Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hodina hopsání, skákání a řádění na trampolínách v JumpParku Brno

4,8 / 5 JumpPark Brno  (mapa) 3 523 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Marika

Dobrý den, lze vaši nabídku do jump praku uplatnit i v den pololetních prázdnin 1.2.2019? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Mariko, ano voucher lze využít i dnes, je možné uplatnit až do 29. 3. 2019. Hezký den, Simča :)

Lenka

Dobrý den, dne 28.12.2018 jsem zasílala dvě platby jednu pod variabilním symbolem 7904335296 na částku 278 kč a druhou pod vs: : 5106515608 na částku 658 Kč, dosud mi žádné vouchery nepřišly. Spam jsem kontrolovala děkuji za odpověď Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, objednávky vidím v pořádku zaplacené a vouchery jsme Vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám je ale zašlu znovu :) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte znovu sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si vouchery můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den :)

Dagmar Klodvigova

Dobrý den,Stále mi nepřišel voucher.Platbu jsem provedla přes internet.bankov­nictvi už více jak před týdnem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, vouchery jsem Vám poslala na email znovu, zkontrolujte prosím složku spam a nechtěnou poštu, krásný den :)

Markéta Mičánková

Dobrý den,kdy mě prosím voucher přijde ,pokud ho v pondělí 12.11.2018 za­platím.Stihne se to do čtvrtka 15.11.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, pokud uhradíte platbu kartou, tak Vám přijde voucher během chvíle do e-mailu. Pokud budete hradit jiným způsobem např. bankovním převodem, tak Vám voucher dorazí jakmile nám přijde Vaše platba na účet. Pěkný den

Karolína Tomandlová

Dobrý den, ráda bych zakoupila vouchery pro 2 osoby na 2 hodiny. Lze to nějak spojit do dvou voucherů, nebo musím zakoupit 4 po hodině? Děkuji za odpověď 😊

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno, v nabídce máme pouze variantu pro 1 osobu na 1 hodinu. Je tedy potřeba zakoupit 4 vouchery. Pěkný den

Martina

Dobrý den, pokud půjdu s dětmi (10 a 8 let) jako doprovod (skákat nechci), je možné se někde posadit? Je tam nějaký bufet, občerstvení? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, v oddechové zóně si můžete dát něco dobrého na zub nebo se sem může usadit neskákající doprovod. Pěkný den

Kateřina

Dobrý den,
chtěla bych dát dětem poukázky k Vánocům – na Štědrý den, abychom je využili ve všední dny vánočních prázdnin (máme to do Brna daleko). Je už prosím teď známá otevírací doba mezi vánočními svátky a Silvestrem? Jak moc dopředu mohu termíny zamluvit? A v případě nemoci či jiné nouze přeobjednat termín? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, stačí se podívat na dostupné termíny v rezervačním formuláři zde: https://brno.jumppark.cz/cs/rezervace/krok-1/. Ohledně změny termínu je potřeba kontaktovat přímo provozovatele. Pěkný den

Nikol

Hezký den,
chtěla bych se zeptat, do kdy bude voucher tady k zakoupení.

Předem děkuji.
S pozdravem Nikol

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikol, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte tím lépe :) Pěkný den

Nikol Stachova

Dobrý den, chtěla bych dorazit s dětmi syn 10 let a druhý má rok jsem jako doprovod a malej roční syn moc nenaskace kolik mám koupit voucheru prosím děkuji

Jump Park

Dobrý deň, postačí Vám jeden poukaz. Vy a ročný syn, ako neskákajúci doprovod máte vstup zdarma. Trampolíny v našom parku sú vhodné až pre deti staršie 5 rokov. Prajem pekný deň.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru