Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

2 hodiny neomezeného hodování running sushi ve všední dny i o víkendu

4,5 / 5 Fuji restaurant Praha - Hostivař  (mapa) 1 349 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Pedro Svejda

Dobrý den, už jsem to objevil, dříve jsem tiskl z obdrženého emailu, vše v pořádku.
Přeji pěkné sváteční dny :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Pedro, jsme rádi, že jste s running sushi spokojen. :) Pokud máte zájem a ještě jste tak neučinil, můžete nabídku ohodnotit kliknutím na tři tečky vpravo nahoře, poté zvolit Mé nákupy a nakonec u konkrétní nabídky Hodnotit ;) Hezký den, Ivet :)

Pedro Svejda

Dobrý den, objednal jsem 2 vouchery za 339, – Kč, peníze mi byly z účtu odečteny, ale vouchery do emailu nepřišly. Jak se k nim dostanu, je to dárek! Jen mi bylo na této stránce připsáno 20 kreditů…

Slevomat.cz

Dobrý den, Pedro, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Lukáš

Dobrý den, mohu na zítra koupit vouchery rovnou 2? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, můžete si koupit voucherů, kolik potřebujete :) Pěkný den

Martina

Dobrý den,
musí se rezervovat termín?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, pro rezervaci zavolejte předem na tel. 721 524 888, zároveň nahlaste kód voucheru. Rezervace je tedy potřeba :) Pěkný den

Jana Šilingerová

Dobrý den, je v restauraci pro děti do 3 let dětský koutek? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, dětský koutek zde není. Jedná se však o obchodní centrum, které má vlastní dětský koutek. Pěkný den

M

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, pokud přijdeme na 16h, tak si máme zakoupit voucher do 17 hod nebo od 17 hod, když se jedná o konzumaci na 2 hod a bude se to půlit?

Děkuji :)

Slevomat.cz

Dobrý den, i když přijdete v 16 hodin, tak si užijete 2 hodiny konzumace :) Pěkný den

Š.

Dobrý den, tento voucher je pro 2 osoby nebo pro jednu?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, tento voucher je pro jednu osobu. Pěkný den

Jitka

Dobrý den , jaká je prosím cena pro děti 4 a 6 , nebo je cena stejná jako pro dospělé?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, za děti do 10 let můžete doplatit na místě: 158 Kč v po-pá od 11 do 17 hod nebo 188 Kč v po-pá od 17 do 22 hod. + o víkendech. Pěkný den, Ivet :)

J.

Dobrý den , do kdy je nutno voucher uplatnit ? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, voucher lze uplatnit až do 28.2.2019. Přeji hezký den, Simča

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru