-tours.cz a já bych Vám poslala potřebné informace, jak postupovat dále.
Pěkný de! Monika

Eva Vrábelová

dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volno v termínu 2.3. – 9.3.2019 pro 2 dospělé osoby a 2 děti ( 5 a 6 let ) 8 dní / 7 nocí
předem děkuji za odpověd
 Eva

Predigtstuhl Resort ***

vyřešeno;)

Eva

Je zde možnost půjčit si vybavení na běžky (lyže, boty)?

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den, Evo,
u hotelu je půjčovna lyží a lyžařského vybavení, taktéž jsou v St. Englmaru běžkařské školy, takže si myslím, že ano, ta možnost zde určitě bude.
Pěkný den!
 Monika

Paar

Dobry den, prosim o rezervaci 2× apartman na datum 7.2.-10.2.2018
Celkem 4dospeli a 2deti 5ti a 6ti lete.
Zakoupili a zaplatili jsme vouchry s vs 1908878232 a 4490925218. Mohla bych poprosit jeste o 1× darkovy poukaz na vs 1908878232.Dekuji

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den, paní Paar,
tak naštěstí mám potvrzeno (trochu mě polil studený pot – poslední dva apartmány v tomto termínu, další pak již na vyžádání).Příště prosím o napsání o rezervaci před zakoupením voucheru. Prosím pošlete mi Vaši zprávu ještě na mail, abych mohla poslat závaznou cestovní smlouvu. Děkuji a přeji pěkný víkend! Monika

Martina Malcová

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na volné studio/apartmán v období jarních prázdnin. 3.-8.3.2019. Jedná se mě o pobyt: Kdykoliv v období 31.1. – 9.3.2019
1 osoba, 6 dní (5 nocí) – Období 31.1. – 9.3.2019 za 5890,–Kč… Byly by jsme 2 dospělé osoby a 2 děti (3 a 9 let). Děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem Malcová

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Malcová,
děkujeme za Vaši poptávku.
Ano, v uvedeném termínu bych volno měla. V případě, že byste měli zájem o rezervaci, tak se neváhejte obrátit. Pěkný den! Monika

Stelsovska Adéla

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte volny termín od 24.1–27.1.2019 pro dvě dospělé osoby a dítě 2 roky.

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. V požadovaném termínu bych volno měla.
V případě, že byste měli zájem o rezervaci, tak se neváhejte obrátit. Můj mail je monika@sky-tours.cz.
Pěkný den! Monika

Paar

Prosim o info do kdy trva tato akce na Slevomatu.Dekuji

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den, to nevím. Většinou do vyprodání. Monika

M.Paar

Dobry den,

mate prosim volno pro 4dospeli +2deti 5 a 6let, terminech :

31.1–3.2.2019,7.2–10.2.2019,14.2–17.2.,21.2.-24.2,28.2–3.3.2019
 Dekuji

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Pro 4 dosp. + 2 děti: 2× 1pokojový apartmán mohu nabídnout: 31.01.-03.02.2019, 07.02.-10.02.2019, v termínu 14.02.-17.02.2019 zde mám poslední apartmán (tady jedině zkusit vyžádat) a 28.02.-03.03.2019 by ještě také šel. V případě, že byste měli o nějaký z termínů zájem, tak se neváhejte obrátit monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Kateřina Tomášová

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt v termínu 10–13.2.2019 nebo 24–26.2.2019 Pro 2 dospělé osoby a 3 děti ve věku do 11 let. Máte volno?Děkuji Tomášová

Predigtstuhl Resort ***

Vážená paní Tomášová,
děkujeme za Vaši poptávku. V uvedeném termínu mám 2pokojové apartmány na zpětné ověření. Vyžádám a budu Vás informovat. Pošlete mi zatím Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit! Monika

Predigtstuhl Resort ***

a nyní se dívám, že od toho 24.02.-26.02.2019 by to bylo možné. Tam mám ještě poslední dvoupokojový apartmán a další na vyžádání. Monika

Lucie

Dobrý den, máte, prosím, volno v termínu 9. – 16. 2. 2019 pro dva dospělé a dítě 11 let? Děkuji. Lucie

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den, Lucie,
děkujeme za Vaši poptávku. Volný apartmán bych v požadovaném termínu ještě měla.
Mám volné poslední dva apartmány, tak mi prosím, napište co nejdříve, zda mohu rezervovat. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu! Monika

Pitrova Katerina

Dobrý den, máme zájem o váš voucher pro dva dospělé,můj dotaz zní.Mamka má prémie v hodnotě 5tis které ale uhradí firma nikoliv ona sama,zbytek si doplatíme samy, potřebovala bych vaše IČO a DIČ a jestli poradíte jak to vyřešit s doplatkem? Děkuji Pitrová

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Pitrová,
máte na mysli FKSP? Pošlete mi prosím na mail termín, který potřebujete rezervovat a fakturu pak vystavíme následně. To samozřejmě není problém. Dle termínu a počtu osob bych Vám pak přesně napsala, jaký bude další postup. Takto bez údajů je to složité. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika (monika@sky-tours.cz)

Věra Pokorná

Máme maleho psa, asi 3 kg, může být s námi. Děkuji Věra Pokorná

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Pokorná,
děkujeme za Vaši poptávku. Domácího mazlíčka si musím vždy dle aktuálního termínu nechat potvrdit na hotelu. Prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz a ověřím. Děkuji Monika

Nina Škodová Brokešová

Dobrý den. Bylo by možné přijet 2 dospělí a dvě děti do 10 let + máme psa. Labrador. A dva dospělí + 1 dítě 13 let od 14.1. do 19.1.?

Predigtstuhl Resort ***

Dobrý den paní Brokešová,
děkujeme za Vaši poptávku. V uvedeném termínu bych volno měla. Psa musím prověřit a budu Vás informovat. Napište mi zatím na mail Vaši poptávku a já Vám provedu rezervaci. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru