Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hodina zábavy na trampolínách a nafukovacích atrakcích v Jump Areně Zličín

4,7 / 5 JumpPark Praha - Zličín  (mapa) 9 192 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Jana Kolářová

Zdravim,právě jsem zakoupila hodinový voucher,kdy jej mohu očekávat?Díky.Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, vouchery byste už na emailu měla mít :) pro jistotu jsem Vám je zaslala ještě jednou. Krásný den :)

ČERMAKOVÁ

Dobrý den, právě jsem u vás zaplatila voucher.Spletla jsem se šel by uplatnit na jump Arénu na Jarově?Mám tam rezervaci na 1.2.2019 na 2hod od 17.00.Pokud jsem dobře vyplnila.Dekuji za odpověď.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
bohužel můžete poukaz využít pouze na pobočce, pro kterou je poukaz určen, tedy na Zličíně.
Děkujeme za pochopení.
JumpPark

Andrea Slepičková

Dobrý den, je možné voucher využít o pololetní prázdniny tj. 1.2.2019?
Děkuji.

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
ano, samozřejmě voucher využít můžete.
Omezení platí pouze na víkendy a státní svátky.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
JumpPark Zličín

Jíťa

Dobrý den,

je nějaký „relax“ prostor pro doprovod, který by vůbec neskákal? A je vidět na plochu, kde jsou atrakce? Jeden člen naší party se nemůže ze zdravotních důvodů zúčastnit, ale úplně samotného někde na lavičce u vchodu ho nechat nechceme. Děkuji moc za odpověď

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
samozřejmě máme v parku dostatečné zázemí pro čekající neskákající doprovod včetně kavárny. Z prostoru posezení je vidět na halu s trampolínami.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
JumpPark Zličín

Melanie

Dobrý den, je možnost využít trampolíny i o víkendu? Pokud ano, případně zadarmo nebo za nějaký poplatek? Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
poukazy platí pouze ve všední dny. O víkendu máme otevřeno od 9:00 do 21:00, poukazy na vstup využít nelze.
Cena pro dítě a studenta je 235,– Kč na osobu na hodinu, pro dospělého 259,– Kč na osobu na hodinu.
Děkujeme
JumpPark Zličín

Alena

Dobrý den dětem ted bylo 15 let můžou přijím sami nebo v doprovodu děkuji Alena

Jump Arena Zličín

Dobrý den,
doprovod je nutný pro děti do 15-ti let. Pokud již dětem 15 let bylo, mohou dorazit bez doprovodu.
JumpPark Zličín

Jitka

Dobrý den, dnes jsem zakoupila VOUCHER a platila kartou, stále mi nic na email nepřišlo.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

hana janatova

Dobrý den jak je to s doprovodem dítěte platí doprovod také plnou cenu?

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud doprovod skákat nebude, tak neplatí ani vstupné. Hezký den :)

Martina

Dobrý den, platí voucher o vánočních prázdninách ve všední dny? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, omezení využití voucheru je jen o víkendech a svátcích, takže mezi svátky ve všední den voucher platí. Hezký den :)

Roman

Dobrý den doposud mi nepřišly poukázky kdy je mám očekávat děkuju

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Honza

Irena

Dobrý den. Včera ráno jsem zakoupila 2 vouchery, ale ještě mi nepřišel žádný poukaz. Kdy ho můžu očekávat? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, vouchery jsem Vám poslala znovu, zkontrolujte si prosím ve své emailové adrese i nechtěnou poštu a složku spamy, občas se nám tam emaily zatoulají :) Vouchery najdete i u sebe na profilu v sekci Mé objednávky. Krásný den :-)

Alena

Dobrý den, je možno zakoupit i voucher na 2 hodiny?
 Děkuji

Jump Arena Zličín

Dobrý den, ano, stačí zakoupit voucher na každou hodinu.

Anna Schiffmannova

Dobrý den chci se objednat. na sobotu 1 –12 v 11hod .Dvě děti a doprovod. Je to možné touto cestou nebo musím tel. Nemohu se dovolat. Díky Schiffmannova

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, je možné se objednat přes rezervační systém Jumparény: https://zlicin.jumppark.cz/cs/rezervace/krok-1/ , pokud Vámi vybraný termín nebude k dispozici, zkuste se podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Majka

Dobrý den, byla bych pouze jako doprovod syna ( 13 let), ale máme malého pejska , který s námi všude jezdí v batůžku – doma ho nechávat nechceme, bydlíme 100 km odtud. Budu s ním moci čekat uvnitř nebo budeme muset na syna čekat venku- je to pro mne teď důležité kvůli počasí. Děkuji předem za Vaši odpověď .

Jump Arena Zličín

Dobrý den, s malým pejskem není problém počkat u nás vevnitř.

Lenka Burminovová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Musím koupit voucher i pro dospělého, i když bude jen koukající doprovod. (dítě do 15 let,136 cm).
Děkuji za odpověď.

Jump Arena Zličín

Dobrý den, doprovod není zpoplatněn. Vstupné platí pouze návštěvníci, kteří budou využívat atrakce v parku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru