Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pijte více vody: zázračný kelímek s příchutí pomeranče, jablka, broskve i coly

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela

Na E-bay ho koupite cca za 130Kc. Nicmene recenze od zahranicnich youtuberu nejsou moc valne, popisuji velmi chemickou vuni a chut.

AmbiQ.cz

Za 130Kč, koupíte kopii čili jiný produkt. Podle nás je naprostá většina recenzí od zahraničních youtuberů pozitivních.

Monika Havlíčková

Sleduji tuhle nabídku již cca 3 měsíce. Nejdříve kelímky byly pod 500,– teď na jejich webu 640,–, na slevomatu 599,–. Co jsem četla, chuť vydrží cca půl roku, kelímek se musí po umytí obracet dnem vzhůru, aby aroma a chuť vydržela co nejdéle. Ale reálná recenze od zákazníka, který si kelímek koupil, jsem nenašla.

AmbiQ.cz

Aby Vám žádná akční nabídka neutekla sledujte náš Facebookový profil: https://www.facebook.com/ambiq.cz/
Správně popisujete obracení kelímku i efekt. Na youtube jsou k vidění recenze dalších zákazníků(zah­raničních) navrch od těch, které se snažíme zprostředková­vat my.

Tyler Orlík

Jak dlouho „efekt“ prichuti vydrzi? Nebo je to nekonecno? A neslo by si nejdriv produkt vyzkouset pred zaplacenim? (tak jako ti lide z videa,kde jim nabizeli ochutnavku?).Muze se stat ze to zakazniky nezaujme a co potom kdyz uz je zaplaceno.. Dekuji

Ambiq.cz

Dobrý den, jak dlouho efekt vydrží záleží především na frekvenci používání a správné péči standardně ale i půl roku. Vzhledem k tomu, že náš eshop AmbiQ.cz zatím nemá kamenou prodejnu je ochutnávka možná pouze po předchozí domluvě v Pardubicích, pokud budete mít zájem napište nám na podpora@ambiq.cz

Tyler Orlík

Určitě mě to zaujalo vyzkoušet,vypadá to parádně ale cena se mi zda stále neskutečně vysoká … 😶😶

Ambiq.cz

Jsme rádi, že Vás produkt zaujal. Sledujte nás na Facebooku pro další časově omezené akce a slevy https://www.facebook.com/ambiq.cz/

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru