Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Exotický Zanzibar: plná penze, light inclusive nápoje a neskutečná pohoda

4,6 / 5 Twisted Palms Lodge & Restaurant Zanzibar - Tanzanie (mapa) 5 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Mobydick

Dobrý den, máme zarezervované letenky s příletem na Zanzibar Ne 3.2 a odlet Ne 10.2. Hotel vypadá výborně, ale spíše jsme si s kamarádem mysleli na pobyt na Mafii, kvůli potápění za žraloky velrybími. Plánujete nabídku ubytování na Mafii?

Slevomat.cz

Dobrý den, Prokope, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Honza

Hana Fialová

Na kolik Kč vyjde letenka,tak v průměru?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

13 – 15000,– Kč

V.Lukešová

Dobrý den, prosím, jaká by byla cena pouze pro 1 osobu?

Dêkuji, V.Lukešová

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, přípalatek za jednu osobu se odvíjí podle termínu. Prosím kontaktujte mne na twistedpalms@yahoo.com nebo 606 620 536
 Josef

jarmila

Zdravím Vás na Zanzibar..moc nás zaujala vaše nabídka.
Chtěli bychom uskutečnit tuto cestu na váš resort. Máme zájem o termím 13/1 2019
Prosím,poradíte nám s letenkami ?? Dívala jsem se na odlety z Vídně,cena je 13 450.
Jak mám postupovat? koupit váš voucher a pak letenku?
Moc děkuji a jsem nadšená.čekám na odpověd. Jarmila

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, nejdříve si nechte ode mně potvrdit volný termín, potom kupte letenku a teprve poté voucher. Pro komunikaci se mnou používejte email twistedpalms@yahoo.com
Josef
PS tento termín je aktuálně ještě volný.

Aneta Václavíková

Dobrý den,
chci se zeptat, zda by byl možný termín 19.11.-25.11. nebo 26.11.-2.12. 2018 ?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, ano oba termíny jsou možné
Josef

Maršíková Zuzana

Dobrý den máme s manželem velký zájem prožít u Vás pobyt od 23.12.až do 30.12.2018. Byl by jste tak laskav a napsal mi protože jsme s manželem ještě na dovolené nikde nebyly i když příští rok budeme spolu 30 let.Máme opravdu velký zájem .Předem děkuji Maršíková Zuzana Liberec

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, Vámi vybraný termín bohužel není k dispozici. Zkuste se podívat do nabídky a třeba najdete jiný termín, který Vám bude vyhovovat :). popřípadě se můžete individuálně domluvit přímo s cestovní kanceláří na emailu twistedpalms@yahoo.com nebo na telefonním čísle +420 606 620 5­36. Pěkný den, Simča :)

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, Zuzano,
jestli máte stále zájem o pobyt ve vánočním termínu, spojte se prosím se mnou přes výše uvedený email nebo telefon +420 606 620 536.
S pozdravem,
Josef – Twisted Palms Lodge

Katka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik stojí letenka do uvedeného místa? Děkuji. Katka

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, nejsme cestovní kancelář a tak jen z vlastní soukromé zkušenosti sděluji, že letenka se pohybuje mezi cca 7.000 Kč s odletem ze Śvýcarska až 55 000,– odlet z Paříže (nonstop let v Business Class) . Obvyklá cena je mezi 13 500 – 17 000 Kč s odlety z Prahy, Vídně nebo Berlína. S pozdravem, Josef – Twisted Palms Lodge

Veronika Ondřejová

Dobrý den, velmi se mi líbí tato nabídka. Ráda bych se zeptala, jak je to s možností dopravy z letiště na Vaše ubytování (a zpět) a jak postupovat v případě, že bychom chtěli jet 2 dospělí a 2 děti do 15 let, jestli rovnou koupit pobyt pro tři osoby, nebo postupovat jinak. Pokud jsem to správně pochopila, tak je ubytování pro pobyt na 7 nocí Ne-Ne? Náš termín by v tom případě byl 17.-24.2. Děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, transfer z letiště zajišťujeme prostřednictvím místní smluvní autodopravy za USD45. Děti se platí na místě kartou nebo hotově – ve Vašem případě koupíte tedy dva vouchery a za obě děti zaplatíte s 50% slevou na hotelu. Vzhledem k složitostem při zajišťování letu na přesná data nemáme žádné tzv. nástupní termíny nebo „pobytové turnusy“. Ubytovat se můžete podle letenek. Stejně tak nabízíme dokoupit jednu nebo dvě noci nad rámec voucheru, protože někdy letenky nevychází přesně na dny podle voucheru. Josef – Twisted Palms Lodge

Lucie Krafková

Dobrý den, jaké ceny nabízíte později? Cca od června do října? Pro 3–4 dospělé osoby? Děkuji předeme za odpověď.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, tato nabídka platí na období do března 2019. Na pozdější období nejsme se Slevomatem ještě nijak dohodnuti. Poptávat a rezervovat můžete přímo prostřednictvím uvedených kontaktů.
Josef, Twisted Palms Lodge

Martina Veselá

Dobry den, rada bych se zeptala jak je to s detmi? Cena zajezdu je stejna i pro 4lete dite? A je mozno dat na bungaliv pristylku?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
toto není nabídka zájezdu, ale pobytových a stravovacích služeb. Cena pro dítě do 12ti let je 50% z běžné ceny. U menších dětí (pod 5 let) je dohoda na ceně individuální v závislosti na termínu a délce pobytu.
Josef, Twisted Palms Lodge

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru