Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánské peněženky z buvolí kůže: pevné, odolné, s dvojitým prošitím

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iva Zmatlíková

Dobrý den,
jak mohu uplatnit kredity? Děkuji Zmatlíková

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, jednoduše v nákupním košíku zaškrtnete políčko „uplatnit kredit“ hodnota kreditů se automaticky odečte od objednávky :) Pěkný den

Petr Kašpárek

Dobrý den. Mohli by jste blíže specifikovat o jaky typ kůže se jedná? Genuine leather?
Děkuji.

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
u každého produktu je uvedeno: Materiál: pravá buvolí kůže.

Monika

Dobrý den, u nabídky garantujete doručení do Vánoc při platbě do 12. 12., po přidání do košíku a dokončení objednávky se ukáže orientační doručení 2. 1. 2019, což je pro mne zcela zásadní. Děkuji za odpověď.

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
jedná se o technickou chybu, která bude brzy odstaněna. Dopravci garantují doručení do Vánoc při objednávce do 17.12..
Děkujeme za dotaz.

Eliška Fischerová

Dobrý den,
Peněženka mi v pořádku dorazila,děkuji. Jenom bych uvítala nějaký doklad, fakturu… bylo by možné dodat?

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
účtenky zasíláme v elektronické podobě. Pokud Vám z nějakého důvodu nedorazila, prosím napiště nám na mail, obratem ji dopošleme.
Děkujeme.

Honza

Dobry den, kde jsou peněženky vyrobený? Díky

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
zboží se vyrábí v Pákistánu.
Děkujeme za dotaz.

Ivana Zazrivcova

Dobrý den, vše už jsem Vám poslala 12.11, prozatím nic nepřišlo. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Ivet :)

Aneta Luptáková

Dodává se v nějaké krabičce?

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
tyto modely jsou bez krabiček, pokud hledáte peněženku v krabičkách podívejte se na naše další akce:
https://www.slevomat.cz/akce/1349414-panske-kozene-penezenky-ricardo-ramos
https://www.slevomat.cz/akce/1366052-kozene-panske-penezenky-cavaldi-ve-4-stylech#3964774 (vyjma 2 modelů s červeným pruhem)

Ivana Zazrivcova

Dobrý den, objednala jsem si u Vás peněženku, ale žádný doklad se zárukou jsem nedostala.

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
napište nám prosím do mailu číslo objendávky, zašleme Vám fakturu elekronicky.
Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru