Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Konjaková houba na čištění pleti: zbaví pokožku nečistot i černých teček

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Irena

Dobrý večer, kolikrát se může houbička používat na odličování?
 Děkuji

ChytraLola.cz

Dobrý den, je to podobné jako s kartáčkem na zuby – asi každé dva měsíce potřebujete novou houbičku. Alexandra

Jana Merhoutová

Dobrý den, mohla bych se, prosím zeptat, jak jsou houbičky velké? Stačí mi velikost kapky, nebo toho oválku, protože ty vypadají, že by se mohly dobře držet. Děkuji. Jana

ChytraLola.cz

Dobrý den, srdíčko má rozměr 9×8×2,5 cm, kapka má rozměr 9,5×7×2,3 cm.
Alexandra

Lenka

Díky a když chci zakoupit 2 houbičky a každa jiny typ?Jde to? ještě jednou díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, jde to :) Stačí si vybrat zvolenou variantu a kliknout na Koupit. Poté si zvolte další variantu a opět klikněte na koupit. Až si vyberete všechny požadované položky, tak klikněte v pravém horním roku na kolonku Košík a pokračujte podle dalších instrukcí až k platbě :) Pěkný den

Lenka Sněhotova

Dobrý večer v mobilní aplikaci mi se mi totiž nezobrazuje nákupní košík , samozřejmě vím že se to tak dělá:)tak jsem se přihlásila přes PC a šlo to, takže si zkusím stáhnout znovu aplikaci.Ale jinak děkuji Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, děkujeme za zprávu. Máte pravdu, v mobilní aplikaci bohužel není možné zvolit více množství z jedné nabídky. Je to možné pouze přes internetový prohlížeč. Přeji hezký den, Ivet :)

Lenka

Dobrý den, dá se koupít 2 houbičky na jedno poštovné?? Děkuji Lenka

ChytraLola.cz

Dobrý den Lenko, na jedno poštovné ve výši 55,– Kč můžete zakoupit až 10 kusů houbiček.
Alexandra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru