Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pošlete chloupky na dlouhou dovolenou – pečlivá epilace partií, jaké si vyberete

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 228 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Mirka

Dobrý den, já bych se ráda zeptala, jestli laser pomáhá i v případě, že tmavé chlopky v obličeji jsou nejspíše hormonální problém. Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Mirko, při hormonálních výkyvech může docházet k obnově růstu chloupků a epilace nemusí být stoprocentně úspěšná. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Tereza Šťovíčková

Dobrý den, před lety jsem podstoupila epilaci podpaží pomocí IPL (cca 4 procedury). S nulovým výsledkem. Četla jsem, že diodový laser je výrazně účinnější. Má tedy smysl to zkoušet nebo jsou moje chloupky prostě divné a budu jen zbytečně nespokojený zákazník? Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den! Tereza

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Terezo, právě i u zákaznic, na které běžné IPL nezabíralo, máme s diodovým laserem velmi dobré zkušenosti. Určitě doporučuji ošetření vyzkoušet, věřím, že s výsledkem budete mile překvapena. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru