Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Vraťte pleť v čase: Vyhlazení vrásek bipolární radiofrekvencí

4,7 / 5 The One Wellness club Praha Praha - Nové Město  (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dana Černohousová

Dobré ráno
mám dotaz i přes svůj věk , za 3 měsíce mi bude 70 let,samozřejmě nějakou tu vrásku mám, ale asi 1 ošetření by nestačilo, že ? Počkám si na vaši zprávu a pak bych se rozhodla.Předem děkuji Černohousová

The One Wellness club Praha

Dobrý den, moc děkujeme za váš dotaz a zájem o naše služby. V tomto případě bychom určitě doporučili balíček 5 ošetření. Pokud budete mít další dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Mgr. Vladimír Žitný To well

hana Šutarová

Dobrý den,
ten radiofrekvenční přístroj Lipo Cryo působí pouze teplem, zahřívá, nebo to jsou takové jednotlivé „impulsy“, pocitově malé rány, jako u laseru ?

The One Wellness club Praha

Dobrý den paní Šutarová, děkujeme za Váš dotaz. Během procedury pociťujete pouze teplo. Žádné impulsy, jak popisujete, během ošetření neprobíhají. Díky radiofrekvenční energii, která proniká hluboko do kůže a působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu, získává pokožka mladistvý vzhled a znovu obnovuje svou pevnost a pružnost. Zároveň však není nijak poškozena svrchní část kůže a dochází pouze k mírnému začervenání pleti, které krátce po ošetření mizí. S pozdravem Micková, The One Wellness club

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru