Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodokmen zobrazující celkem 5 generací formou diagramu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Novakova

Dobry den,
Chtela jsem se zeptat,pri vyhledavani osob,se vyhledaji jen jmena nebo i nejake konkretni veci o osobach… Jako co delali,kde bydleli atd…
Zvazuji varintu tu pres 2tis.
Dekuji za odpoved
Novakova

Rodoklan

Dobrý den, u každé osoby uvádíme kromě jména informace o narození, sňatku (datum, místo), povolání, a úmrtí (datum, místo a příčinu).

Martin Dvořák

Dobrý den,
byl jsem adoptován ve 2 letech.
Rodiče již nemám … jenom pár údajů o tom jak jsem se jmenoval ale kde jsem do těch 2 let byl nevím.
Na matrice ve Znojmě by mohli vědět více neboť mám rodný list ovšem ten co byl přepsaný po adopci tedy o 2 roky déle. Dá se z toho něco zjistit?
Děkuji

Martin Dvořák

Rodoklan

Dobrý den, my Vám na základě podkladů dohledáme 5 generací po daném jméně. Pokud tedy budete mít rodný list, na kterém budou informace o Vašich biologických rodičích, je to možné.

Ilona Pištěková

mohu se zeptat zda je možné i žijící původně na Slovensku?

Rodoklan

Dobrý den, na předky, žijící na Slovensku, není možné voucher uplatnit. Je to z toho důvodu, že slovenské matriky nejsou kompletně zdigitalizované a nemůžeme dopředu říci, zda půjde Vaše předky dohledat či nikoliv.

Marta Zelenková

Dobrý den
Chtěla byh si nechat udělat rodokmen obou rodičů.Zajímalo by mě
jaká je cena a jak dlouho by vyhotovení trvalo
Děkuji Marta Zelenková

Rodoklan

Dobrý den, záleží na tom, jaké máte výchozí informace a jak byste si rodokmen představovala. Napište nám na e-mail a domluvíme se detailněji.

Veronika Španielová

Dobry den, chtěla bych udělat rodokmen moji babičce z obou stran jak od matky tak od otce.Stihla by jste to do 19.ledna? Chceme to dát babičce k 80 narozeninám. Děkuji Španielová

Rodoklan

Dobrý den, doba zpracování je 3–6 měsíců. Na domluvě na konkrétním termínu se nám prosím ozvěte na e-mailovou adresu. Domluvíme se, jaké jsou možnosti.

Gabriela Najmanová

Dobrý den,
je možné dohledat předky z babičiny strany i když byli němci ale narodili se a žili v sudetech? děkuji

Rodoklan

Dobrý den, pokud se narodili na území dnešní ČR a tudíž jsou vedení ve zdejších matričních knihách, je to možné.

michal waloszek

zdravím…šel bych do toho, ale cena se mi zdá moc přemrštěná…

Rodoklan

Dobrý den, když se Vám zdá cena vysoká, obraťte se na někoho jiného. Nikoho nenutíme si voucher zakoupit.

Felis Felis

Dobrý den, mám 2 otázky, chtěla bych začít od své babičky (maminky mého tatínka), neboť svou maminku a babičku znám. Je to možné ?
Je možné nalézt nevlastního bratra mé maminky, z 1 manželství dědečka ?

Rodoklan

Dobrý den, od Vaší babičky je určitě možné začít. Jako výchozí bereme v úvahu nejstarší data, která nám dodáte. Dohledání bratra Vám zaručit nemůžeme, záleží na tom, jaký to bude rok. Většina údajů narození 20. stol. je dosud na úřadech a veřejně nepřístupná.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru