Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zavírací houbařský nůž s dřevěnou rukojetí a kartáčkem na čištění

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie

Dobrý den, chci se zeptat. Píšete že dopravne stojí 59 kč teď mi.dosel balíček, který mi byl.hozeny do schránky a s cenou 27 kč. Můžete mi to vysvětlit? To jste si uchovali 32 kč za tu obálku? Dekuji Bezručová

Dárky pro vás

Cena 59Kč je za poštovné a balné. Z této částky samozřejmě zároveň platíme člověka, který zboží balí a odesílá. Veronika

Štětinová

Dobry den, nedari se mi objednat. Potvrdila jsem dva noze, ale dal uz proces objednani nepokracuje. Jak mam tedy oba noze ziskat?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Štětinová,, pokud se Vám nedaří proces objednání dokončit, zkuste třeba jiný prohlížeč. Můžete nám také zavolat na 222 745 354 nebo napsat vip.podpora@slevomat.cz, kde se na to s Vámi kolegové podívají, popřípadě Vám objednávku zadají. Pěkný den

Alena Ondřichová

Vážně?Já odpověď na otázku zda se jedná o nůž Beaver nikde nevidím 🤔

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, informaci jsme pro Vás ověřovali a nůž žádnou značku nemá. Nejedná se tedy o nůž Beaver. Pěkný den

Alena Ondřichová

3× se vás tady slušně zeptali na značku nože a vy jim ani jednou neodpovíte?Tak tomu se říká slušné vychování. Já jdu radši objednat jinam.

Dárky pro vás

Každému jsme odpovídali.
Objednávat samozřejmě můžete od koko chcete.
Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, situaci s nožem jsme prověřili a nejedná se o nůž Beaver. Chybnou ilustrační fotografii jsme nechali odstranit. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den :)

Veronika Svobodova

Dobry den, je mozne nuz vyzvednout osobne nebo pouze zaslat postou? Bydlime hned vedle v ulici:) Dekuji, Svobodova

Dárky pro vás

Dobrý den. Bohužel zasíláme jen poštou.
Děkuji za pochopení.
Veronika

Vendula rod

Ještě dotaz k dodání. Když v pondělí objednám 2ks, přijdou do pátku? Jsou aktuálně skladem?

Dárky pro vás

Dobrý den.
Ano jsou a dorazí do PA.
Veronika

Vendula rod

Na jiných webech je Beaver Gunter kolem 150kč, tak by se dalo předpokládat, že jde i o tento nůž. Nevím ale, proč je kovové očko na obrázcích umazáno a taktéž značka Beaver je na jedné fotce vidět a na druhé nikoliv. Jelikož jde o dárek, chci se vyhnout situaci, kdy obdarovaný otevře nůž a vyvalí se Made in China

Dárky pro vás

Očko s příchytkou je součástí nože.
Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den, Vendul, situaci jsme prověřili a opravdu se nejedná o nůž Beaver, nůž žádnou značku nemá. Chybnou fotografii jsme nechali odstranit. Pěkný den

vendula rod

Dobrý den. Na vašem Webu je nůž za 149 a má očko a zcela jasně jde o nůž značky Beaver. Jak to tedy je? Neodpoveděli jste na předchozí dotaz

Dárky pro vás

Očko s příchytkou je součástí nože. Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den, nejedná se o nůž Beaver. Nůž nemá žádnou značku. Pěkný den

Niky

Dobry den. Na obrazku je nuz Beaver. Jde o nuz Beaver? Ma karabinku, retizek, ocko? Dekuji

Dárky pro vás

Dobry den. Karabinku nuz nema, tak jak je znazorneno na obrazku.
Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den, Niky, nejedná se o nůž Beaver. Situaci jsme prověřovali a nůž nemá žádnou značku. Chybnou fotografii jsme nechali odstranit. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru