Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Stříbrné náušnice v mnoha stylech a barvách pro malé parádnice

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Monika Samková

Dobrý den,nausnicky se zirkony se musi pred každým koupanim sundavat?Děkuji Samková

Nejlevnější dětské šperky

Hezký den, určitě nemusí. Tím že jde o dětské náušnice, počítá se s tím, že zákazník nebude sundávat náušnice před každým koupáním. Zirkony jsou lepený ručně. Pokud ale se stane, že nějaký zirkon vypadne, nic se neděje, na náušnice máte záruku a v takovém případě Vám budou náušnice bezplatně vyměněny.

Jana

Dobrý den. Právě jsem zakoupila Vaši nabídku a nutně bych potřebovala náušnice doručit nejpozději ve čtvrtek 15.11. Je to dárek a v pátek pak odjíždíme na oslavu. Je prosím možné odeslání urychlit? Děkuji.

Nejlevnější dětské šperky

Hezký den. Pokud nemáme náušnice skladem, což v tomhle případě nemám, tak termín doručení neovlivním. To záleží na výrobci.
Psala jsem Vám meil s možným návrhem řešení.
Děkuji Marková Monika
Www.levne-stribro.cz

Lenka

Dobrý den, lze koupit jen ozdobu na náušnici? Loni jsem koupila kroužky s květinou a skoro všechny zirkony už vypadaly.

Nejlevnější dětské šperky

Hezky den. Staci nas kontaktovat meilem a zdarma Vam zaslu nove.

Markéta

Dobrý den, lze do jedné objednávky dát dva typy naušnic? Z důvodu poštovného …

Nejlevnější dětské šperky

Hezký den, ano, je to možné. V objednávce můžete mít libovolný počet náušnic a vždy platíte jen jedno poštovné.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru