Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jednoduchý dron JJRC Mini na dálkové ovládání

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Soprová

Dobrý den, zboží jsem dostala sice rychle, ale bylo již otevřené. Já si objednala zboží nové a Vy si nedali ani práci krabičku znovu zalepit. Mám to jako dárek a toto opravdu dávat nebudu. Zboží zašlu zpět, jen mě zajímá, zda a kde najdu formulář pro vrácení. Ve vašich VOP jsem našla pouze formulář pro reklamaci. Děkuji za odpověď, s pozdravem M.Soprova

Satomar

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Zboží před odesláním kontrolujeme a museli jsme zapomenout znovu ho zalepit. Odešlete jej na adresu provozovny.

Martina Hyková

Dobrý den, je možnost k němu připevnit kamerku? Děkuji

Satomar

Dobrý den,
bohužel to možné není.

Magdalena Havlíková

Dobrý den, máte dron i v jiné barvě? Ráda bych 2 pro děti, ale ideálně v různých barvách. Děkuji, M Havlíková

Satomar

Dobrý den, bohužel nabízíme pouze barvu, která je vyfocena v nabídce.

Mira

Dobrý den,

jak dlouho vydrží dron létat po nabití baterie? (nemám namysli nepřetržitou dobu letu, tak jak chápu údaj 4–6 minut)

Děkuji za odpověď

Satomar

Dobrý den, omlouvám se, ale otázku asi nechápu. Doba výdrže baterie při letu je 4–6 minut. Je jedno, jestli bude let nepřetržitý, nebo mezi ním budou pauzy. V součtu bude výdrž stále kolem 6 minut.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru