Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Energetický nápoj Maté Green a Maté Rio v dárkovém balení včetně panáka

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Natalie

Dobrý den, každou variantu zvlášť samozřejmě vložit do košíku a zaplatit jde, ale já bych ráda platila jen 1 poštovné. Tj. obě varianty zaplatit jako jeden nákup v jednom košíku.

Natalie

Dobrý den, nedaří se mi dostat do jedné objednávky obě varianty, tj. jak plechovky, tak nápoj v lahvi. Je to záměr nebo mi uniklo, jak na to? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Natalie, co přesně se Vám nedaří? Právě jsem to vyzkoušel a vše šlo do košíku dostat :) Stačí si vybrat první variantu a kliknout na Koupit a poté zvolit druhou variantu a provést stejný úkon :) Pokud by se Vám to stále nedařilo dejte nám vědět na vip.podpora@slevomat.cz, kde se na to spolu podíváme :) Pěkný den

Slevomat.cz

Dobrý den, Natálie, stačí jen nákup se všemi variantami v košíku dokončit :) Platíte pouze jedno poštovné. Narazila byste na to hned v dalším kroku :) Zkuste to a dejte vědět…Právě jsem to takto vyzkoušel a skutečně to tak jde :) Pěkný den

Natalie

Nemáte pravdu. Dělám to přes mobilní aplikaci a po zaplacení první objednávky lze sice udělat druhou pro druhou variantu, ale s dalším poštovným.

Slevomat.cz

Dobrý den, Natálie, že děláte nákup přes aplikaci jste nezmínila :) V tomto případě tomu tak opravdu je a je tam možné objednat pouze jednu variantu. Informaci předám IT kolegům, ať se na to podívají. Ve webové verzi jde objednat všechny varianty za jedno poštovné. Připsal jsem vám v kreditech částku za poštovné, tak si klidně objednejte i druhou variantu :) Děkujeme za upozornění. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru