Nabídku Odstranění podbradku injekční lipolýzou mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Odstranění podbradku injekční lipolýzou ve Studiu Kleopatra

4,8 / 5 Studio Kleopatra Praha - Nové Město  (mapa) 101 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
gizela endlova

tak si mužu koupit dva dvakrat volkr lypoliza kriku a pak se obědnat u vas dekuji endlova

Studio Kleopatra

Ano, presne tak :) Veronika

Lenka

Dobrý den, zajímal by mne celý průběh a zda je to bezbolestné?

Studio Kleopatra

Dobry den, prubeh osetreni je popsan u akce.. jedna se o injekcni lipolyzu, takze pri aplikaci pocitite jemne stipkani a potrva jeste 2–3h po aplikaci. Dalsi den muzete jit klidne do prace nebo provadet dalsi bezne denni cinnosti. Veronika

Nikola

Dobrý den, také mi nejde odkaz na průběh a výsledky. Je to velká škoda, prý proto nemám podle slevomatu oprávnění.

Studio Kleopatra

Dobrý den paní Nikolo, opětovně to řeším se slevomatem a jeho podporou a moc se omlouvám. Bohužel chyba není na mé straně, i když mě to samozřejmě mrzí, neboť tím přicházím o nové klienty. Děkuji za trpělivost a omlouvám se za komplikace. Veronika

Studio Kleopatra

Dobrý den ještě jednou, tak problém by snad konečně měl být odstraněn. Prosím o zpětnou reakci, zda-li Vám již linky fungují. Já to bohužel přes administraci nevidím :( Děkuji moc. Veronika

Stana Cechova

nejde mi rozkliknout link Průběh ošetření a výsledek ošetření. Zobrazuje se nějaký hotel v Tanzanii. Nešlo by ty linky rovnou rozepsat do nabídky?

Studio Kleopatra

Dobrý den, link má na starost slevomat. Zítra jim napíši, děkuji za upozornění.

Stana Cechova

Dobrý den, stačí jen jedna procedura, abych se zbavila podbradku?

Studio Kleopatra

Dobry den, vetsinou podstupuji klientky 2–3 sezeni v rozmezi 5–6tydnu, ale zalezi samozrejme na velikosti tukove oblasti. Takze je mozne,ze by Vam stacilo i jedno sezeni. S pozdravem, Veronika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru