Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dřevěné vkládačky pro rozvoj jemné motoriky: více typů a motivů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Pája Malinová

Mohu se zeptat proc nereagujete na emaily? Mam u Vas objednane a zaplacene vkladacky a stale zadna zprava… pani psala, budou mit za 2–3 tydny skladem a stale nic…

Espuntici.cz

Dobrý den, velice se omlouvám za zpoždění. Vaši objednávku jsme včera odeslali. Hezký den, Dana Koděrová, Espuntici.cz

Tereza Ligocká

Dobrý den, je vkladacka čistě dřevěná nebo obsahuje magnet? Děkuji

Espuntici.cz

Dobrý den, tyto vkládačky jsou pouze dřevěné.. Hezký den. Dana Koděrová, Espuntici.cz

Veronika Glasova

Dobrý den,
budete mít v nabídce ještě také puzzle? Nestihla jsem zakoupit a strašně mě to mrzí. Děkuji

Espuntici.cz

Dobrý den, které prosím myslíte? Ty puzzle 6v1 v plechové krabičce? Ty jsou bohužel již všechny vyprodány. Mohu Vám nabídnout pouze „Dopravní prostředky II nebo Moře“. Kontaktujte nás prosím na email info@espunticic.cz , děkuji Tereza Říhová Espuntici.cz

Pája Malinová

Dobry den, chtela jsem objednat vkladacku Farmu II a ovoce… budu muset plati 2× postovne do Zasilkovny? Nemuzu to nikde najit… dekuji

Espuntici.cz

Dobrý den, nene postovné se platí pouze jednou. Dejte si postupně zboží do košíku a objednávku dokončete až poté. Děkujeme za dotaz. Tereza Říhová Espuntici.cz

Eliška Čermáková

Dobrý den, všimla jsem si, že písmenko N, v nabízené abecedě, je zrcadlově obrácené. Prosím upozorněte výrobce na tuto chybu. Děkuji

Espuntici.cz

Dobrý den, toto písmenko je pouze špatně vsazené, lze jej otočit. Děkujeme za upozornění. Hezký večer, Dana Koděrová, espuntici.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru