Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tandem paragliding: Český ráj či Krkonoše, možnost akrobatických prvků

4,8 / 5 Tandem Paragliding Liberec  (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Věra Mončáková

Dobrý den.Prosím,kolik stojí přikoupení záznamu?

Tandem Paragliding

Dobrý den, za záznam letu na FullHD kameru se připlácí 500Kč. Pokud budete chtít profi variantu, pak 1000Kč. Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte mě prosím kontaktovat na info@tandempgp.cz nebo mi zavolejte na 777984714

Klaudie Mrajcová

Zdravím, pro svého muže chci k Vánocům seskok pro nás oba, kolik by mě to stalo pro nás oba ? A jaké jsou termíny seskoku prosím?

Tandem Paragliding

Dobrý den, děkuji za Váš zájem. No pokud chcete dva lety, musíte si zakoupit dvy vouchery. Potom mě co nejdříve kontaktujte. Začne se létat někdy na jaře, počítám někdy přelom duben/květen. Termíny samozřejmě dopředu nevím, vše bude záležet na počasí :-) Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte mě prosím kontaktovat na info@tandempgp.cz nebo mi zavolejte na 777984714

Magdalena Polmová

Dobrý den,
Skáče se i teď, během října? Mám narozeniny, a tak bych chtěla tento zážitek jako dárek, ale nechci čekat až do jara na teplejší počasí.

Díky za odpověď.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru