Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

V zimě s rodinou do Alp: all inclusive light, sauna, děti do 10,9 let zdarma

4,1 / 5 Hotel Pawlik*** Alpy - Rakousko (mapa) 226 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petr Hrdina

Dobrý den, byl by volný termín na 4 dny (3 noci) pro dva dospělé v termínu 11–15.3. ? Děkuji Hrdina

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
musím prověřit. Pošlete mi Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz a já zatím prověřím. Děkuji Monika

Hotel Pawlik***

Vážený pane Hrdino, tak mám zprávu, že vybraný termín by byl volný. V případě zájmu o rezervaci mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Nikola Stuchlíková

Dobrý den, prosím byl by volný pokoj pro dva mezi 16.2 – 21.2.? Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Stuchlíková,
děkujeme za Vaši poptávku. Pošlete mi Vaši poptávku mailem na monika@sky-tours.cz a zkusíme vyžádat. Ještě bych potřebovala upřesnit počet nocí.
Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Pavel Šmerda

Dobrý den,
byly by ještě dva pokoje někdy v termínu od 2.2. do 9.2. pro dvě rodiny 2+2 a 1+2. Bylo by to na tři noci.
Děkuji za info.

Hotel Pawlik***

dobrý den pane Šmerdo,
děkujeme za Vaši poptávku.
Bohužel v tomto termínu a pro dvě rodiny již volno asi nebude. Můžu zkusit vyžádat. Prosím, upřesněte mi věk dětí a pošlete poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Mohla bych zkusit prověřit také tento hotel: https://www.slevomat.cz/akce/1407746-pobyt-u-skiarealu-s-wellness-all-inclusive-light?rel=suggest
 Monika

Veronika Řeháková

Dobry den, je volný pokoj v termínu 23.2.19–27.2.19. 2 osoby a 2 děti (oba 8 let)

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Řeháková, děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v tomto termínu dva pokoje Grandlit již asi neseženu, ale můžu zkusit vyžádat. Prosím, upřesněte mi věk dětí a pošlete poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Mohla bych zkusit prověřit také tento hotel: https://www.slevomat.cz/akce/1407746-pobyt-u-skiarealu-s-wellness-all-inclusive-light?rel=suggest Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Řeháková, děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel v tomto termínu dva pokoje Grandlit již asi neseženu, ale můžu zkusit vyžádat. Prosím, upřesněte mi věk dětí a pošlete poptávku na mail monika@sky-tours.cz. Mohla bych zkusit prověřit také tento hotel: https://www.slevomat.cz/akce/1407746-pobyt-u-skiarealu-s-wellness-all-inclusive-light?rel=suggest Monika

Schneider Jiří

Dobrý den, měli by jste volno 31.1.(1.2')-3.2? Dekuji

Hotel Pawlik***

Dobý den, prosím o upřesnění počtu osob na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Martin Schejbal

Dobrý den, měli bychom zájem o termín 15.3 až 19.3. (2 osoby). Je tento termín dostupný?

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
ano, termín je v tuto chvíli ještě dostupný. V případě zájmu o rezervaci prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Tomáš

Dobrý den, dá se u Vás zakoupit skypass? pokud bychom přijeli na 4 noci si zalyžovat :) a prosím mohli byste uvést ceny? pro 4 osoby? Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den Tomáši,
skipasy si klienti kupují sami na místě. V případě, že byste měl zájem o nějaké kalkulace, tak prosím o uvedení termínu a věku osob (jsou-li děti) a to na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Beáta Brožová

Dobrý den, je možné část zaplatit Sodexo flexi passy? A je prosím dostupný termín pro 2 dospělé 1 dítě (13let) v termínu 20.2.-23.2. moc děkuji Beáta

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Brožová,
děkuji za Vaši poptávku. Termín prověřím a budu Vás informovat. Ohledně dotazu Sodexo flexi pass se prosím, obraťte na vip.podpora@slevomat.cz. Já myslím, že je to možné. V každém případě mi Vaši poptávku pošlete ještě na mail monika@sky-tours.cz a já zatím prověřím.
Děkuji Monika

Pavla Špirhanzlová

Dobrý den, prosím o kalkulaci ceny, když máme tři děti (4, 9 a 10 let). Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Pavlo, prosím o upřesnění termínu na monika@sky-tours.cz. Na základě toho bych prověřila dostupnost pokojů a poslala cenovou kalkulaci.
Děkuji a budu se těšit. Monika

Lenka D.

Dobrý den, rádi bychom se zeptali, jestli je v hotelu Pawlik volný dvoulůžkový pokoj (2 osoby) kdykoli v termínu 16.-23.2.2019. Předem děkujeme za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den Lenko,
děkuji za Vaši zprávu. Prověřím a budu Vás informovat. Pošlete mi Vaši poptávku ještě mailem: monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Hotel Pawlik***

kolik nocí byste preferovali? Děkuji Monika

Jana

Dobrý večer,
prosím o informaci, jestli je možnost ubytování na cca 4–5 nocí v termínu od cca 9.2.-16.2. pro 4 osoby (2 dospělí + 2 děti 6 let).Děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý večer Jano,
bohužel nemám již dva pokoje Grandlit, když nabídnu pokoje Standard, tak tam nemůžeme uplatnit slevu na dítě. Mohu zkusit vyžádat hotel Lungötzer Hof, který je nyní nově v akci. V případě zájmu mi napište na monika@sky-tours. Děkuji Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den Jano, tak v termínu 14.02. – 17.02.19 bych měla volný pokoj pro 2+2 v hotelu Lungötzer Hof: https://www.slevomat.cz/akce/1401526-dovolena-u-dachsteinu-s-wellness-i-stravou?rel=suggest
V případě zájmu dejte co nejdříve vědět na monika@sky-tours.cz. Monika

Denisa Kůtová

Dobrý den, máte volný termin od 6–9.3.2019 pro 4 dospělé a 2 deti ve věku 4 a 9 let? Nebo by jsme mohli od 7–10.3.2019. De­kuji Kůtová

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Kůtová,
děkujeme za Vaši poptávku. Jste rodiny vždy 2 dosp. + 1 dítě? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Jarka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li by byl možný termín od 6.2.2.2019 do 9.2.2019. Byli by jsme jsme 2+2 děti (5,8 let) a ještě + 2 dospělí ( rodiče) Jde nám tedy o dva pokoje – jeden pro 2+2 a jednou 2 dvoulůžkový pro rodiče. Píšete, že pobyt pro děti do 12 let je zdarma. Je toto aktuální. Děkuji za odpověď

Hotel Pawlik***

Dobrý den Jarko,
v hotelu Pawlik jsou pokoje pro max. 2+1 dítě. Pro rodiny 2+2 děti nabízíme 2 pokoje Grandlit, které jsou určeny pro 1 dosp. osobu a 1 dítě. V případě, že byste měla o hotel i za těchto podmínek zájem, tak prosím o zaslání Vaší poptávky na mail monika@sky-tours.cz. Pokoje Grandlit mám již hodně vyprodané, tak musím vyžádat.
Děkuji a budu se těšit na Vaše upřesnění. Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, ano v rámci voucheru s sebou můžete vzít až 2 děti do 10,99 let zdarma. Pro co nejpřesnější informace o dostupných kapacitách kontaktujte přímo hotel. Hezký den :)

Lenka

Dobry den chci se optat zda by si šlo objednat termín od 26.12.19–2.1.20pro 2rodiny jedna 4clena druha5.dekuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den, Lenko,
děkuji za Vaši zprávu. Prosím o upřesnění věku dětí na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, pro co nejpřesnější informace kontaktujte přímo monika@sky-tours.cz
+420 511 119 0­90. Potom stačí pouze nakoupit tolik voucherů, kolik budete potřebovat :) Hezký den.

Gabriela Dvořáková

Dobrý den,měla bych zájem o pobyt v termínu 25.2.-1.3.2019(4 no­ci),2 dospělí + 1 dítě (8 let),mohla byste mi,prosím ,zjistit,zda je tento termín dostupný ?Moc děkuji . Dvořáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabrielo, ohledně dostupných termínů je nejlepší kontaktovat přímo hotel. Hezký den :)

Hotel Pawlik***

Vážená paní Dvořáková,
děkujeme za Vaši poptávku. Termín prověřím. Jen mi prosím, ještě pošlete Vaši poptávku mailem, abych ji evidovala. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne! Monika (monika@sky-tours.cz)

Hotel Pawlik***

Ještě se dívám, že poptáváte termín od 25.02.. V termínu 09.02.-09.03.2019 jsou nástupní dny sobota a středa, takže pro pobyt na 4 noci – sobota – středa (23.02.-27.02.2019). Monika

Pavlína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je ještě volný termín od 31.1. 2019 do 3.2. 2019 pro 6 osob (3× dvojlůžkový pokoj). Děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den Pavlíno, pokoje pro tolik osob musím vyžádat. Prosím o poslání Vaší poptávky na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit! Monika

Lenka

Dobrý den, byl by volný termín od 26.12. nebo 27.12. do 31.12.? Pro 2 dospělé a 1 dítě 5 let? Děkuji, Lenka

Hotel Pawlik***

Dobrý den Lenko, bohužel tento termín není v hotelu Pawlik již možný. Děkuji za pochopení. Monika

Mia max

Dobrý den,měli by jste prosím volný termín pro dvě dospělé osoby a dvě děti ve věku 9měsíců a 4 roky v termínu leden 2019 na 4 noci? Děkuji mnohokrát za odpověd,spěchá. S pozdravem Mia

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu a poptávku. Mám volno v termínu 13.01.-25.01.2019 – můžete vybírat. Pokud byste vybrali, tak mi napište na monika@sky-tours.cz a já bych provedla rezervaci. Následně se kupují vouchery. Děkuji a budu se těšit. Monika

ali ulo

Dobry den, skipas je zahrnut v cene?

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
ne, skipas není zahrnut v ceně. Pěkný den!
 Monika

Daniela Vurstová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné zkrátit pobyt přes ten Silvestr? Nejlépe na 4 dny. Děkuji moc, Vurstová Daniela.

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
to bohužel není možné. Děkuji za pochopení. Monika

Monika

Dobrý den,měli by jste prosím volný termín pro dvě dospělé osoby a dvě děti ve věku 10 a 12 let v termínu od 16.2. – 24.2. 2019 ? Děkuji mnohokrát za odpověd,spěchá… S pzdravem, Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den Moniko,
děkuji za Vaši poptávku. Máte na mysli pobyt na 7 nocí? Já mám kapacity v každém případě u sebe již vyprodané, tak musím vyžádat. Prosím o upřesnění počtu nocí a věku dětí na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

VerinkaD

Aha dobře, děkuji za odpověď a v termínu od 22.12.- 25.12. 2018 byste měla volno?
Doubravová

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
já myslím, že tento termín by měl jít, ale musím prověřit, protože své kapacity mám vyprodané. Budu Vás informovat. Pošlete mi prosím Vaši poptávku ještě na mail monika@sky-tours.cz. Psát si v diskuzi je pro mě hrozně nepřehledné. Máme víc akcí a špatně se mi zde dohledává. Děkuji za pochopení. Monika

Milada Fialová

Dobrý den, prosím o sdělení, zda by v hotelu byl volný termín od 13.3. do 16.3.2019 pro 2 dospělé a 1 dítě (16.3. bude vnučce 9 let). Pokud je nástup pouze ve středu a v sobotu, jak jsem se dočetla výše, druhý termín by byl od 9.3. do 12.3.2019 Děkuji. Fialová

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Fialová,
děkujeme za Vaši poptávku. V termínu od 09.03. jsou nástupní dny zase libovolné, takže můžete vybírat.
Pokud byste nějaký termín vybrali, tak prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz a provedla bych rezervaci a poslala všechny potřebné informace. Budu se těšit na Vaši zprávu. Pěkný den! Monika

VerinkaD

Omlouvám se tak změna :) aby vyšly tři noci tak od 24.12.-27.12. jestli by to šlo?

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
tady toto bohužel také moc neovlivní – měla bych volno od 22.12… Monika

VerinkaD

Dobrý den,
měli bychom zájem o pobyt v termínu od 24.12.- 28.12.2018, bylo by to možné? 2 dospělé osoby a dvě děti ( 1,5 roku a 3 roky ).
Předem moc děkuji za odpověď
S pozdravem
Bc. Veronika Doubravová

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
je mi líto, ale bohužel v tomto termínu již nemám volno. Jedině, kdybyste mohli posunout termín dopředu?
V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici na monika

Hotel Pawlik***

pardon, odeslala jsem dříve než jsem chtěla. V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám plně k dispozici na mailu monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Iva Plhoň

Dobry den. Můžete mi prosím na mail kelly.p@seznam.cz poslat finanční nabidky na pobyt all inclusive a polopenzí a to pro dvě dospělé osoby a dve deti (6,13 let) a termín je 4– 9.3.2019. Velice děkuji s pozdravem Iva P.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, Ivo, u hotelu Pawlik mám nástupní termíny dané a to středa a sobota. Zkusím vyžádat hotel Christler, budu Vás informovat. Pěkný den! Monika

Jirka

Dobrý den, Měli bychom zájem o termín od 22.-26.12. pro 2 dospělé a pro 2 děti (2 a 10) Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den, Jirko,
děkuji za Vaši poptávku. Zkusím vyžádat. Pošlete mi Vaši poptávku ještě na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Petra Kosnarová

Dobrý den, ráda bych se zeptala na volný termín v někdy v období od 12. 1. 2018 do max. do 20. 1. 2018 vč. Rádi bychom vyrazili na 8 dní – 2 dospělí, 1 dítě 15 let a 1 dítě 10 let. Děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, viz odpověď níže. Pěkný den! Monika

Iveta Vejnarová

Dobrý den, prosím Vás máte volno pro 2 osoby na 3 noci v termínu od 4.2–10.2–2019, děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu a poptávku. Volno bych měla do 09.02.2019 . Mám poslední dva pokoje, takže v případě, že vyberete, tak mě neváhejte kontatkovat a provedla bych rezervaci. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Vrťová

Dobrý den, je možné zajistit pro dceru bezlepkovou stravu? Měli bychom zájem o termín od 3.-6.1. pro 2 dospělé a pro 2 děti (10 a 13) Děkuji Vrťová

Hotel Pawlik***

Vážená paní Vrťová, děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel již v termínu 03.01.-06.01.2019 pro rodinu 2+2 děti nemám volno. Jinak bezlepkovou stravu je možno domluvit a to za poplatek 10 €/ osoba a den. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz

Kodes

Dobry den, bylo by mozne prijet jiz po vanocich a pobyt ukoncit 2.1.?
Jednalo by se o 2 dospeli a 2 deti (4 a 7)

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
bohužel již v tomto termínu nemám pro rodinu 2+2 děti volno. Děkuji za pochopení. V případě, že byste měl nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Monika

Radka Vaclavikova

Dobry den. Prosim byl by volny termin v obdobi 9.2. – 16.2. ? Dva pobyty za sebou, tedy pobyt na 6 noci, pro dva dospele a jedno 8 lete dite. Je v cene skipas? Dekuji Vaclavikova

Hotel Pawlik***

Vážená paní Václavíková,
děkuji za Vaši zprávu a poptávku. 2 pobyty za sebou jsou možné, ale pouze jako 3 + 4 noci – 7 nocí. Termín musím poptat. Je již hodně vyprodaný. Pošlete mi Vaši poptávku na mail a já zatím zkusím vyžádat. Děkuji a budu se těšit. Monika

Hotel Pawlik***

pro jistotu mail: monika@sky-tours.cz;) Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Václavíková, tak termín je možný. V případě, že byste o něj měla zájem, tak dejte vědět co nejdříve, abych provedla rezervaci. Pěkný den! Monika

David Štícha

Dobrý den, chtěli bychom přijet hned po vánocích nejlépe 25.12… Prosím o volný termín na 4 noci. 2 dospělí a jedno dítě 3 roky.

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Štícho,
děkuji za Vaši zprávu. Již mi psala Vaše paní a termín prověřuji. Pěkný den! Monika

Radim Wasserbauer

Dobrý den,
byl by volný termín na 4 dny mezi 2.2. – 10.2. pro 2 dospělé a 2 děti (9 a 12)?
Předem díky,
 Radim

Hotel Pawlik***

Dobrý den Radime,
já myslím, že by šel termín 02.02.-06.02.2019, ale musím na agentuře vyžádat. Já mám kapacity u sebe již vyprodané. Pošlete mi prosím Vaši poptávku ještě na mail monika@sky-tours.cz a jak budu mít zprávu, tak bych Vám poslala odpověď včetně cenové kalkulace. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Pavlína Hönigová

Dobrý večer,
mohla bych Vas poprosit o zjištění terminu 11.2.-15.2. pro 2 dospělé a 2 děti (7 a10 let)
Za děti se nedoplaci?
 Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Hönigová, děkujeme za Vaši poptávku. V hotelu Pawlik jsou nástupní dny v termínu 09.02.-09.03.2019 středa (pro pobyt na 4 noci) a sobota (pro pobyt na 4 noci). Do 09.02. a od 09.03. je to pak zase jedno, ale v termínu 09.02.-09.03. je to omezeno. Pokud požadujete pondělí – pátek, tak to bohužel nemohu u tohoto hotelu nabídnout. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Pavel Vraj

Dobrý den,
hledáme možnost ubytování v termínu od 2.3. do 10.3. pro 2 dospělé a 3 děti. Dá se to nějak nakombinovat a máte ještě volno? Děti jsou 8, 11 a 13.
Děkuji, Pavel Vraj

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Vraj, děkuji za Vaši poptávku. V uvedeném termínu bych 2pokojový apartmán volný ještě měla. V případě zájmu o rezervaci prosím o upřesnění počtu nocí a zprávu na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Suzanna

Dobrý den , mate volný pokoje pro dva dospěly a dvě děti 5 a 8 let , na termín 29.12–5.01.2019 .Děkuji za odpověď ,hezký den

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Suzanno, děkuji za Vaši zpávu. Bohužel tento termín již nemám volný. Mohla bych ale zkusit prověřit hotel Almberg: https://www.slevomat.cz/akce/1361932-pobyt-u-skiarealu-s-wellness-all-inclusive-light?rel=suggest. Pokud byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Monika

Ivana Kubíčková

Dobry den, prosim o informaci, zda by bylo volno v terminu od 25., 26.,max. od 27.12. pro dve dospele os a dve deti ( rok a 4 roky).
Mockrat dekuji. Kubickova Ivana

Hotel Pawlik***

Vážená paní Kubíčková,
tento termín musím již prověřit. Napište mi na mail monika@sky-tours.cz a já zatím termín prověřím. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Milu

Dobrý den. chtel bych se zeptat, co stoji skipasy, dospelý a děti 9let v tomto lyžařskem středisku. Děkuji R.V

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Bohužel jste neuvedla termín, tak posílám ceny za skipasy: https://www.skigastein.com/en/prices-times/winter/multi-day-tickets V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Denisa Netopilova

Dobrý den.Chtela bych se optat zda máte volný termín na 4dny/3noci a to v termínu od 23.2. až do 2.3.v tomto termínu jsou jarní prázdniny ve zlínský kraj.bude to pro 3dospele a jedno dítě 16let.mam zájem o tři noci spolopenzi.a ještě bych se chtěla informovat za cenu za skypas?děkuji pěkně za vyřízení s pozdravem Netopilová

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Netopilová,
děkujeme za Vaši poptávku. Pro Vámi poptávaný termín mohu nabídnout pokoje na 3 noci v termínu 27.02.-02.03.2019. V pří­padě, že byste měla o nabídku zájem, tak prosím o zprávu co nejdříve, abych pokoje zablokovala. Děkuji a budu se těšit.
 Monika

Michaela

Dobrý den, prosím bylo by volno v termínu od 26.2. do 3.3. (2dospeli a 1 pětileté dítě na přistýlce)? Jedna noc by se připlatila? Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Michaelo,
děkujeme za Vaši zprávu. V termínu 09.02.-09.03.2019 jsou nástupní termíny dané. Mohu tedy nabídnout termín od 27.02.-02.03.2019, pokud byste chtěla termín dřívější na 4 noci, tak tam bych musela prověřit. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit.
Pěkný den!
 Monika

Irena Drienová

Dobrý den,
byl by možný pobyt pro 8 dospělých osob a jedno dítě 1,5 let v období od 22.12.2018 –02.01.2019 a cenová nabídka?
Děkuji za odpověď
 Irena

Hotel Pawlik***

Dobrý den Ireno,
děkujeme za Vaši poptávku. Volno bych měla v termínu 22.12.-25.12.2018 (cena na osobu a 3 noci: 5 190 Kč). V případě, že byste měla zájem o rezervaci, tak mě neváhejte kontaktovat. Pěkný den!
Monika (monika@sky-tours.cz)

kamila Kubíková

Dobrý večer,

chtěla bych se zeptat na zdali je volný termín od 19.4 – 22.4. 2019
pro 2 dospělé a 2 děti,
děkuji Kamila Kubíková

Hotel Pawlik***

Vážená paní Kubíková,
potvrzuji dostupnost v požadovaném termínu. V případě, že byste měla zájem o rezervaci, tak mě neváhejte kontakovat na monika@sky-tours.cz.
Pěkný den! Monika

Michal Vozábal

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je ještě volný termín mezi 11. 2. – 17. 2. 2019 pro 2 dospělé a 2 děti do 10 let na 4 noci.
Prosím o informaci, zda jsou ještě k dispozici 2 pokoje pro celkem 4 dospělé v témže termínu. Děkuji. MV

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Vozábale, děkujeme za Vaši poptávku.
Ano, volno bych měla, ale termíny na 4 noci jsou v termínu 09.02.-09.03.2019 od soboty do středy tzn.: 09.02.-13.02.2019, případně pak pobyty na 3 noci: 13.02.-16.02.2019. Volné jsou poslední pokoje, kdybyste potřebovali 6 pokojů, tak dejte vědět opravdu co nejdříve. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika (monika@sky-tours.cz)

Jakub

Dobry den mel bych zajem o termin 26.12 – 30.12. Máte ještě volno ?

Hotel Pawlik***

Dobrý den, Jakube. Možný termín by byl od 26.12.-29.12.2018 – pro kolik osob? Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Musela bych v tomto termínu již vyžádat. Pěkný den! Monika

Martin Hájek

Dobrý den,
byly by 2 dvoulůžkové pokoje na 4 noci od 27.2. do 3.3., popř. 3 noci od 28.2.?
Díky za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den Martine,
ano, měla bych v požadovaném termínu ještě 2 dvoulůžkové pokoje. V případě zájmu o rezervaci prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Jana Hrdličková

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt v období 9.2.-12.2. (případně 13.2.2019). jedná se o 2 dospělé osoby a děti 12 a 16 let. v případě možnosti bychom vzali i psa (přátelský labrador). Máte ještě volné pokoje?

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkuji za Vaši poptávku. Ano, volno bych ještě měla. Nástupní termíny od soboty jsou na 4 noci tzn. od 09.02.2019 do 13.02.2019. V pří­padě, že byste měla o rezervaci zájem, tak mě neváhejte kontaktovat (monika@sky-tours.cz). Pro rodiny 2+2 děti nabízíme 2 pokoje Grandlit. Pes je povolen na zpětné ověření, takže bych pro jistotu prověřila, ale zatím byl pes vždy potvrzen. Pěkný den Monika

Pavlina

Dobry den chci se zeptat,jak mate jeste volne pokoje od 22.12.2018 nebo 29.12.2018,byli by jsme dve dospele osoby a dite do tri let.Dekuju Paulusova.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Paulusová,
děkujeme za Vaši poptávku. Kolik nocí byste potřebovali? Děkuji za upřesnění na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den!
 Monika

Katerina Kaskova

Dobrý den,
Zajímalo by mě, co je to ta Gastein card? Děkuji!

Hotel Pawlik***

Dobrý den, Gastein Card je slevová kartička: https://www.gastein.com/cz/gastein/gastein-card/
Pozor: neplatí v zimě na skipasy, pouze na výjezd lanovkou pro pěší. Pěkný den! Monika

Ivana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je ještě volný ten Silvestrovský termín 29.12.2018–5.1.2019? Pokoj pro 2 dospělé a 2 děti. Děkuji za info

Hotel Pawlik***

Dobrý den Ivano,
děkuji za Vaši poptávku. Termín musím prověřit. Prosím, pošlete mi Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz a prosím o upřesnění věku dětí.
Děkuji a budu se těšit. Monika

Petra Petýrková

dobrý den, měla bych zájem o pobyt od 3.2. na 4 noci 2dospělé osoby a 2 děti 6 a 9 let. děkuji Petra

Hotel Pawlik***

Vážená paní Petýrková,
děkujeme za Vaši poptávku. V požadovaném termínu bych volno měla. V případě, že budete mít zájem o koupi voucheru, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Nejdříve bych provedla rezervaci termínu a následně se kupují vouchery. Monika

Jan Chaloupka

Dobrý den. Můžete mi napsat cenovou nabídku od 7.1 – 10.1. 2019 při obsazení jednou osobou. Děkuji. Honza.

Hotel Pawlik***

Dobrý den Honzo, cena na 3 noci je 5 190 Kč – příplatek za jednolůžkový pokoj v případě tohoto hotelu není. V případě, že byste měl nějaké další dotazy nebo zájem o rezervaci, tak se neváhejte obrátit (monika@sky-tours.cz). Pěkný den Monika

Gabriela Rozkošová

Dobrý den měli by jste místo pro 10osob a 6 děti v období 16.2.-23.2.2019 celkem je nás 5 rodin a zaujal nás pobyt na 5dni

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Rozkošová,
děkujeme za Vaši poptávku. Prosím upřesněte mi na mail: monika@sky-tours.cz, po kolika lidech jsou jednotlivé rodiny a jaký je věk dětí. Myslím, že bychom to ještě mohli dát dohromady… Pěkný den! Monika

tomas Budsky

Dobrý den ,
máte volný pokoj v termínu od 2.3.-.9.3.19 na 4 noci 2 dospělí a ditě 10 let
Děkuji
 Tomas

Hotel Pawlik***

Dobrý den Tomáši,
ano mám;). V případě, že budete mít zájem o závaznou rezervaci, tak mi napište na mail monika@sky-tours.cz, provedu rezervaci a pošlu podrobné informace. Pěkný den! Monika

Radovan Daněk

Dobrý den. Prosím, byl by možný pobyt pro čtyřčlennou rodinu /2 dospělí a 2 děti 14 a 18 let/ v termínu 25.12.-29.12. na 4 noci? jaká by byla cena?

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Daněk,
měla bych volný termín 26.12.-29.12.2018/ 3 noci. Volné jsou poslední pokoje. Pokud byste měli o nabídku zájem, tak mě neváhejte kontaktovat (monika@sky-tours.cz).
pěkný den!
 Monika

Anna Šindlerová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je v blízkosti někde možnost snowtubingu?

Děkuji
Hezký den
 Anna

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Šindlerová,
tak abych se přiznala, tak to nevím a musím se zeptat. Když tak mi pošlete Váš dotaz ještě na mail: monika@sky-tours.cz a já zatím prověřím.
 Monika

Radim

Dobrý den, prosím o informaci, zda je volný dvoulůžkový pokoj v termínu od 25. do 28. 12. (případně 26. – 29. 12.). Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den Radime,
děkuji za Vaši poptávku. Prověřím a budu Vás informovat. Prosím, napište mi zatím Vaši poptávku na mail. Jak budu mít zprávu, tak bych Vám odpověděla. Pěkný den! Monika

Lucie

Dobrý den, měli byste ještě volný pokoj grandlit pro 1 dospělého a 2 děti 7 a 9 let v týdnu 23.2.-3.3.2019 na 4 noci?

Hotel Pawlik***

Dobrý den Lucie, pro 1+2 děti mohu nabídnout jedině pokoje Standard. Pokoj Grandlit je určen vyloženě pro 1+1 dítě. Pokud byste měla zájem o kalkulaci, tak se neváhejte obrátit. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Jana Svatá

Je skipas personifikovaný? Chtěly bychom se s dcerou střídat u vnoučat.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Svatá, děkujeme za Váš dotaz. Ano, je. Při první jízdě Vás automaticky vyfotí a pak se fotka vždy při každé jízdě lanovkou obsluze zobrazuje. Tam jedině doporučuji koupit půldenní nebo jednodenní skipas a tak se střídat. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit.
 Monika

Chocenská Pavlína

Dobrý den, chtěla bych se optat na volný termín v období 23.2.2019 – 30.02.2019 4× dospělá osoba a 3× dítě do 8 let. Děkuji Pavlína

Hotel Pawlik***

Dobrý den Pavlíno,
děkujeme za Vaši poptávku. Mám zde již nějaké omezení, tak musím vyžádat. Potřebujete 7 nocí? Prosím, pošlete mi Vaši poptávku na mail a já zatím vyžádám.
Děkuji Monika

Martin

Dobrý den, jak je to s cenou za skipas?

Hotel Pawlik***

Dobrý den Martine, zde jsou ceny za skipasy: https://www.skigastein.com/en/prices-times/winter/multi-day-tickets
Pěkný den! Monika

Veronika

Dobrý den, zaujala mě Vaše Silvestrovská nabídka. Chci se zeptat, zda chápu dobře, že při nákupu 2 míst pro dospělé bude dítě ( věk 9 let) mít pobyt zdarma? Je to i vč. všech služeb, které jsou uvedené v nabídce pro dospělé? Nebo se připlácí např. za stravu? Děkuji za odpověď. Veronika

Hotel Pawlik***

Dobrý den Veroniko,
ano je to tak, že dítě 9 let by bylo zcela zdarma včetně nároku na stravu. Prosím, dejte mi vědět co nejdříve, zda byste měli o termín zájem. Pokojů na Silvestra již není mnoho. Děkuji a budu se těšit Monika (monika@sky-tours.cz)

Hanka Žáková

Diobrý den. Je prosím možné ubytovat se i spejskem jorkšírkem ? Děkuji, a pokud ne, můžete mi prosím poslat nabídky kde toto ubytko s pejsky umožňují. Hanka Žáková z UH.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, paní Žáková,
ano, je to možné, ale musíme předem ověřit v hotelu. Prosím o upřesnění termínu na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru