Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt v Lázních Libverda na 3 nebo 4 noci: polopenze a wellness či sauna

3,8 / 5 Depandance Lučina*** Lázně Libverda (mapa) 50 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iveta Betášová

Dobrý den, mohu si objednat vouchery 2, na sve jmeno a na jeden termin,a je u vas moznost cerpat FKSP?

Depandance Lučina***

Dobrý den,pokud budete chtít čerpat FKSP musíte si rezervovat pobyt přes naše stránky nebo po telefonické domluvě na telefonním čísle 702 075 595.
Hezký den Recepce Veronika

Alena

Děkuji za odpověď. A kolik by byl doplatek za ubytování ve 3 lůžkovém pokoji?

Depandance Lučina***

Dobrý den,děti do 3 let mají pobyt zdarma.
Hezký den
Recepce Veronika

Alena

Dobrý den, rádi bychom přijeli s téměř 3 letým synem a řešíme, jak by spal. Chtěla bych se tedy zeptat, zda v Depandanci Lučina máte klasickou manželskou postel nebo jsou to 2 jednolůžka přistrčená k sobě (tzn. uprostřed tvrdé dřevo)? Případně kolik by stála normální přistýlka (nemyslím tím dětskou postýlku, na tu je už velký)?
Předem děkuji za odpověď.

Depandance Lučina***

Dobrý den, můžeme Vás ubytovat ve třílůžkovým pokoji.
Jen je potřeba napsat do poznámky.
S pozdravem
 Simona

Lenka

Dobrý večer , máte prosím volný termín pro 3 osoby na víked od 26.10–23.11. včetně welnes a nepřetržitý vstup do bazenu děkuji

Depandance Lučina***

Dobrý den, nerozumím jaký termín přesně chcete?? Bazén u nás bohužel není, máme pouze whirpool.
S pozdravem Simona

Daniela Ledbová

Dobry den, pisete pobyt na 3 nebo 4 noci a pote zase 2 nebo 3 noci. Dale pisete pobyt ve vsedni dny a nastup je v patek v 15 hodin . Vubec tomu tedy nerozumim. Byl by mozny nastup i ve stredu,coz by mi vyhovovalo mnohem vice. Dekuji za odpovedi,L.

Depandance Lučina***

Dobrý den,nástupy jsou pouze od PA,NE,ČT

Balíčky : Pá – Ne ,Ne – ČT , ČT – Ne
Bližší info na 702075595

recepce

Monika a Vít

Dobrý den prosím vás mám dotaz je možné ubytování tří lidí chtěli by jsme vzít maminku. Rezervační formulář to neumožňuje. Pokuď ano jak a kolik se platí za jednu osobu na 5 dní 4 noci. Predem dekujeme za odpověď a s pozdravem Monoka a Vít.

Depandance Lučina***

Dobrý den,

ano je, kontaktujte nás prosím na tel: 702 075 595
Děkuji Simona

Berta

Dobrý den, bylo by možné mít všw pro 3 osoby? Děkuji za odpověď

Depandance Lučina***

Dobrý den,
teď přesně nerozumím, na co konkrétně se ptáte? Pokoje máme i třílůžkové. Pro více informací nás kontaktujte prosím na tel: 702 075 595
S pozdravem Simona

ZUzana Zenáhlíková

Dobrý den, v předchozích nabídkách máte poměrně hodně negativních hodnocení. Mohu se zeptat, jaká konkrétní opatření hotel přijal, aby zlešil spokojenost hostů?
Ubytování mi zaujalo, nicméně hodnocení mi jednoznačně říkají – bacha, to spíš ne.

Depandance Lučina***

Dobrý den,

co člověk, to názor. Můj názor je ten, že to jsou čisté pokoje, vzhledem k ceně moc hezké. Soc. zařízení a vybavení TV a WEifi na pokoji.

Hezký den. Simona

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru