Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kosmetický hit: Čištění a hydratace v jednom

4,7 / 5 Estetické centrum ToWell Praha Praha - Nové Město  (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina

Pravděpodobně jsem se špatně vyjádřila, problematickou pletí jsem neměla na mysli akné apod, ale „jen“ větší množství černých teček, sem tam pupínek… Je i tato procedura vhodná na toto – vytáhne pryč černé tečky? Děkuji za odpověď, Martina

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den, děkujeme za upřesnění. Na redukci černých teček je toto ošetření zajisté vhodné a doporučujeme vyzkoušet. S pozdravem Micková, E.C. To Well

Martina

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda toto ošetření nahrazuje klasické čištění pleti, např. špachtlí. Mám problematickou pleť, která také potřebuje hlavně čistit. Děkuji, Martina

Estetické centrum To-well Praha

Dobrý den paní Martino, děkujeme za dotaz. V případě problematické pleti se zánětlivými formami akné bychom Vám toto ošetření nedoporučovali podstupovat. Více bychom pleti uškodili než prospěli. Doporučuji docházet na ultrazvukové čištění pleti nebo ještě lépe na klasická kosmetická ošetření vč. manuálního čištění. Vždy je vhodné prokonzultovat péči o pleť a doporučená ošetření přímo osobně s kosmetičkou, která Vám dokáže nejlépe poradit, když Vaši pleť vidí. S pozdravem Micková, E.C. To Well

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru