Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Profi zubní péče: Vysoce kvalitní implantát a případně i nasazení korunky

4,7 / 5 Artstom Praha - Vysočany  (mapa) 3 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jakub V

Dobrý den, byl jsem u své zubařky a doporučila mi odstranit sedmičku vpravo dole a nahradit ji implantátem. Kdybych si zakoupil u vás dva vouchery na vyšetření a implantát, bude to stačit?

ArtStom

Dobrý den, nejdřív se prosím objednejte na konzultaci s naším doktorem, kde se domluvíte na plánu léčby a který voucher bude vhodný. Objednat se můžete na čísle 777 245 775

Roman Navrátil

Dobrý den. Za jak dlouho po vytržení zubu je možno standardně provést implantaci.

ArtStom

Dobrý den, je to individuální, většinou jeden až pár měsíců, je potřeba se objednat na konzultaci kde vám doktor všechno řekne.

Jan

Dobrý den, kolik návštěv je potřeba pro kompletní proces zavedení jednoho implantátu s korunkou? Nejsem z Prahy. Děkuji.

ArtStom

Dobrý den, většinou je potřeba minimálně 5 – 6 návštěv.

AirFlow

Dobry den,

mam pouze castecne chybejici zub (vypadnuta vypln zubu). Vim, ze je v mem pripade zapotrebi osetreni korenoveho kanalu vcetne zubni korunky. Jen se chci ujistit, ze je pro me tato nabidka adekvatni a vyuzitelna… Predem dekuji.

ArtStom

Dobrý den, Je třeba se objednat na vstupní vyšetřeni, zavolejte nám na tel.777245775. Pote lékař posoudí stav vašeho chrupu a vybere nejlepší variantu pro vás.
S pozdravem Tym Artstom

Hana

na kolik korun by mě vyšla celková rekonstrukce zubu se 4 implantáty v jedné čelisti?

ArtStom

Dobrý den, konečnou cenu za rekonstrukce chrupu vám může spočítat lékař na první konzultace. Prosím zavolejte a domluvte si vstupní konzultace na tel.čísle:777245775
S pozdravem tym Artstom

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru