Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Pobyt v Karlových Varech s bazénem, masáží i procedurami: 3–8 dní s jídlem

4,3 / 5 EA Hotel Jessenius*** (4 pobočky) Karlovy Vary 396 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Milan Klimeš

Dobrý večer přítelkyně má na sebe napsaný wellness mohu ho zaplatit já na své jméno děkuji za odpověď s pozdravem Klimeš

Slevomat.cz

Dobrý den, Milane, s platbou objednávky jiné osoby by neměl být žádný problém. Popřípadě se můžete obrátit na naši zákaznickou linku 222 745 354. Hezký den :)

Milan Klimeš

Dobrý den chci se zeptat můžeme platit i kartou České Spořitelny děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Milane, ano tento voucher je možné zaplatit platební kartou České spořitelny. Pěkný den, Honza

Jana Bartova

Dobrý den, když je v nabídce voucher do 31.3. Lze ho využít i později…4,5 mě­síc?
Děkuji Bártová Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, pokud je voucher do 31. 3., lze ho bohužel využít pouze do daného data. Hezký den, Ivet :)

Ivana Jiroušková

Dobrý večer, prosím je možné vzít ssebou malého psíka Čivavu? Pokud ano, za jakých podmínek? Děkuji Ivana

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, psíka nemusíte nechávat doma, ale pro bližší informace prosím raději kontaktujte přímo hotel: jessenius@eahotels.cz, +420 353 436 1­11. Hezký den :)

Veronika Krausova

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat který hotel je hlavní budova.Prosím odpověd.Děkuji

Milena Baumgartnerová

Dobrý den. mám poukaz jako dárek ale potřebuji pouze víkend.
Může mi napsat jaký víkend máte volný a zda se dá předem bloknout?
(V ROCE 2019)

EA Hotel Jessenius***

Dobrý den,vybraný termín si můžete ověřit přímo v nabídce , kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity hotelu.

Antonie

Dobrý den, mám několik otázek ohledně tohoto voucheru. Chtěla bych koupit ho pro babičku a její kamarádku, kterým je 80, a nevím, jestli všichni procedury a masáže budou pro nich vhodní. Ještě chtěla bych se zeptat, jestli v pokoji jedna velká postel nebo dvě, a máte-li speciální strávení pro diabetiky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Antonie, pokud je babičce a její kamarádce 80 let, tak je vhodné konzultovat pobyt s procedurami s lékařem (například kvůli cukrovce, tlaku a podobně). Pokud bude nutné, tak při objednávce je možné připojit poznámku s prosbou o oddělené postele. Stravování je formou bufetu, takže možnost na speciální stravování pro diabetiky není možná. Pěkný den, :)

Irena Sádovská

Dobrý den, můžete mi, prosím, sdělit ceny jednotlivých procedur pokud by si je chtěli klienti přiobjednat k dárkovému poukazu za cenu 2790,–Kč? Např. perličková koupel nebo masáže.
Děkuji Irena Sádovská

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno, pokud si budete chtít přikoupit procedury, tak například perličková koupel stojí 400 Kč, a klasická masáž 350 Kč/ 15 minut. Pro informace ohledně dalších procedur se obraťte: jessenius@eahotels.cz , +420 353 436 1­11. Pěkný den

Stáňa Donátová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli na přikoupení namáží poskytujete ubytovaným slevu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Stáňo, při přikupování masáží obchodník slevu neposkytuje. Pěkný den :)

Dana Fričová

Dobrý den. Chtěla bych ubytování na 5.dni. Příplatek na tu jednu noc je 1200 Kč,je to částka pro 1.osobu a nebo za dvě? Když je ubytování na 5. dní je u toho nějaká procedura,např. masáž? A ještě jeden dotaz, je volno od 14.11. – do 18.11.2018 ? Děkuji Fričová

EA Hotel Jessenius***

Dobrý den,příplatek na jednu noc 1200,–kč je za dvě osoby. Když si zvolíte variantu 2 – za 4790,–kč ,jsou v ní zahrnuty i procedury.
V tomto termínu máme volnou kapacitu , můžete si zarezervovat.
Pěkný den recepce Jessenius

martina

Dobry den, mohu se ubytovat s pejskem? Pokud ano, za jaky priplatek?dekuji

EA Hotel Jessenius***

Dobrý den,pejska si můžete vzít sebou .Poplatek je 400,– CZK za noc.
Přeji hezký den recepce

Michaela Kandracova

Dobrý den, chci se zeptat zda máte volný termín poslední víkend v březnu 2019, teď od 29.3. Do 31.3. 2019?? Popřípadě, který volný víkendový termín by byl v únoru 2019??
A zda je možné mít na pokoji sebou i cestovní postýlku?? Děkuji s pozdravem pěkného dne Michaela KANDRACOVA

EA Hotel Jessenius***

Dobrý den,vybraný termín si můžete ověřit přímo v nabídce , kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity hotelu .
Cestovní postýlku můžete vzít sebou ,popřípadě při včasné rezervaci Vám můžeme dětskou postýlku připravit na pokoj.
Přeji hezký den recepce Jessenius

Eva Dobiášová

Máte vánoční pobyt pro jednu osobu ? Děkuji Eva

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, vouchery nelze využít v termínu 22. 12. 2018 – 2. 1. 2019. Pokud Vás zajímá jiný termín, tak si dostupné kapacity můžete ověřit přímo v nabídce, kde stačí kliknout na vybranou variantu, poté na kolonku Koupit na termín a před Vámi se zobrazí volné kapacity hotelu. Zkuste se tedy podívat a třeba najdete termín, který Vám bude vyhovovat :) Pěkný den

Peter Stránický

Dobrý deň, tiež by ma zaujímalo kde a za kolko sa dá parkovať, aké procedury je možné si popřípadě na mieste dokúpiť a ako je to s deťmi do 3 rokov?

Pohůnek Jarosla

Kde lze parkovat a za kolik Kč ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, parkovací místa jsou z důvodu omezené kapacity (2 místa) nutné objednat předem (400 Kč/noc). Další možností je hlídané parkoviště, parkovací dům Libušina: 350 Kč/noc (lanovkou spojení na Divadelní náměstí – kousek u hotelu). Pěkný den

Dagmar Morysová

Dobrý den,
zajímalo by mne, co si mám představit pod pojmem hlavní nebo vedlejší lázeňská procedura. Můžete mi to prosím blíže popsat? Nebo uvést nějaké příklady?
Děkuji
S pozdravem
Renáta Navrátilová

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar, tuto zmínku jsem v nabídce nenašel. Nicméně všechny procedury a rozdělení na hlavní a vedlejší naleznete zde: https://www.hoteljessenius.cz/cz/ea-hotel-jessenius/procedury. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru