Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Profi zubní péče: Vysoce kvalitní implantát a případně i nasazení korunky

4,7 / 5 Artstom Praha - Vysočany  (mapa) 1 prodej

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Silva

Dobry den,na poslední chvíli jsem si všimla akce na zubní imp. Na Slevomatu, a ta trvá již jen 3 dny.. pred tim bych ale rada stihla rychle konzultaci… je možné ze budete akci na vouchery prodlužovat? Diky za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Silvo, voucher je možné uplatnit do 31. 1. 2019. O prodlužování akce nemáme v této chvíli další informace. Pěkný den

Barbara

Dobry den, pokud zakoupim voucher, mam moznost jej vyuzit az na jare?Ziji v Rakousku a stale kojim. Nemohu jen tak odjet.Predem dekuji za odpoved.

ArtStom

Dobrý den, ano je to možné ale musíte se objednat a uplatnit voucher.
S pozdravem Tym Artstom

Lucie Bradlerova

Dobrý den…můžu se zeptat…na cenu horního můstku?Na pevnou.. možno i odnimatelneho…Mám na horním patře jen rychloprotezku na drážky…Na jedné straně co má držet hrátek na zdravém zubu se mi zub napůl vylomil a drží to jen tak stěží vůle…Chtěla bych uz můstek na pevno..Dekujin­predem za info a zároveň odpověď.. S Pozdravem Lucka

ArtStom

Dobrý den, je nutné se objednat na vstupní prohlídku a pote vám doktor sdělí přesnou cenu můstku. Vše záleží na materialu.
Pro bližší informace máme cenník na našich strankach www.artstom.cz
S pozdravem tym Artstom

VĚRA TOMČALOVÁ

Dobrý den,prosím Vás,kolik mě vyjdou celé spodní zuby,mám tam jenom dva zuby.Moc děkuji za odpověď.Věra.

ArtStom

Dobrý den, prosim o zaslaní rentgenoveho snimku na naš email artstom.cz@email.cz a nebo osobni konzultace !
S pozdravem tym Artstom

Radka Lukešová

Dobrý den,ráda bych se zeptala,jaká je cena konzultace?Před­pokládám,že není zdarma…vzhledem k tomu,že potřebuji "pořešit"horní čelist,jak ji nejlépe vyřešit,je bezpředmětný zatím kupovat voucher,protože nevím,co bude vhodné…moc děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký zbytek dne,Radka

ArtStom

Dobrý den, cena konzultace je 500 korun. Pro další informace volejte 777 245 775 nebo napište na artstom.cz@email.cz

Lucie

Dobrý den mám celou horní čelist docela v háji měla bych zájem o implantáty v horní části zajímalo by mě kolik by to stálo děkuji

ArtStom

Dobrý den, jeden implantát s korunkou v akci na Slevomatu stoji 15999 korun. Abyste věděla kolik potřebujete implantátů a jakým způsobem se dá vyřešit váš problém, potřebujete přijít na konzultaci. Pro objednání zavolejte na číslo 777 245 775 nebo napište na artstom.cz@email.cz

Miroslava Míková

Dobrý den,
přišla jsem o dva zuby ( horní 4.5) a vaše cenová nabídka implantátů mne zaujala. Můj zubař je drahý, nemohu si jeho cenu dovolit. Na slevomatu jsem našla Vaší nabídku v hodnotě 8.999 Kč za implantát . Mohu se k Vám objednat?
Děkuji za odpověď.
Mirka Míková

ArtStom

Dobrý den paní Míková, pro objednaní prosím zavolejte na číslo 777 245 775 nebo napište na artstom.cz@email.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru