Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodokmen zobrazující celkem 5 generací formou diagramu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Richard Měchura

Pokud jsou rodiče mé matky z Maďarska a do ČR se přestěhovali v době II. sv. války, je asi využití voucheru na linii matky zbytečné, že?

Rodoklan

Dobrý den, přesně tak. Voucher je možné použít pouze na linie, kde předkové pocházeli z území ČR. Je to s ohledem na online dostupnost matričních knih v zahraničí. Pokud byste měl zájem o hledání mimo voucher, ozvěte se na e-mail a můžeme to zkusit, zda to bude možné.

Martin Pacovský

Můžete sestavit rodokmen po židovských rodičích?

Rodoklan

Dobrý den, sestavení rodokmenu po židovských rodičích Vám dopředu zaručit nemůžeme. Židovské matriky jsou často nekompletní. Na takové pátrání využití voucheru příliš nedoporučujeme.

Mgr.Miroslav Stiebal

Děda a zároveň adoptivní otec se jmenoval Richard Stiebal a moje matka jeho dcera a zaroveň moje sestra ( po mojí adopci ) se jmenovala Věra Stiebalová. Kde mám začít ?

Rodoklan

Souhrná odpověď je v dotazu níže.

Mgr.Miroslav Stiebal

Tím jsem se vlastně po právní strance stal bratrem své matky. je to tak ?

Rodoklan

Souhrná odpověď je v dotazu níže.

Mgr.Miroslav Stiebal

adoptovali mne moje prarodiče , dědeček a babička. kde mám začít otce neznam

Rodoklan

Dobrý den, záleží, po které linii chcete jít. Pokud po jméně Stiebalových, tak můžete začít u Vašeho dědečka.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru