Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Voňavé nahřívací papuče a polštářky plněné levandulí a prosem

4,7 / 5 Juřena 1 213 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tereza

Dobrý den, jakou velikost zvolit pro někoho, komu někdy padnou boty vel. 40 a někdy zase 41?

Juřena

Dobrý den,
doporučuji 41 až 46.

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je v nahřívacích papučích proso v horní i spodní části tedy na nártu i pod chodidlem?
Děkuji Veronika

Juřena

Dobrý den,
ano je na obou stranách.

Jova

Když se nesmí prát, tak co pak s nimi? V teple se nohy nejen zahřívají, ale i potí, že…a pak co?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jovo, pokud by Vám bylo v nahřívacích papučích až takové teplo, stačí papuče sundat a nohy provětrat :) Pěkný den

Juřena

Dobrý den,
můžete je otřít vlhkým hadrem. Také doporučujeme nosit ponožky.

Zdenka Jankurová

Pekný deň prajem. Poraďte mi prosím, ako si mám objednať tovar. Stále ma pýta platné smerovacie číslo (060 01– Kežmarok), tiež sa nedá upraviť štát Slovensko. Dnes mi končia kredity, ktoré mám. Telefonicky som sa spojila s nejakým kúzelným zámkom. Poprosím aj telefonický kontakt.
S pozdravom Z. Jankurová

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, je to tím, že zaslání na Slovensko bohužel není možné. Pěkný den

Lucka Čadková

dobry den.. máte moc pěkné video a Richard je velice vtipný 😀

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, moc děkujeme :) Richardovi Vaši zprávu předáme, určitě mu udělá velkou radost :) Pěkný den

Nikola Svobodová

Dobrý den,
mám v plánu papučí objednat více, ale v různých barvách, dá se to takto objednat na jedno poštovné? Ve výběru varianty lze vybrat barva a pak počet kusů, nikoliv naopak. Pokud tedy lze, jakým způsobem nejlépe objednat?
Děkuji a hezký den

Juřena

Dobrý den,
ano můžete na jedno poštovné objednat více variant. Vyberte si barvu a velikost, zadejte počet kusů a klikněte na koupit. Zboží Vám skočí do nákupního košíku. Poté můžete pokračovat ve výběru dalších variant.

Michal Muzikant

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mi dojdou papuče do 15.10.? Když je objednám dnes 5.10. nebo v pondělí 8.10.

Juřena

Dobrý den,
snažíme se vše odesílat okamžitě. Mělo by to včas přijít.

Radka Svobodová Švédová

Dobrý den, dětské papuče náhodou v nabídce mít nebudete? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, prozatím takovou informaci nemáme. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Monika Melicharová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se můžou papuče prát. V pračce nebo v ruce? Děkuji

Juřena

Dobrý den,
papuče se prát nemůžou, jen otřít vlhkým hadříkem.

Jana Dostalova

PROSÍM VÁS CHCI SE ZEPTAT JAK SE PAPUČE NAHŘÍVAJÍ DĚKUJI

Juřena

Dobrý den,
vloží se do mikrovlné trouby. Postup najdete v popisu výrobku níže i na slevomatu. Návod k použití také zasíláme s výrobkem.

Marcela

Dobrý den, mám 2 dotazy:
1/ papuče bych chtěla koupit pro svého manžela /67 let/. Nedovedu si ho představit v těch jásavých barvičkách – kanárková, růžová, oranžová…nehledě k tomu, že světlé barvy se snadno ušpiní. Nebude výrobce nabízet i tlumené barvy? /černou, tmavě modrou, tmavě šedou?/ To už bych si vybrala.
2/ Velikost 41 – 46 mi připadá strašně široký pojem. Celkem rozsah 6 čísel. Bojím se proto, aby velikost vyhovovala. 41 není totéž co 46 a přesto je to všechno v jednom výrobku. Jak to tedy je s číslováním? Pochopila bych třeba 41 – 42, ale okruh 6 čísel se mi zdá opravdu hodně široký. Děkuji za vysvětlení. M.
Jinak – i papuče je možné ptát?

Juřena

Dobrý den,
papouče můžete koupit i světle hnědé nebo zelené.
Ušpinit se můžou, ale nejsou určeny k chůzy, ale do posletele nebo na gauč.
Velikost 41 až 46 je opravdu pro tyto velikosti. Pokud má velikost nohy v tomto rozsahu, není v tom problém.
Ještě jednou připomenu – nejsou určeny k chůzy, ale k nahřívání a relaxaci.

Tereza Paličková

Dobrý den, nahřívací polštářek má tvar obdélníku a dá se libovolně poskládat nebo je nějak stažený, jen v některém místě naplněný – např. na obrázku, při použití třeba na krční páteř, je naplněn jen uprostřed a konce bez výplně leží volně na ramenech?
Děkuji za odpověď

Juřena

Dobrý den, vnitřní náplň lze libovolně přesýpat po celé délce polštáře právě tam, kam potřebujete.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru