Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Přezutí pneumatik vč. vyvážení: s šálkem kávy a přímo v centru Brna

4,5 / 5 Pneuservis IBC Brno  (mapa) 235 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Jirka

Dobrý den.

  1. Jakou mám prosím zvolit variantu, pokud chci pouze přehodit sadu kol 17" (mám 2 sady alu kol), tj. sundání z auta, vyvážení 2. sady, nandání 2. sady na auto = bez zouvání a nazouvání pneu ?? 

  1. uskladňujete prosím i pneu s disky nebo jen samotné pneu ? – využil bych případně i tuto službu (pokud i s disky)

Předem děkuji za odpověď.
Vojtěch Bednář

Dobrý den,

je součástí i výměna ventilků?

Děkuji.

Pavel

Cena je za všechny 4 kola?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, ano, cena je za všechny 4 kola. Pěkný den

Pavel Marek

Dobry den, kdyz mam zakoupenu variantu Plechové disky, velikost 12–15'' včetně závaží a pritom chci jen jednoduche prehozeni celych kol z letnich na zimni je to mozne? Je to vlastne mene narocny ukon nez kdyby slo o prezuti. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, snažíme se odpověď zajistit od obchodníka. Rychlejší cestou může být také telefonické kontaktování přímo na čísle 601 666 222. Pěk­ný den

Jan

Dobrý den, možná hloupá otázka, ale jaký typ voucheru mám koupit, když potřebuji pneumatiky přezout z Alu disků na plechy (R15)? Díky za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, tady doporučujeme domluvit se přímo s pneuservisem na čísle 601 666 222. Pěk­ný den

Petr

Dobrý den když chci přezout R16 na autě z letních na zimní,jaký program bych si měl zakoupit? Předem děkuji za odpověď.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru