Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vlastní fotka na fotoplátně v různých velikostech

4,8 / 5 AZ FOTO Brno  (mapa) 154 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Eliška

Dobrý den, je možné zhotovit obraz i z panoramatické fotografie? Předem děkuji za odpověď.

AZ FOTO

Dobrý den Eliško, obraz lze zhotovit i z panoramatické fotky, ale dojde po stranách k ořezu. Je tedy potřeba vybrat fotku, u které to nebude vadit. Nebo máme v nabídce i panoramatické formáty http://www.azfoto.cz/sluzby/fotoplatna . Určitě pošlete fotku s dotazem na email pekarska@azfoto.cz , kde Vám poradíme. Děkujeme

Alena Nedvědová

Dobrý den,mám dotaz,pokud je fotografie méně kvalitní a celkový výsledek by nebyl stoprocentní,tak existuje možnost u vás fotografii upravit tak,aby konečný výsledek byl kvalitní? Děkuji Alena

AZ FOTO

Dobrý den Aleno, všechny fotografie před tiskem upravujeme, pokud si tedy nevyberete variantu zpracování „bez korekcí“. Samozřejmě to ale neznamená, že z nekvalitních dat bude stejně dobrý tisk jako z dobrých dat. Děkujeme

Kateřina Janků

Dobrý den, mám už voucher, ale nikde mi nenabízí se podívat jak bude fotka na plátně vypadat, jen malý obrázek dole a ten je tedy tak oříznutý, že tam chybí osobám hlavy, je to jen orientační náhled nebo tak bude vypadat výsledný produkt? Děkuji

AZ FOTO

Dobrý den Kateřino, jedná se pouze o náhled vložené fotky. Pokud by se při výrobě něco nevhodně „ořezávalo“, budeme Vás kontaktovat. Děkujeme

Romana

Děkuji za odpověď, ale nepřijde mi, že nabízené rozměry 20×30,30×40,40×60 by měli všechny strany stejné.

AZ FOTO

Dobrý den Romano, plátno je samozřejmě obdélníkové. Obraz 20×30 a 30×20 je stejný produkt, jen záleží, jak si ho zavěsíte. Děkujeme

Romana

Dobrý den, ráda bych věděla, jestli je u uvedených rozměrů první číslo šířka nebo výška. Děkuji.

AZ FOTO

Dobrý den Romano, plátno je stejné na výšku i šířku, záleží jak si jej pověsíte. Děkujeme

Simona Vocedálková

Dobrý den, mohla bych se zeptat, jaká je gramáž plátna. Děkuji

AZ FOTO

Dobrý cen Simono, pro tisk je použito matné plátno s gramáží 360g/m2. http://www.azfoto.cz/sluzby/fotoplatna Děkujeme

Olga

Dobrý den, bylo by možné předem zjistit, zda fotka, kterou bych ráda použila pro fotoobraz, je kvalitou vhodná? Mohla bych Vám ji zaslat mailem a až po Vašem potvrzení objednat voucher?
 Děkuji

AZ FOTO

Dobrý den Olgo, můžete se poradit na emailu pekarska@azfoto.cz Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru