Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet do Kodaně nejen za malou mořskou vílou: autobusová doprava i trajekt

4,7 / 5 CK Bohemian tour Dánsko (mapa) 429 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lily

Dobrý den,

zvláštní dotaz :-) je možné si v autobuse nějak dobít telefon? Nejsou u sedaček usb výstupy?

CK Bohemian tour

Dobrý den, nevím přesně, jaký pojede autobus, ale u řidiče a průvodce je zásuvka vždycky. Stačí, když se s nimi domluvíte v autobuse. Přeji pěkný den, CK Bohemian Tour.

Marketa

Dobry den,
odkud je prosim odjezd z Prahy? Dekuji moc za Vasi odpoved.

CK Bohemian tour

Dobrý den, jedná se o zastávku stanice metra Opatov. Přeji pěkný den, CK Bohemian Tour.

Jirka

Dobrý den, odkud se odjíždí v Ústí nad Labem?

CK Bohemian tour

Dobrý den, odjíždí se od Globusu, ul. Tyršova Trmice ( zastávka autobusu 2,3,7,18,42,4­56,457).
Přeji pěkný den, CK Bohemian Tour.

Linda

Dobrý den,

je výlet do Dánska vhodný pro děti?4 roky?

děkuji za odpověď.

CK Bohemian tour

Dobrý den, pro tak malé děti bych výlet nedoporučovala.
CK Bohemian Tour s.r.o.

Daniela

Dobrý den,

prosím o informaci, jak je to se zakoupením místenky v autobuse. Bude nám přiděleno místo, nebo si můžeme vybrat, na kterých sedadlech chceme sedět? Pokud místenku nezakoupíme, budou nám také přiděleno místa, nebo si budeme moct sednout na zbylá sedadla, která nebudou označena místenkou? Moc děkuji za informaci.

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, pokud si nezakoupíte místenky, budou Vám místa přidělena dle obsazenosti autobusu. Krásný den, Míša :)

ILoveTravel

Dobrý den,

chci se zeptat na autobus. Bohužel mám zkušenost, že kvůli tomu, aby se do autobusu vešlo co nejvíce lidí, není brán zřetel na prostor pro nohy. Dá se to přežít, pokud cestujete 2,3 hodiny, ale určitě ne víc (tehdy jsme jeli kolem 12 hodin a bylo to utrpení). I když nám CK vysvětlovala, že se jedná o autobus nový, Mercedes, dělaný na takové výlety, a kdesi cosi, moje kolena, a to, že cestující museli mít rozkročené nohy, aby se s koleny vešli, mluví za vše. A jakmile se někdo přede mnou jen trošku sklopil, měla jsem jeho hlavu doslova na prsou.
Pokud máte fotografie interiéru autobusů, které do Kodaně pojedou, ráda bych si je prohlédla.

Děkuji za odpověď.

CK Bohemian tour

Dobrý den,

naše CK využívá celkem 5 autobusů značky Bova a Mercedes. Bohužel nejsme schopni Vám v této chvíli poskytnout fotografie interiéru všech busů. Prostor pro nohy bohužel není přímo závislý na počtu osob v autobuse, proto to nejsme schopni ovlivnit.
Přeji pěkný den, CK Bohemian Tour.

Dana

Dobrý den, na stránkách cestovní kanceláře je uveden ještě termín 11.-13.10.2019 , bude tento termín na Slevomatu? Děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, ano, tento termín budeme přidávat na Slevomat. Přeji pěkný den, CK Bohemian Tour

Kristyna Najmanova

Dobry den, uvadite, ze mate 4 terminy zajezdu, ale mne se ukazuje pouze 20.-22.9.? Termin 9 –11.8 jiz tedy neni dostupny? Dekuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, ano jedem zájezd se už jel, další je vyprodaný. Zůstávají tedy už jen dva termíny. Přeji pěkný den, CK Bohemian Tour

Irena

Dobrý den, odkud je z Brna odjezd?

CK Bohemian tour

Dobrý den,
odjezd z Brna je parkoviště u pekárny Delta. Na našich webových stránkách máte přesnou mapu místa.
Přeji pěkný den, CK Bohemian Tour s.r.o.

Marcela

Dobrý den, budete přidávat podzimní termíny zájezdu? Děkuji

CK Bohemian tour

Dobrý den, ano, další termíny budeme přidávat. Přeji pěkný den, CK Bohemian Tour s.r.o.

Karolína

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli atrakce zde zmíněné (hlavně mě zajímá Tivoli, jsou povinné? nebo je to jen doporučení co navštívit? :) děkuji, Karolína

CK Bohemian tour

Dobrý den, záleží jen na Vás, jestli budete chodit s průvodcem, nebo si zvolíte vlastní program. Jen je potřeba se dohodnout s průvodcem, ať o tom ví.
Přeji pěkný den,
CK Bohemian Tour s.r.o.

Thu Phuong Tran

Dobrý den. 1. Muzeme misto do parku nekam jinam navstivit? 2. Da se nastoupit v Brne, a kolik museli bychom zaplatit? 3. Jak dlouho trva autobusem a trajektem? Dekuji a preju hezky den.

CK Bohemian tour

Dobrý den, program si můžete individuálně po dohodě s průvodcem upravit dle svých potřeb. Nástupní místo v Brně je možné, příplatek za svoz z Brna je 250 Kč na osobu. Na zájezd se odjíždí cca po 16 hodině a v ranních hodinách jste na místě. Trajekt pluje cca 45 minut.
Přeji pěkný den,

CK Bohemian Tour s.r.o.

Martin Koukl

Dobrý den do Zábavného parku Tivoli je vstup 140DKK a platí i dítě9let 140DKK. Před týdnem jsme se vrátili. A to ještě platíte atrakce. Znám lepší zábavný park než Tivoli. Za mě Tivoli už v životě ne . Zklamalo mě to. Dvě dospělí osoby a dítě 9let 420DKK plus vstup na atrakce žlutý náramek 720DKK Tak lidičky spočítejte na co to vyšlo. Lepší se podívat raději po památkach ,na lodičku zajít a podobně.

CK Bohemian tour

Dobrý den, to je nám líto, že jste nebyla spokojená. Bohužel nemůžeme ovlivnit ceny vstupného. Děkujeme za pochopení. CK Bohemian Tour

Sylvie

Dobrý den, kolik doporučujete s sebou si vzít peněz ?
Děkuji!

CK Bohemian tour

Dobrý den,
předpokládané vstupné do památek jsou: orientační ceny: Zábavní park Tivoli 120 DKK, Královský palác Rosenborg Slot 110 DKK (v případě skupiny 90 DKK). Zdarma můžete navštívit botanickou zahradu (skleníky 60DKK), pevnost Kastellet nebo sochu Malé mořské víly.
V obchodech lze platit také v EUR, ale nazpět se vrací DKK.
CK Bohemian Tour

Martina Ciprová

Dobrý den, zajímalo by mne, zda se podle Vás vyplatí pořídit v Tivoli vstupenku s neomezeným počtem jízd (tedy především kolik přibližně je na park času), případně jestli se dá zaplatit kartou a zda je lepší si vstupenku koupit předem online.
Děkuji
Ciprová

CK Bohemian tour

Dobrý den,
je možné si zakoupit vstupenku i online. Cena bude i výhodnější. Budete mít cca 5 h prostor.
CK Bohemian Tour

Alena Kopičová

Prosím sdělte mi,kde má v Praze Vaše cestovka nástupní místo na zájezd.
Děkuji Alena

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, informace o nástupních místech upřesňujeme týden před odjezdem. Nástupním místem v Praze bývá stanice metra Opatov. Hezký den :)

Lenka

Dobrý den,
dokdy je možné si zakoupit zájezd na velikonoční termín? Je mi jasné, že pokud se naplní autobus, nabídku stáhnete, ale pokud autobus ještě nebude naplněný, dokdy zde nabídka bude. Děkuji.

CK Bohemian tour

Dobrý den,
nabídka zde bude platná dokud nebudou prodány všechny slevové vouchery, které jsou pro tento zájezd dané, případně dokud se nenaplní autobus. Kdy to nastane Vám nejsme schopni předem sdělit.
CK Bohemian Tour

Jan

Dobrý den, v předešlém dotazu není zodpovězena otázka ohledně nalodění.
Kde se tedy naloďuje na trajekt?

Dále mám dotaz ohledně nástupních míst Praha a ÚL, proč ani ta nechcete uvést?

Děkuji, s pozdravem Jan

CK Bohemian tour

Dobrý den,
přejezd trajektem je z německého přístavu Puttgarden do Rodby.
Informace o nástupních místech upřesňujeme týden před odjezdem. Nástupním místem v Praze bývá stanice metra Opatov a v Ústí nad Labem zastávka nádraží Západ, ulice Tovární. Tyto informace prosím berte jako informativní, opravdu Vám ještě s určitostí nemůžeme přislíbit, že nebudou změněna.

CK Bohemian Tour

Jan

Dobrý den, zajímala by mě též odpověď na otázku od pisatele pb.
„Dobrý den, chci se zeptat, s jakým počtem účastníků se na zájezd počítá, kolik průvodců? Bohužel máme zkušenost s jinou cestovkou, kdy do Paříže jel jeden autobus, patrový, 1 průvodce na cca 70 lidí. Skutečně náročné přesuny, výklad přes 3/4 lidí neslyšelo, lidé se ztráceli cestou. Rádi poznáme další město, leč rádi za jiných podmínek. Děkuji za odpověď.“

Je záhadné proč odpověď, která zajímá i ostatní, tak tajíte…? Proč asi?

Dále se tedy ptám v návaznosti na vaši odpověď, je některý z termínů lepší než ten druhý? Má některý termín nějaké výhody? Evidentně vyplývá z vaší odpovědi, že ano, někde jede více průvodců či co?

Informujte prosím pravdivé a všechny!

Děkuji za snad hvězdičkovou informaci a přeji hezký den Jan

CK Bohemian tour

Dobrý den,

na tento zájezd vyjíždíme ve 3 termínech. U všech termínu se předpokládá s jedním autobusem o počtu 59 osob, 1 průvodce na autobus. Žádný termín není nijak zvýhodněný a je jen na Vaší volbě, který si zvolíte. Svým klientům nic netajíme, není k tomu žádný důvod.

Přejeme pěkný den.
CK Bohemian Tour

pb

Dobrý den, chci se zeptat, s jakým počtem účastníků se na zájezd počítá, kolik průvodců? Bohužel máme zkušenost s jinou cestovkou, kdy do Paříže jel jeden autobus, patrový, 1 průvodce na cca 70 lidí. Skutečně náročné přesuny, výklad přes 3/4 lidí neslyšelo, lidé se ztráceli cestou. Rádi poznáme další město, leč rádi za jiných podmínek. Děkuji za odpověď.

CK Bohemian tour

Dobrý den,
prosím o upřesnění, který termín by Vás zajímal. Prosím napište nám dotaz přímo na info@bohemian-tour.cz a rádi Vám podáme více informací.

CK Bohemian Tour

Máslová Michaela

Dobrý den,
lze nastoupit i v Ústí nad Labem?
děkuji! Máslová M

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, ano, Ústí nad Labem je také jedno z nástupních míst. Hezký den :)

Jan

Dobrý den, odkud je v Praze odjezd? Kde se naloďuje na trajekt?
A co se týče autobusu, mohu znát podrobnosti o vozu? Hlavně typ, rok výroby a zda disponuje pásy pro všechny cestující?
Děkuji za informaci a přeji hezký den Jan

CK Bohemian tour

Dobrý den,
naše cestovní kancelář disponuje autobusy značky Mercedes, Bova a dalšími. Všechny autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy a jsou určeny na dálkové trasy. Bohužel takto dopředu nejsme schopni Vám říci, který autobus zrovna na tento zájezd pojede. Snad Vám naše odpověď bude takto stačit.

CK Bohemian Tour

Jan

Dobrý den,

„Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky“
Jak tomu mám, prosím, rozumět?
Chcete tím říct, že se v autobuse kouří?

Dále mám dotaz ohledně návratu – příjezdu do Prahy, v kolik hodin to tak zpravidla bývá, prosím?

Děkuji za informaci a přeji hezký den

CK Bohemian tour

Dobrý den,
v autobuse se samozřejmě nekouří, nemusíte mít obavy.
Příjezd do Prahy bývá v ranních – případně dopoledních hodinách. Přesné informace poskytujeme týden před odjezdem zájezdu.

CK Bohemian Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru