Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nápadité dětské hodinky se silikonovým řemínkem a motivem pastelek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Michal

Pokúšal som sa spraviť objednávku s doručením na Slovensko, ale ponúka mi to len Zásielkovne v ČR.
Ako by som mohol objednať?
Vyberiem nejakú z ponuky a skutočnú adresu dodania pošlem e-mailom?
Ďakujem.

Eshophodinek.cz

Dobrý den, ano, adresu Zásilkovny mi prosím pošlete do emailu, předem děkuji.

Michal

Dobrý deň.
je možné doručenie aj do Zásielkovne na Slovensku?
ďakujem.

Eshophodinek.cz

Dobrý den, ano, není problém, doručíme i na Slovensko. Přeji pěkný den Eshophodinek

edita vojáčková

Dobrý den,před dvěma dny jste mi napsaly že růžové hodinky v dohledné době mít nebudete a ejhle-jsou v nabídce. Prosím o výměnu za ružové .Bohužel už jsou na zásilkovně. jak to vyřešit??????

Eshophodinek.cz

Dobrý den, v nabídce jsou, protože jeden zákazník nám stornoval objednávku, že jeho dcerce jsou velké. Hodinky Vám samozřejmě vyměníme, na zásilkovně si je nepřebírejte. Přeji pěkný den Eshophodinek

edita vojáčková

Dobrý den,budou ještě hodinky s růžovým páskem???

Eshophodinek.cz

Dobrý den, zatím jsou vyprodány a v nejbližší době nebudou. Děkuji za pochopení Eshophodinek.cz

Dana

Dobry den,
hodinky s cervenym reminkem v nabidce nemate?
Dekuji za odpoved
Dana Vcelakova

Eshophodinek.cz

Dobrý den
Bohužel ne, pouze ty co jsou v nabídce.
S pozdravem tým Eshophodinek.cz

Ilona

Dobry den, mozna budu zni hloupe, ale na hodinkach (cifernik s barevnymi cislicemi) jsem nenasla pristup k baterii, nejsou to nejake jednorazovky? Natahnout taky nejdou ;)

Eshophodinek.cz

Dobrý den, hodinky jednorázové nejsou. Při výměně baterie je zapotřebí oddělat zadní kryt hodinek a pod plastvou krytkou v hodinkách je baterie ukryta. Typ baterie je AG4. Přeji pěkný den Eshophodinek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru