Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Originální píseň od hudebního skladatele se jménem obdarovaného i dárce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Eliška

Dobrý den, je možné použít vlastní text objednavatele s Vašimi případnými úpravami v ramci zachování rytmu apod.?

Písně na přání

Dobrý den, toto bohužel v rámci akce nelze. Jinak pochopitelně autorské texty zhudebňuji, ale to je trošku jiný typ práce:)
Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

Eva Rajnochová

Dobrý den, Vaše originální nabídka „dárečku“ pro blízké mě moc zaujala. Byla by možná píseň i pro starší dítě (dcera letos maturuje :-) Případně bych v mailu uvedla pár indicií pro inspiraci. Děkuji.

Písně na přání

Dobrý den, velice Vám děkuji, myslím si, že by byla např. vhodná píseň Vánoční pod stromeček:) Případně se budu těšit. S úctou JH.
Poznámka pod čarou pro všechny případné zájemce o písničku:
GARANTUJI DODÁNÍ PÍSNĚ POD STROMEČEK PŘI OBJEDNÁNÍ DO 21.12. VČETNĚ:)

Marcela Zikova

Dobrý večer píseň by jsem chtěla věnovat babičce 95 let , která me společně s dědečkem , který už bohužel není mezi námi od mých 7 měsíců vychovala . Chtěla by jsem to jako poděkování za vše co pro me udělali . Nejdůležitější lidičky mého života co nejvíce miluji . Bylo by možné nějaký krásný text ? Dekuji Marcela. Bydlí v Rovném pod Řípem šlo by i tohle nějak začlenit do textu ?

Písně na přání

Dobrý den, velice děkuji za zájem o mé služby, v této akci je potřeba vybrat písničku z nabízených kategoriích, které tam jsou uvedeny. Navíc je každá píseň vyjma písní Svatební a K výročí svatby určena vždy pro jednoho obdarovaného. Vaše přání by splnitelné bylo, ovšem nad rámec voucheru. V případě zájmu se mi ozvěte na email, či telefon. Velice děkuji za pochopení. S úctou JH.

Soňa

Dobrý den, je možné, aby v písničce pro maminku zazněla jména všech tří dětí?

Písně na přání

Dobrý den, darujících může být více, takže ano:) S úctou JH.

Míša

Dobrý večer chtěla bych objednat píseň pro mojí sestru k narozeninám které má tuto sobotu, stihneme to??? předem děkuji za odpověď Míša

Písně na přání

Dobrý den, ano, stihnu:) S úctou JH.

Michala

Dobrý den.kdyz si zakoupim voucher stihne se písnička ještě do Vánoc? Děkuji Vančová

Písně na přání

Dobrý den, zcela jistě ano, písničky dodávám cca do 3 dnů. Budu garantovat dodání písničky pod stromeček ještě při objednání 21.12.:) S úctou JH.

Janička Legátová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné píseň obdržet do Vánoc.
Děkuji za informaci.

Písně na přání

Dobrý den, zcela jistě ano, písničky dodávám cca do 3 dnů. Budu garantovat dodání písničky pod stromeček ještě při objednání 21.12.:) S úctou JH.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru