Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lekce zábavného bungee cvičení nebo kredity na jakékoli lekce ve fitku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Martina Topičová

Dobrý den, je možné si zařízení koupit domů?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, naše nabídka sestává pouze z kreditu v určité hodnotě, či vstupu na cvičení. O případném nákupu a instalaci vybavení u Vás domů, bych doporučil vyzkoušet oslovit přímo nějakého z prodejců vybavení. Pěkný den, Honza

D&D Fitness Studio

Dobrý den, toto zařízení koupit domů bohužel nejde. Je to patentované a dostupné pouze pro licencovaná studia. Koupit jdou pouze jakési náhražky číny, které jsou upřímě brzo zničené a celkém k ničemu. Nehledě na to, že jsou potřeba hodně vysoké stropy a to málo kdo doma má :)
Přeji hezký den Veronika

Zuzana Vojáčková

Dobrý den, je mi 49 let a vaše cvičení mne zaujalo. Občas chodím na squash, badminton a trénuji děti na gymnastice. Myslíte si, že i pro takto „staré“ je cvičení vhodné? Ráda bych jej zkusila, protože potřebuji zpevnit určité části těla a toto mi přijde jako velice dobrý způsob. děkuji za odpověď

D&D Fitness Studio

Dobrý den paní Vojáčková, u Bungee Workoutu nezáleží na věku, jen jde o typ lekce, který si vyberete. Pokud si nejste jistá, tak doporučuji jít nejprve na lekci Bungee Rehab, kde se na cviky více soustředíme. Není zrovna teď moc vypsaných lekcí v rozvrhu pro Bungee Rehab, ale s klientkami domlouváme nové termíny. Pokud jste na facebooku, tak se můžete připojit do naši skupiny Bungee Rehab, kde případně můžete pomoc hlasovat o termín, který by se Vám pro lekci nejvíce hodil :) V případě, že se s facebookem moc nekamarádíte, napište mi email na info@bungeeworkout.cz a mohu Vám tam předat případně více informací o blížících se lekcích :)
odkaz na naši skupinu na facebooku: https://www.facebook.com/groups/379941192770606/

Hezký den, Veronika

Jana Hrdlickova

Chci vedet,prosim,kde máte volno jestli opatovicka nebo karlin,sobotu a nefeli,to je jediny,kdy můžu! A plati se to primo na miste,na účet,kolik lekci muzu zaplatit dopredu jako zacatecnik?diky za odpověď,Jana ,mobil 606323764,janu­lik.hrdlicka@e­mail.cz

D&D Fitness Studio

Dobrý den paní Hrdličková,
rozvrh se občas mění a často přidáváme lekce, takže je těžké jen slovně vypsat časy. Soboty zatím lekce nemáme (budou na jaře), ale je možné si na sobotu domluvit soukromou lekci třeba s kamarády. V neděli máme lekce v Opatovické a ty se právě mění. Veškerý rozvrh najdete zde: http://192.168.100.100/timeline/week?criteriaTimestamp&resetFilter=true#timelineCalendar
pro další dotaz nám prosím napište na email info@bungeeworkout.cz nebo volejte 607 207 601
Hezký den, Veronika

Hana Vohánková

Dobrý den je toto cvičení omezeno věkem,dá se to zvládnout v 64? a vlastně prospěje to.Děkuji

D&D Fitness Studio

Dobrý den paní Vohánková,
Věkový limit tam není, ale určitě běžte cvičení nejdříve vyzkoušet na lekci Bungee Rehab. Posílíte a trochu zapotíte celé tělo bez tlaku na klouby :). Domlouváme právě s ostatními klientkami nové termíny těchto lekcí, tak když nám napíšete email, tak Vás na něm budu informovat. Hezký den, Veronika

Lucie

Ahoj, mám velkou nadváhu. Ráda bych cvičení zkusila,ale jsem absolutně neschopná cvičit. Zvládla bych vůbec tohle?Díky

D&D Fitness Studio

Ahoj Lucie, maximální váha pro cvičení na Bungee je 130Kg. To s nadváhou urcčitě nepřeahuješ, takže to nebude problém. Prosím vyber si ale poprvé lekci Bungee Rehab, kde na to půjdeme pomalu, zjistíme co zvládneš a pak třeba zjistíme, že Ti to jde a pošleme Tě na rychlejší lekci. Díky Bungee budou odlehčená kolena, takže pro sportovní start s nadváhou je Bungee ideální :) V tuto chvíli je málo otevřených lekcí Bungee Rehab, ale s dalšími klientkami domlouváme čas, který by se hodil více lidem. Máme vytvořenou Facebookovou skupinu pro klientky Bungee Rehab, takže pokud Ti nevadí komunikace přes Facebook, můžeš se do naší skupinky přidat :) https://www.facebook.com/groups/379941192770606/?ref=bookmarks
nebo si případně přidej přímo mě: https://www.facebook.com/veronika.dolanska a já Tě do skupinky přidám. Budeme tak komunikovat rychleji :)
Budu se těšit na návštěvu

Veronika

Hanka Slaiss

Dobrý den, mám 7 měsíční holčičku můžu si ji vzít sebou? Je možné pohlidani v dětském koutku? Ráda bych vyzkoušela cvičení na lane…drive jsem hodně cvičila ale teď si připadám jako začátečník. Takže bych ráda něčím zacala a tohle mě přijde dost zábavný. Děkuji za odpověď Hanka

D&D Fitness Studio

Dobrý den Hanko, podle Vašeho popisu doporučuji lekci Bungee Easy, abyste se do formy opět dostala, klasická lekce by mohla být hodně náročná na bříško. 6 měsíců po porodu je takové minium, které udáváme pro cvičení na Bungee, ale samozřejmě záleží na hodně faktorech. Po císařském řezu je to dokonce minimálně rok. Třeba jste ale v lepší kondici než si myslíte a zvládnete i klasickou lekci Bungee Workout pro začátečníky :)
Co se týče Vaší holčičky, tak s hlídáním problém nebude. Napište nám email, na který den a čas jste se přihlásila na cvičení na Adrese ve Švábkách a my tam zařídíme slečnu na hlídání. Do měsíce/dvou budou vypsané i oficiální dopolední lekce s hlídáním, kde už bude slečna na hlídání samozřejmostí při každé takovéto hodině:)
Těšíme se na Vás
Veronika

Barbora

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je možnost při zakoupení 3 vstupů využít voucher najednou, ráda bych na toto cvičení vzala kamarádky. Děkuji za odpověď

D&D Fitness Studio

Dobrý den Barboro, ano můžete jít na jeden voucher tři lidi najednou :) budeme se těšit. Veronika

Karolína

Dobrý den, je možné darovat voucher i muži? Pokud ano, do kolika kilo, děkuji :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno, určitě je možné darovat voucher muži. Limit váhy je 130kg. Hezký den :)

Petra

Dobrý den. Budete rozšiřovat i do jiných měst?

D&D Fitness Studio

Dobrý den Petro, moc rádi bychom se rozšířili. Hledáme partnery, kteří by s námi z dalších měst spolupracovali. Pokud víte o nějakém fitness centru ve Vašem městě nebo víte o někom, kdo bych chtěl otevřít Bungee Workoutové studio, neváhejte nás s nimi spojit :)
Přeji hezký den a příjemné prožití Vánočních svátku
Veronika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru