Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Časopis 100+1 Zázraky medicíny, kompletní ročník 2018

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Miroslav

Dobrý den, zakoupil jsem variantu:
Časopis 100+1 Zázraky medicíny – ročník 2018 — 10 čísel 100+1 Zázraky medicíny a 2 speciály 2018.
Místo toho ale dorazilo jen 8 čísel leden až říjen 2018. Další dvě čísla ani objednané speciály nedorazily. Časopisy měly být jako dárek k Vánocům, teď je to nekompletní.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. U akce je uvedeno, že zásilka je rozdělena do několika zásilek a dorazí do 3–6 týdnů od registrace voucheru. Záleží tedy, kdy jste voucher registroval. Kontaktujte nás prosím s podrobnostmi Vaší objednávky na e-mail akce@epublishing.cz a my objednávku prověříme. Děkujeme.

Julie

Dobrý den, zakoupila jsem variantu předplatné 2018 + 2017 jako dárek. Zajímalo by mne, do kdy příjemce dárku obdrží starší a již vydaná čísla – tj. rok 2017 a leden – říjen 2018. Děkuji za odpověď.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Starší výtisky budou odeslány postupně během 3–6 týdnů po aktivaci.

Jiří

Dobrý den, s předplatným na 2018 nabízíte i 2 speciály – jaké je jejich téma? Děkuji za odpověď.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Téma prvního speciálu je Česká lékařská elita a můžete si ho prohlédnout zde https://www.epublishing.cz/zazraky-mediciny-special-leto-2018. Téma druhého speciálu ještě není známé. Děkujeme.

daniela vachudova

Dobrý den, chtěla bych předplatné věnovat k vánocům? Tzn. Na rok 2019.
Jak postupovat? Děkuji! Vachudová

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Předplatné na rok 2019 můžete objednat na našem webu https://www.epublishing.cz/predplatne-zazraky-mediciny. Děkujeme.

Jan

Dobrý den , nebude zde nabízet i čísla z roku 2016? A jaké bude téma příštího speciálu a kdy vyjde? Děkuji

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za přízeň. Žádnou jinou akci na starší výtisky neplánujeme. Téma příštího speciálu ještě nevíme. Děkujeme.

Julie

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit bližší informace ohledně nabízených speciálů? Děkuji za odpověď.

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. Speciál k tomuto magazínu vychází 2× ročně a vždy se více zaměřuje na jedno téma. Děkujeme.

Eva

Dobrý den,
pokud zvolím třetí variantu za 319 Kč (ročník 2017+2018) už nemohu objednat speciály. Poradíte mi? Děkuji

Extra Publishing

Dobrý den, děkujeme za důvěru. V této variantě není možné speciály zakoupit. Pokud o ně máte zájem, můžete si je vždy po vydání zakoupit na našem eshopu www.radostzpoznani.cz. Děkujeme.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru