Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyhlídkové, polední a večerní plavby po Vltavě, některé i s rautem a hudbou

4,5 / 5 River Boats Prague Praha - Staré Město  (mapa) 1 459 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobrý den, než objednám voucher, tak jsem se chtěla zeptat, jestli máte volná 3 místa 28.12.2018 v pátek od 11. hodin děkuji

River Boats Prague

Dobbrý den,
ano volná místa máme :-) Rezervace na e-mailu info@rbprague.cz nebo tel. 777 834 434. Pěkný den Denisa RBP

Eva

Dobrý den, jezdíte i přes vánoční svátky – 25.-26.12.? Rezervace je nutná?

Eva

Ještě jsem se chtěla zeptat, zda máte 25.-26.12. volno a v kolik hodin? Děkuji

Šárka

Dobrý den, máte ještě volné 4 místa 15.12. od 16–17 hod.?
Děkuji.

River Boats Prague

Dobrý den, ano volná místa ještě máme :-)
Rezervace na e-mailu info@rbprague.cz nebo tel. 777 834 434. Pěkný den Denisa RBP

Filiberto

Hello, just to know: for the cruise/dinner on 30.12.2018 is it possible to have Italian audioguide?
 Thanks

River Boats Prague

Audioguide only for 50-minute cruises in UK, NJ, AJ or RJ
Thank you
Denisa RBP

Jiří Zolich

Dobrý den. Doplnění předchozího dotazu. Jedná se mi o to, jestli je možné tuto platbu využít 1.1.2019 na vyhlídku na ohňostroj v Praze. Děkuji za info

River Boats Prague

Na ohňostroj, bohužel večerní dvouhodinová plavba využít nejde.
Děkuji
Denisa RBP

Jiří Zolich

Dobrý den. Je možné uplatnit woucher 1.1.2019 v 18 hod. děkuji za info Jiří.

River Boats Prague

Dobrý den. Rezervace na e-mailu info@rbprague.cz nebo tel. 777 834 434. Pěkný den Denisa RBP

Thuy Do Thi

Dobrý den, uplatňuje voucher ve 31.12.2018? A v kolik hodin?

River Boats Prague

Dobrý den. Rezervace na e-mailu info@rbprague.cz nebo tel. 777 834 434. Pěkný den Denisa RBP

B.Zawadová

Dobrý den,
chci se zeptat jak koupit dětskou vstupenku ?
V nabídce jsou pouze kusy pro dospělé- pro hodinovou plavbu. Děkuji

River Boats Prague

Dobrý den,
dětskou vstupenku si na slevomatu nezakupíte. Děti se nahlásí až při rezervaci na loď a doplácí se za ně pak na místě u lodí.
Děkuji RBP Denisa

Petra Skalníková

Dobrý den, objednala jsem si zde dva vouchery jeden už dorazil a u druhého mám v e-mailu napsáno datum doručení 15.11. ale ještě nepřišel. Chci se zeptat kde se stala chyba? Děkuji

River Boats Prague

Dobrý den , kontaktujte přímo telefonicky slevomat.Děkuji
RBP Denisa

Alžběta Hofmanová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda bude tato nabídka ke koupi i s delší platností voucheru? Chtěla bych to jako vánoční dárek.
Předem děkuji za odpověď.

River Boats Prague

Dobrý den, omlouvám se,ale v tuto chvíli máme zimní sezónu, kde jsou vouchery do 31.3.2019 a jiné v nabídce bohužel prozatím nebudou. Letní sezóna nám začína 1.4.2019 a jaké plavby ,typy atd., o tom se začíná jednat až po novém roce. Denisa RBP

Jana Orálková

chtěla jsem si zerervovat termin ale na email mi ani po vice jak tydnu nikdo neodpovedel!

River Boats Prague

Dobrý den,

omlouváme se za čekání. Váš email jsme dohledali a odpověď už byla zaslána. Annette RBP

Václav Kováříček

Od kdy je možno koupit poukazy na 2/4 2019 chtěl bych to jko vánoční dárek

River Boats Prague

Dobrý den,
omlouvám se,ale v tuto chvíli máme zimní sezónu, kde jsou vouchery do 31.3.2019 a jiné v nabídce bohužel prozatím nebudou. Letní sezóna nám začína 1.4.2019 a jaké plavby ,typy atd., o tom se začíná jednat až po novém roce.
Denisa RBP

Daniela Danitová

Dobry den je mozno zakoupit dva listky, ale udelat jede vozcher pro dve osoby v darkovem baleni? Chtela jsem zakoupit jako darek k narozeninam, ale aby byl jeden voucher pro dve osoby, ale na slevomatu byli nabizeno po jednom.

River Boats Prague

Dobrý den,
bohužel jeden voucher pro více osob není. Musíte zakoupit dva a každý bude v dárkovém balení.
Děkuji
 denisa

Jana

Dobrý den, máte volno na dvouhodinovou plavbu 15.12. v poledne pro dve osoby. dekuji za odpověď.

River Boats Prague

Dobrý den,
ano volná místa máme :-) Rezervace na e-mailu info@rbprague.cz nebo tel. 777 834 434. Pěkný den Denisa RBP

Zuzana Nedbalová

dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to s rezervací na plavbu lodí po Vltavě.

Děkuji Zuzana Nedbalová

River Boats Prague

Dobrý den, informace ohledně termínu a rezervací nejrychleji zjistíte na e-mailu info@rbprague.cz nebo tel. 777 834 434. Pěkný den Denisa RBP

Martin Dzurjo

Dobrý den, takže jestli to chápu dobře – mezi svátky tj. 27.12. – 31.12 lze taky voucher uplatnit?
Předem děkuji za odpověď
 Martin

River Boats Prague

Dobrý den, ano. Akorát u večerní plavby 31.12. není možnost rezervace. Annette RBP

Mel

Dobrý den, nebudete nabízet plavby po Vltavě také na listopad? Děkuji.

River Boats Prague

Dobrý den,
ano, plavby už na zimnní období nabízíme, zde Vám zasílám odkaz na plavbu, která je s platností od listopadu až do března.
https://www.slevomat.cz/akce/1351374-vyhlidkove-plavby-po-vltave-i-s-rautem-a-hudbou
Pěkný den
Denisa RBP

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru