Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pro harmonii těla i duše: zkrášlující peeling nebo relaxační masáže

4,7 / 5 Masáže Pavla Kučerová Ústí nad Labem  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Miroslava Urbanová

Dobrý den, mě právě zbytek masáží mohedžodáro vyhovuje akorát až na tu laksmi.
Nevím teda jestli ji zakoupit. Děkuji

Masáže Pavla Kučerová

Dobrý večer, to už je opravdu na vás. Já mám ráda všechny. Zjistila jsem, Sarasvatí z mého klientely kvituji tehotna ženy i jejich zatím nenarozené deti. Krisna fungovala u žen, ktere potřebovaly odpočinek, Radharani odstraní napětí rukou , sije a hlavy. Laksmi není povinna. Mimochodem i přes zaměření na prsa , stehna a bříško, právě na prsou uvolňuje bloky z dětství. Je to jen Vaše volba. Přeji vam šťastnou ruku. A pokud máte pochybnosti, vyberte jednoduše cokoliv jiného. Jinou proceduru, u kterého budete mit pocit , že s vámi souzní. Přeji vam krasne dny! Pavla Kucerova

Miroslava Urbanová

Dobrý den, ráda bych si zakoupila masáž mohedžodáro , ale nechtěla bych masáž prsou a břicha. Šlo by místo toho masírovat déle např. nohy? Děkuji

Masáže Pavla Kučerová

Dobrý den, mate tedy na mysli Ritual Laksmi, který by vam nevyhovoval.
V nabídce je Ritual Radharani zaměřeny na ruce siji a hlavu nebo Parvati zaměřenou na záda.

Ale to Vas zrejme neoslovilo. Kazdy ritual- masaz- je specifický. V úvahu by ještě prichazel Ritual Krišna=vleze na brise- zadní strana nohou, zada a ruce – jangove dráhy.

Navrhuji Sarasvatí, která je zaměřena na nohy. Tedy jemnejsi tlakova i olejova masaz, stimulace marma bodu a celkove protažení nohou.

Přeji vam šťastnou volbu a krasne nadcházející dny! Pavla Kucerova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru